Search results

+
  1. B

    Co nieco o sprzęcie

    A co do Gothica 3 cóż za szybko wypościli na rynek jego bardzo nie lubię bo to źle wpływa na grę zawsze i to nie ma reguły jak gra sie nie przeciąga jak było z half-life 2 a jak wyszedł zarąbisty Epizod two nie mogę sie doczekać a gothic 3 napili sie na kasę i taka jest prawda 0000-zero...
  2. B

    Co nieco o sprzęcie

    A masz patche 1.12 ;1.13 ;1.4 http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/4875.html z stad morzesz ściągnąć a i gra dalej sie przycina ale już nie ma tyle bogów a jeżeli chodzi o grafie ja miałem wcześniej 6800 gtx bodajże xfx jeszcze pod agp i gothic 3 mi sie ciął bo brakowało mu proca miałęm 1.8 athlona...
  3. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Sprawdzałem na tej stronce i pokazywało mi ze mi nie pójdzie ;) żałosna :'( >:( stronka
  4. B

    Co nieco o sprzęcie

    To prawda najlepiej poczekacie z pół roku i kupicie o wiele taniej ja niedawno kupowałem 8800 gtx kosztował 2300 coś koło tego a teraz ile 2099 i cena spada w duł.jakbym wiedział to bym dopiero teraz kartę kupował
  5. B

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Ja teraz nawet odpaliłem Rise of Natio ::)ns rise of legends fajna gra ale na wiedźmina sie nie mogę doczekać
  6. B

    Co nieco o sprzęcie

    Nigdy nie byłem i nie będę przekonany do SLI jak narazie nie opłaca sie :/ a szkoda .
  7. B

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Myślicie ze mi nie szkoda pieniędzy tak kupisz kilka gier i dup po wypłacie ale cieszy mnie mając grę oryginalna na półce mam 27 oryginalnych gier nie chce si chwalić. Ale wiem ze pieniądze idą na właściwe konto a 100 zł za oryginał to jest niewygórowana cena a kto przypomni sobie początki gier...
  8. B

    Pisma komputerowe

    Pc format też czytam ale głównie cd-action
  9. B

    Pisma komputerowe

    Ja bym nazwał zmienił nazwę na DVD -action :) a tak pyzatym to czytam Next i wiecej nie pamietam
  10. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Dziękuje pozostało czekać na grę ;) nie chce z nikim zwady a tym bardziej z adminami :) pozdrawiamy Adminów ;D ;D ;D :D :D :D
  11. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Nie ma powodu do denerwowania sie : :-\ ja chciałem sie spytać czy gra ma możliwości odpalenia jej na DX10
  12. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    nie wiem ale chyba mnie źle zromumiałeś zadałem pytanie czy wiedźmin będzie wspomagał DX10 czy nie :/
  13. B

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    22 mil. za taką grę?! Coś mi tu na większa sumę pachnie :) widać po grze ;) ze dużo kasy na nią poszło
  14. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    a ja mam pytanko ??? czy lepiej gra bedzie dzialac na viscie z dx10 czy na xp z dx 9 bo nie wiem czy kupowac viste bo duzo osub mi odradzało kupno visty zebym poczekał jeszcze :)
  15. B

    Co nieco o sprzęcie

    dobrze ze zakupiłem nowego kompa ;) będę mieć spokój na jakiś czas ;) 8800 i czterordzeniowiec narazię radzą sobie ze wszystkim ;) nic dziwnego za takom cenę !!!! ale sie ciesze już nie mogę sie doczekać na grę jak ja odpalę :) zaś te noce nie przespane ;) ale będzie warto ;) mam nadzieje
  16. B

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    EK dlaczego prosta rzecz więcej wpłynie pieniędzy dla naszych polskich kolegów za prace godne naprawdę godne podziwu ;) Polak potrafi przecież projekt wiedźmina już od początku wzbudzał zainteresowanie nie wiem czy to właściwe pytanie ale ile kosztuje tak gdzieś wydanie takiej gry ????? tak z...
  17. B

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    Ja mam pytanie odnośnie silnika gry ten "Aurora" był wcześniej w jakiś grach wykorzystywany ??????
Top Bottom