Search results

+
  1. G

    Ozdobny kontusz

    No niestety :c
  2. G

    [BUG][1.10] Oxenfurt - dom bez ścian i z dziurą w podłodze prowadzącą poza mapę

    Taka firma jak CDP RED ma swoich testerów. Problemem jest to, że nowa zawartość która naprawia stare błędy, powoduje nowe :c
  3. G

    [BUG][1.10] Oxenfurt - dom bez ścian i z dziurą w podłodze prowadzącą poza mapę

    Toż to jest dom Shani. Może dlatego, że nie masz dodatku wyświetla się błędnie.
  4. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Nie napisałem, że zawarcie paktu to sprawiło. Przeczytaj uważnie.
  5. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Wysłałem Ci wiadomość PW. Na pewno miecz Oldgierda Iris emanuje energią po naładowaniu się w walce.
  6. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Racja, nie pomyślałem ale już poprawiłem. Co do nazwy Serca a nie Serce to myślę, że chodzi o ogół ludzi. Moim zdaniem tytuł ma nawiązanie do ludzkiej natury, sugeruje iż wiele ludzi było by skłonnych oddać dusze w zamian za życzenia bogactwa, sławy itd. co doprowadziło by do tytułowego...
  7. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Jest w trakcie dodatku powiedziane, że serce z kamienia było skutkiem ubocznym życzenia Oldgierda. Nie chciał tego lecz wpływ zła na jego duszę sprawił iż tracił zmysły i rozum z każdym dniem Iris w jednej kwestii mówi o Oldgierdzie, że jednak ma serce z kamienia
  8. G

    Wiedźmin 3: system walki

    Geralt w walce jak na mutanta przystało powinien być odrobinę szybszy, wiem iż w grze występuje pewna umowność by zbytnio nie ułatwiać, ale...
  9. G

    Ozdobny kontusz

    Nie, nie ma takiej możliwości.
  10. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Musisz u wytwórcy run zakląć słowa do broni albo pancerza.
  11. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    To właśnie jest logika gier :) Też mi kogo przypomina ale nie znam, aż tak dobrze aktorek xD
  12. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Wtedy to bym już chyba zwątpił...
  13. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Jak widać różne są gusta kobiecego piękna, dla mnie Iris, Ciri, Triss, zaś Yen i Shani ex aequo ;)
  14. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Niestety screeny mam tylko w 1440x900 bo to max na moim monitorze :( Ale na deser podrzucę Ci trochę innych screenów:
  15. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Mniejsza o to, ale co najbardziej mnie w tym dodatku odpycha to ten paskudny akcent Ofirczyków, bo czy czarni czy trcohę bardziej biali to nie da się ich słuchać:c
  16. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    To był sarkazm :P
  17. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Co prawda to prawda, moja ignorancja jest równie duża jak widać... Co nie zmienia faktu, że są lepsze działy doz zadawania takich pytań :) Jestem podobnego zdania no ale może ktoś wymógł na Redach żeby pokazali jak tolerancyjne są gry :D
  18. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Nie na temat bo rozmawiamy o fabule ale zgaduje, że jeśli miałbyś oryginał to tam w instrukcji jest napisane, że należy spatchowac najpierw grę. Jeśli tak nie jest to znaczy, ze jesteś ignorantem bo zamiast czytać instrukcje to pytasz się na forum :) Jest prosta modyfikacja która to naprawia...
  19. G

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Ten kontusz, który ma się na weselu jest wyblaknięty trochę i lepszą bardziej żywą wersje zdobywamy po zadaniu w rezydenci Evereców. Co do braku lvl, olecam zainstalować console enabler i dodać sobie poziom za pomocą komendy :)
  20. G

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Jak w Nilfgardzie są same tak urodziwe kobiety jak Iris to niech wygrają wojnę :threaten: Co do Shani, masz racje jest za bardzo wyidealizowana, poza tym wszelkie elfki są okropne w Wieśku. Szkoda, że nie zrobili ich na wzór tych z Dragon age Inkwizycja. Tak myślę, że najlepsze modele obecnie...
Top Bottom