Search results

+
  1. D

    Opary absurdu (o wyborach i konsekwencjach)

    Opary absurdu (o wyborach i konsekwencjach) Wiem, że część zagadnień jakie poruszę przewijała się już na forum, nie znalazłem jednak tematu do którego mój post by pasował, będzie on zresztą dość długi i podzielę go na kilka części. Nie będzie to jednak zlepek luźnych uwag i nawet jeżeli piszę...
  2. D

    Nie można wiedzieć wszystkiego, Geralt (opcje dialogowe)

    Nie można wiedzieć wszystkiego, Geralt (opcje dialogowe) Pozwoliłem sobie założyć nowy temat bo nie widziałem tego problemu poruszonego nigdzie oddzielnie. Otóż irytowały mnie czasami w grze wybory w dialogach: 1. Szczególnie po przybyciu na Wyspę Mgieł rzucił mi się w oczy natłok "żółtych"...
  3. D

    Wypociny Dagorada

    Wypociny Dagorada " Dużo złego można powiedzieć o życiu na wsi. Ale trzeba przyznać, że nie ma to jak wyłożyć się na stogu siana i uciąć sobie drzemkę. Chyba, że drzemka ta jest przerwana mocnym uderzeniem drewnianego kostura. W plecy. A właśnie tak było teraz. -Pokręciło cię?- wbrew pozorom...
  4. D

    Niewykorzystane materiały.

    Niewykorzystane materiały. Nie znalazłem tematu do którego mógłbym to podpiąć więc zakładam nowy. Zastanawia mnie czemu nie mamy w grze tego filmiku. Idealnie nadawałby się na intro moim zdaniem dużo lepiej niż Wiedźmin uciekający przez las, zresztą mogłyby być oba. Mówi on dużo o fabule i...
  5. D

    Na kacu

    Na kacu Po 2 przejściu gry odkryłem że mam poradnik. Znalazłem w nim to zadanie które u mnie ani razu nie wyskoczyło. Czy żeby się pojawiło trzeba odblokować zdolność rzucania nożem?
  6. D

    Rayla

    Rayla Według Wiedźmińskiej Wiki Rayla z gry to ta sama co ta z Sagi, tylko niestety nie pamiętam czy jest o tym wprost powiedziane w grze. Otóż ta Rayla jest sprzeczna z tą z sagi głównie ze względu na śmierć (tak przynajmniej wynika z tekstu na wiki ja szczerze mówiąc nie pamiętam żeby w sadze...
Top Bottom