Search results

+
  1. M

    INTERAKTYWNE ZŁOTE KARTY — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Zmiany odcisnęły pewne piętno na mojej talii KP. Szczególnie mocno oberwały następujące karty: - Ciężka jazda Burej Chorągwi - z powodu zbijania pancerza tylko 1 jednostce zamiast dwóm jest zdecydowanie mniej grywalna w połączeniu z Redańską elitą - Rębacze z Crinfrid - oczywiście z powodu...
  2. M

    INTERAKTYWNE ZŁOTE KARTY — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Czy będzie dostępna pełna lista zmian?
  3. M

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Dotyczy karty Fałszywa Cirilla z talii Nilfgardu: W jednej z gier przeciwnik nie poddał się, ale był "afk" co skutkowało tym, że po upływie odpowiedniego czasu na każdy ruch tracił losową kartę z ręki. Ja spasowałem, wcześniej jednak zagrawszy Fałszywą Cirillę, która rosła po stronie...
  4. M

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Karta Krowie Truchło pochodząca od Siewcy Zarazy z talii Nilfgaardu ma podpis "po upływie 2 tur zniszcz najsłabsze jednostki (inne niż złote) w rzędzie (remisy są rozwiązywane losowo)", co jest niezgodne z prawdą ponieważ remisy nie są rozwiązywane losowo - w przypadku więcej niż jednej...
  5. M

    Wysokopoziomowe potwory

    Poza tym problemem jest także eksploracja różnych regionów w różnym czasie. Ja np. nie zrobiłem wszystkich zadań pobocznych na wszystkich wyspach Skellige od razu, potem w późniejszym etapie gry trafiłem tam z powrotem (na którąś z wysp), kiedy okazało się, że poziom tamtejszych zadań to 14-16...
  6. M

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Mógłbyś rozwinąć?
  7. M

    Konsekwencje oddania lub nie oddania Anais Radiwidowi w Wiedźminie 3

    Jak dokładnie wygląda ta zmiana dot. Ariana i w którym zadaniu?
  8. M

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze

    Skoro mowa o ciekawych fragmentach.. Kim właściwie był mężczyzna, z którym rozmawiali wiedźmini po libacji przez megaskop? Czy to był hierarcha Hemmelfarth? :D Było to takie zaskoczenie, że w ogóle pojawia się w grze choć na chwilę oraz niedorzeczne zaskoczenie: 1. Posiada megaskop, 2. Używa...
  9. M

    [BUG][Spoiler] "Racja stanu" - zadanie poboczne

    Napotkałem inny błąd związany z tym zadaniem, w przerywniku filmowym po rozpoczęciu zadania "Na cienkim lodzie" zadanie "Racja stanu" wyświetla mi się na czerwono jako "nieukończone", mimo że wcześniej je wykonałem i miałem w zakładce "ukończone". Czy to wpłynie na dalszą grę? Co robić?
  10. M

    Łatka 1.07 - Lista zmian

    Mam tak samo z ekwipunkiem gryfa. Teraz muszę się zadowalać przygodnymi mieczami i tym co znajdę. :<
  11. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    GOG Galaxy jest nie w sosie, ja ściągałem cały patch 1.07 ze strony i poszło bardzo gładko. Cieszy rozdzielenie kategorii w ekwipunku oraz skrzynie w lokacjach, ciekawi mnie czy problem z tworzeniem glifów został naprawiony. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fakt, że nagle mój Geralt stał się...
  12. M

    Licznik godzin gry

    Naliczanie czasu gry Sprawdziłem ostatnio mój czas gry w Wiedźmina 3 za pomocą informacji "statystyki postaci". Okazało się, że czas gry, który tam widnieje to 11 dni 6 godzin 46 minut (...). Czyli ponad 270 godzin! Nie ukończyłem jeszcze gry, mam 23 poziom i jestem w trakcie wykonywania zadań...
  13. M

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Znalazłem buga podczas wykonywania misji w rezydencji, w której odbywa się bal maskowy. Po kilku partiach gwinta w tamtym miejscu dokonał się autozapis gry jako "punkt kontrolny". Gdy wczytałem grę ponownie z tego zapisu całkowicie zanikł dźwięk i wszystkie odgłosy oprócz odgłosu klaskania osób...
  14. M

    Wiedźmin 3: alchemia

    Schemat na ulepszoną jaskółkę znalazłem w skrzyniach w rzece przepływającej przez Novigrad, niedaleko miejsca, w którym szuka się paczki dla Triss, która utonęła w rzece, czy też ktoś tam ją wrzucił.
  15. M

    Zabójcy królów - nekromancja z Detmoldem - problem

    O matko rzeczywiście! Tam jest dość ciemno i za pierwszym razem ich nie zauważyłem. Dzięki wielkie! Poza tym przydałoby się poprawić tę dalszą część w obozie bo jeden z żołnieży stojących przy ognisku jest jakby na nasz widok "ślepy". Dzięki raz jeszcze!
  16. M

    Zabójcy królów - nekromancja z Detmoldem - problem

    Zabójcy królów - nekromancja z Detmoldem - problem Witajcie! Jestem w misji zabójcy królów w trakcie rytuału nekromancji z Detmoldem i mam pewien problem. Wypiłem eliksir i rozpocząłem rytułał. Wtedy gdy już rozprawiłem się z harpiami udałem się za drugim zabójcą do kryjówki, po wejściu...
  17. M

    Trofea z potworów

    Trofea z potworów Witam. Moim zdaniem trofea z potworów urozmaicają ekwipunek Geralta, stąd pytanie ile ich jest i jakie mają właściwości? Moje aktualne trofea to (jestem w akcie II): Z nekkera (+1 do obrażeń) Z endriagi (+3 do zbroi) Z utopca (+6 do obrażeń) Z krabopająka (+3-4 do obrażeń...
  18. M

    Kartacze nie pojawiają się w ekwipunku.

    Jeśli nie chcesz rozpoczynać gry od nowa to po prostu używaj Tańczących Gwiazd. I tyle w tym temacie, myślę, że nie jesteśmy w stanie rozwiązać takiego problemu poprzez grzebanie w plikach.
  19. M

    Powolna rozgrywka przy najwyższych rozdzielczościach

    Rzeczywiście zalecany GeForce 8800 GT jest o półkę wyżej niż mój GT 220. No cóż miałem złe informacje (http://bit.ly/ycmC4U) - jak twierdzi canyourunit.com. W takim razie chyba obniżę grafikę na minimum zachowując jednak tekstury, może to coś da. Dzięki serdeczne za pomoc szczególnie loko...
  20. M

    Powolna rozgrywka przy najwyższych rozdzielczościach

    Powolna rozgrywka przy najwyższych rozdzielczościach Witam! Grając w Wiedźmina 2 zauważyłem dziwny mankament. (Zapewne inni już to stwierdzili.) Ujawniło się to podczas walki z kejranem. Mianowicie podczas sekwencji QTE po odcięciu macek. Po wskoczeniu na mackę (PPM) trzeba było się na niej...
Top Bottom