Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
kamillo474 said:
Jestem także takiego zdania co Hax gry cRPG raczej mają spore wymagania , a szczególnie w miastach gdzie jest dużo wszystkiego poza czy na wsiach może i da rade na ful na takim 8600 ale co z tego wbijemy do miasta a tam 8-9 Fps :-\.
No jasne w końcu grałeś w Wiedźmina latami więc wiesz ile jest fps'ów z dokładnością do jednego.
 
Genesis said:
No jasne w końcu grałeś w Wiedźmina latami.
Podałem przykład jak dzisiejsze gry spisują się na owych kartach , oczywiście nie twierdze że jest to zła karta bo jest całkiem niezła tylko ma dość ograniczona szynę bo 128 bit.
 
Hej , są może takie płyty gł. (dobre) co to miałyby slot na AGP+PCI 16x na pamięci DDR2 z socketem 775 ?
 
Przy dzisiejszych grach jak juz napisałem sprawuje się idealnie , każda gra chodzi na w najgorszym przypadku 30 fps'ach .
 
Genesis said:
Przy dzisiejszych grach jak juz napisałem sprawuje się idealnie , każda gra chodzi na w najgorszym przypadku 30 fps'ach .
Oczywiście to poco by były w sprzedaży karty typu 8800GTS/GTXSam sobie coś wciskasz , nie napisałem że gry na tej karcie się tną tylko to że przy ustawianiu na full np. w Wiedźminie w miastach mogą być spadki Fps.
 
8600 jak na razie daje radę. Odpowiadając na twoje pytanie: w BS na 8800 mam 75FPS, na 8600 kumpel ma 30FPS. Już wiesz, po co są 8800? :).
 
kamillo474 said:
kamillo474 said:
Przy dzisiejszych grach jak juz napisałem sprawuje się idealnie , każda gra chodzi na w najgorszym przypadku 30 fps'ach .
Oczywiście to poco by były w sprzedaży karty typu 8800GTS/GTXSam sobie coś wciskasz , nie napisałem że gry na tej karcie się tną tylko to że przy ustawianiu na full np. w Wiedźminie w miastach mogą być spadki Fps.
Ale nigdy nie będzie takich spadków żeby nie dało się grać .
 
kamillo474 said:
kamillo474 said:
Przy dzisiejszych grach jak juz napisałem sprawuje się idealnie , każda gra chodzi na w najgorszym przypadku 30 fps'ach .
Oczywiście to poco by były w sprzedaży karty typu 8800GTS/GTX
może po to zeby nie spadało poniżej 60fps, albo żeby crysis działał na maksa przy duże ilości klatek...?
 
Genesis said:
Ale nigdy nie będzie takich spadków żeby nie dało się grać .
Dokładnie zawsze można coś wyłączyć zmniejszyć wymagania :) po to są ustawiania komputer to nie konsola.
 
Genesis said:
Nie zrozumieliśmy się ... Na dzień dzisiejszy nie ma gry gdzie musiałbyś coś zmniejszać na 8600 ...
Niebawem Crisis i 8600 na pewno nie wyrobi :-*Uff... ale tu się toczy gorący temat ,moje pytanie utonęło w odmętach, ale niech będzie :p
 
Oj są np. Gothic III który potrafi chrupać nawet na 8800GTX ale wiadomo on nawet bedzie chrupał za 10 lat.Nie wiem czy grałeś w Company of Heroes - Opposing Fronts ja gram na wysokich bez cieni , AA i potrafi przy akcjach bardzo ścinać no ale przy lepszym procku pewno jest o wiele lepiej ;).
 
Genesis said:
Gothic się wali bo gra jest skopana a nie karta.
W prawdzie to nie temat o grach.Wiele osób twierdzi że Gothic III był nie udany lecz mnie wciągnęła ta gra jak żadna inna nawet teraz jeszcze czasami gram ale to chrupanie i ciągłe doczytywanie potrafi dać w kość i to nieźle.
 
[quote author=kamillo474]Wiele osób twierdzi że Gothic III był nie udany lecz mnie wciągnęła ta gra jak żadna inna nawet teraz jeszcze czasami gram ale to chrupanie i ciągłe doczytywanie potrafi dać w kość i to nieźle.[/QUOTE]Genesisowi chodzi raczej o optymalizacje, a nie grę samą w sobie ;).
 
jaszczur10 said:
[quote author=kamillo474]Wiele osób twierdzi że Gothic III był nie udany lecz mnie wciągnęła ta gra jak żadna inna nawet teraz jeszcze czasami gram ale to chrupanie i ciągłe doczytywanie potrafi dać w kość i to nieźle.
Genesisowi chodzi raczej o optymalizacje, a nie grę samą w sobie ;).[/QUOTE]Dokładnie
 
A masz patche 1.12 ;1.13 ;1.4 http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/4875.html z stad morzesz ściągnąć a i gra dalej sie przycina ale już nie ma tyle bogów a jeżeli chodzi o grafie ja miałem wcześniej 6800 gtx bodajże xfx jeszcze pod agp i gothic 3 mi sie ciął bo brakowało mu proca miałęm 1.8 athlona i gra chodziła ładnie ale procka jej brakowało a 2 X1giga ramy wystarczało ale jakby było 2 -gi 2wa gra chodziła by lepiej a na tym sprzęcie gra wyśmienicie a no i o nowościach kto zamówił John Woo presents Stranglehold a no i half -life 2 epizod two
 
Hm poleci ktoś jakieś fajne stery do GF7600GT? Podobno niektóre zmodyfikowane dosć znacznie podnoszą ilosć klatek w stosunku do oryginalnych.
 
A co do Gothica 3 cóż za szybko wypościli na rynek jego bardzo nie lubię bo to źle wpływa na grę zawsze i to nie ma reguły jak gra sie nie przeciąga jak było z half-life 2 a jak wyszedł zarąbisty Epizod two nie mogę sie doczekać a gothic 3 napili sie na kasę i taka jest prawda 0000-zero pomyślunku o graczu ;( nie lubię tego to my gramy to my będziemy podziwiać ich prace a tak to nie oceniając grafiki jest ładna bo nie ma co przeczyć ale jakby z pół roku poczekali i poprawili kod graficzny gry to by było co innego a tak nawiasem zawsze wkurzałem sie w G2 na teleport do portu zawsze ścina ;)
 
YarpenZirgin said:
Hm poleci ktoś jakieś fajne stery do GF7600GT? Podobno niektóre zmodyfikowane dosć znacznie podnoszą ilosć klatek w stosunku do oryginalnych.
Dołączam sie do prośby :)
 
Top Bottom