Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

+
a ja mam pytanko ??? czy lepiej gra bedzie dzialac na viscie z dx10 czy na xp z dx 9 bo nie wiem czy kupowac viste bo duzo osub mi odradzało kupno visty zebym poczekał jeszcze :)
 
Pewnie że na XP będzie każda gra działać szybciej łącznie z Wiedźminem , za to na Viście kilkanascie % wolniej około 20-30%.Nie chodzi o to że pod Vistą gorzej działają gry tylko po prostu ma większe wymagania od XP ;).
 
nie wiem ale chyba mnie źle zromumiałeś zadałem pytanie czy wiedźmin będzie wspomagał DX10 czy nie :/
 
Baniakpl said:
nie wiem ale chyba mnie źle zromumiałeś zadałem pytanie czy wiedźmin będzie wspomagał DX10 czy nie :/
to pytanie padło już wiele razy, o ile się nie mylę, naet ty jest ostatnio zadałeś, YArpen ci odpowidziałWiedźmin korzysta z DX 9.0c
 
Baniakpl said:
nie wiem ale chyba mnie źle zromumiałeś zadałem pytanie czy wiedźmin będzie wspomagał DX10 czy nie :/
Tak źle zrozumiałem :p :p tak jak napisał SBK7 DirectX 9.0c :) w zupełności wystarcza grafika świetnie wygląda a do DX 10 potrzebna jest mocna karta minimum 8800GTS aby pograć z takimi bajerkami więc gdyby Wiedźmin wykorzystywał te najnowsze biblioteki z pewnością bym nie zakupił gry ;).
 
Nie ma powodu do denerwowania sie : :-\ ja chciałem sie spytać czy gra ma możliwości odpalenia jej na DX10
 
Baniakpl said:
Nie ma powodu do denerwowania sie : :-\ ja chciałem sie spytać czy gra ma możliwości odpalenia jej na DX10
tu się nikt nie denerwuje, ale pytania tego typu to w dziale technologia :)
 
Baniakpl said:
Nie ma powodu do denerwowania sie : :-\ ja chciałem sie spytać czy gra ma możliwości odpalenia jej na DX10
Dokładnie nie ma najmniejszego powodu aby ktoś się tu denerwował ;) spytałeś więc odpowiedzieliśmy bez zbędnej Ironii ;).
 
Dziękuje pozostało czekać na grę ;) nie chce z nikim zwady a tym bardziej z adminami :) pozdrawiamy Adminów ;D ;D ;D :D :D :D
 
hehe nie żeby coś ale popatrzcie jakie wymagania gry piszą na stronie Atari:
* MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS * Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, Vista * 2.8 Ghz Processor, 512 Mb RAM * XX Gb available hard drive space * 128 Mb Video RAM or greater with DirectX9 Vertex Shader/ * Pixel Shader 2.0 support * Soundcard, speakers or headphones
512 ram?? ::)no ale aż procek 2,8? :-\
 
Według tych wymagań wiedźmin mi będzie spokojnie chodził bo nie wymagają athlona 64 :D Zastanawiające jest jednak to dlaczego zachodnia wersja gry wymaga 512 ramu skoro polska potrzebuje aż 1GB czyżby lepiej traktowano zachodnich graczy :D
 
raczej ta rozbieżność to dowód, że oficjalne wymagania są zdeka wywyższone od rzeczywistych ;) więc nie ma sie co martwić ;D
 
Ja myślę, że wynika to z tego, że nam podano wymagania minimalne, na których można pograc, a Atari podało wymagania, na których grę można odpalic ;)
 
arturooo3 said:
Nie da się tego bardziej zoptymalizować ?? :p
Jeżeli chcesz poczekać jeszcze dłużej na Wiedźmina to poproś CDP by przesuneli premierę, wywiązali się z umów by trochę bardziej zoptymalizować grę... Wątpie by dało to większe efekty i zmiejszyło wymagania, bo wierzę, że wydusili tyle ile mogli.
 
Ja myślę, że tam są podane jakieś stare, niezaktualizowane wymagania. Tak więc nie robiłbym sobie nadziei.
 
albo poprostu Atari testowało gre jeszcze po zrobieniu ang. wersji językowej i sami ustalili takie wymagania...tak jak różne czasopisma growe podają różne wymagania...
 
To na pewno jakieś stare, podawane wtedy w przybliżeniu. Zauważcie "XX" przy zajmowanym miejscu na dysku. Już widzę minę potencjalnego gracza, który zobaczy tylko, wymagania podane na stronie ATARI, a potem w domu przekona się... Zabucali sprawę.
 
Dzizys.. pytanie do wtajemniczonych: czy ta gra pojdzie na procku 2,8 GHz; 512 RAM (no dobra, dokupi sie te 1GB); Radeonie 9600 (256 RAM) i Creative X-Fi...? Tu by sie przydalo chociaz takie malutkie, maciupenkie demko dla zweryfikowania... Skonczylem czytac wszystkie 7 ksiazek i czekam na dalszy ciag w grze:)
 
Top Bottom