Łatka 1.07 - Lista zmian

+
Łatka na PC będzie nieco lżejsza 7.544GB waży na X0, Konsole z tego co pamiętam zatrzymały się na 1.04 więc te kilkaset mega na PC powinien być lżejszy. PS. Co do hejterskich postów to wejdźcie na forum ENG. Tam się wcale lepiej nie dzieje.
 
@up, gdy patch będzie dostępny wszędzie i na wszystkie platformy.

---------- Zaktualizowano 16:33 ----------

Łatka z gog ma 2GB ze steam 5GB.
 
Aktualizacja 1.07 już niebawem trafi w Wasze ręce, a w międzyczasie możecie zapoznać się z pełną lista zmian i poprawek jakie przyniesie ze sobą łatka.

Dzięki za patcha w szczególności za skrzynie i sortowanie! Ale myślę, że delikatna poprawka by się przydała. Niektóre grupy sortowania zaczynają się dużą literą a niektóre małą. I proszę, dodajcie sortowanie alfabetyczne.
 

Attachments

  • p107w.jpg
    p107w.jpg
    96.9 KB · Views: 27
Bug blokujący quest Rynsztunek szkoły żmiji jeszcze w Białym Sadzie nie został naprawiony. Wersja gry 1.07 a takie błędy nadal istnieją. Żałosne. Quest będę miał wraz z innymi pechowcami nieukończony i permanentnie na liście zadań do wykonania.
 
Czy tylko ja mam problemy z pobraniem patcha 1.07 na GOGu? Mam "connection problem"...

Również mam ten problem. Co więcej nie mogę pobrać także DLC. Prawdopodobna przyczyna to brak miejsca na dysku. Sprawdź gdzie pobiera Tobie patche i dodatki (domyślnie będzie to C:\) i spraw by tam było więcej miejsca.
 
Również mam ten problem. Co więcej nie mogę pobrać także DLC. Prawdopodobna przyczyna to brak miejsca na dysku. Sprawdź gdzie pobiera Tobie patche i dodatki (domyślnie będzie to C:\) i spraw by tam było więcej miejsca.

Już się pobrało, pewno wewnętrzne problemy GOGu. Fakt faktem z szybkością 0.4 MB/s, ale się pobrało...

Bug blokujący quest Rynsztunek szkoły żmiji jeszcze w Białym Sadzie nie został naprawiony. Wersja gry 1.07 a takie błędy nadal istnieją. Żałosne. Quest będę miał wraz z innymi pechowcami nieukończony i permanentnie na liście zadań do wykonania.

Hmm, nie miałem żadnego buga z tym questem.
 
Ja zauważyłem zmianę wymagań do włożenia wiedźmińskiego rynsztunku. Jestem na 20 lvl-u, po przygodach udało mi się stworzyć pełny ulepszony rynsztunek cechu kota, ale po wgraniu patcha 1.07 wymagany lvl dla tego zestawu to 23!!! Turboniespodzianka :/. Nie widziałem takich jaj w changelogu patcha 1.07.... WTF?
 
Na patchu 1.06 gra chodziła mi na wysoki/uber. Po zainstalwoaniu 1.07 nawet na niskich ustawieniach graficznych gra się "zacina". Czytam kilka for i widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Czy wydawcy mają jakieś rozwiązanie na ten problem? Planują jakiś hotfix?
Platforma oczuwiście PC.
 
Na patchu 1.06 gra chodziła mi na wysoki/uber. Po zainstalwoaniu 1.07 nawet na niskich ustawieniach graficznych gra się "zacina". Czytam kilka for i widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Czy wydawcy mają jakieś rozwiązanie na ten problem? Planują jakiś hotfix?
Platforma oczuwiście PC.

To jakaś porażka jest. Co bym nie zmieniał w ustawieniach graficznych (łącznie z rozdzielczością) mam problem z ciągłym zacinaniem gry. Nie ma znaczenia czy mam ustawienia wysokie, średnie czy niskie. Ciągle to samo. Potrafię mieć ponad 30 klatek by nagle gra się przycięła, a po 2-3 sekundach znów ruszyła z prędkością ponad 30 klatek. Na lądzie te przycinki zdarzają się co kilkadziesiąt sekund, ale w wodzie to już jest dramat. Nie da rady nurkować bo przycięcia zdarzają się co kilka sekund i trwają po kilka sekund :(

Oczywiście przed instalacją łatki 1.07 tego problemu nigdy nie miałem.
 
Ja zauważyłem zmianę wymagań do włożenia wiedźmińskiego rynsztunku. Jestem na 20 lvl-u, po przygodach udało mi się stworzyć pełny ulepszony rynsztunek cechu kota, ale po wgraniu patcha 1.07 wymagany lvl dla tego zestawu to 23!!! Turboniespodzianka :/. Nie widziałem takich jaj w changelogu patcha 1.07.... WTF?

Mam tak samo z ekwipunkiem gryfa. Teraz muszę się zadowalać przygodnymi mieczami i tym co znajdę. :<
 
Mam tak samo z ekwipunkiem gryfa. Teraz muszę się zadowalać przygodnymi mieczami i tym co znajdę. :<

To samo u mnie ;p Mam 24 lvl, miałem robić wyśmienity rynsztunek kota, gdzie wymagany był level 25. Po instalacji patcha wymagania wzrosły do 29! ;)
 
Top Bottom