Search results

+
  1. K

    Wiedźmin 2 Mod

    Wiedźmin 2 Mod Witam, otóż pewnego razu (wczoraj) przeszedłem Wiedźmina 2... po raz 9 chyba. Ale nie miałem tego szczęścia i nie trafił mi się żaden z tych najlepszych mieczy pokroju tancerki czy beann'shie. Grę jak mówiłem przeszedłem kilkanaście razy i chciałem się trochę pobawić przy...
  2. K

    Problem z "otwieraniem".

    Problem z "otwieraniem". Witam. Otóż gram sobie spokojnie w Wiedźmina 2, przechodzę sobie prolog i dochodzę do momentu gdzie trzeba otworzyć bramę Foltestowi i jego ludziom na dziedziniec. No więc zabijam rycerzyka, otwieram bramę za którą jest "otwieradło" i kiedy naciskam lewy...
  3. K

    Wiedźmin 2 plakat

    Wiedźmin 2 plakat Witam. Czy mógłby ktoś podesłać w odpowiedniej rozdzielczości (żeby bez problemów móc go wydrukować w formacie A3) plakat z Wiedźmina 2 (tego z okładki). Pozdrawiam
  4. K

    Miejskie legendy w Wiedźminach

    Miejskie legendy w Wiedźminach Wczoraj zacząłem temat o ukrytych mieczach w wieśiu I,ale szybko zmnieniłe na temat o legendach w wiedźminie. Niestety temat został scalony do tematu o mieczach (jakby tytuł mojego tematu nic nie mówił...) więc zakładam nowy temat aczkolwiek dotyczący oby dwóch...
  5. K

    Królowa kikimor- bug?

    Królowa kikimor- bug? Witam. Otóż zagrywam się w Wiesia jedynke i doszedłem do momentu z królową kikimor. Zawalam przejscia biegne do tej jaskini z wieloma podporami (tej w której zabijamy królową) rzucam Aard, ucierkam na drugi koniec tej jaskini (tamk gdzie leży kość i jakaś skrzynka) a tu...
  6. K

    Królowa kikimor- bug?

    Królowa kikimor- bug? Witam. Otóż zagrywam się w Wiesia jedynke i doszedłem do momentu z królową kikimor. Zawalam przejscia biegne do tej jaskini z wieloma podporami (tej w której zabijamy królową) rzucam Aard, ucierkam na drugi koniec tej jaskini (tamk gdzie leży kość i jakaś skrzynka) a tu...
  7. K

    "The Witcher" warband mod

    "The Witcher" warband mod [PROJEKT KTÓRY TU OPISUJĘ NIE NALEŻY DO MNIE, JA JEDYNIE "INFORMUJE" O JEGO ISTNIENIE NA FORUM] Witam forumowiczów! Otóż grając sobie w M&B zachciało mi się trochę "powiedźminować", więc rozpocząłem poszukiwania i znalazłem ten o to link...
  8. K

    Postacie, avatary itp...

    Postacie, avatary itp... Totalny offtop. W tym temacie wrzucajcie linki do zdjęć z gier w których zrobiliście jakieś fajne postacie które mogą być postaciami historycznymi, fikcyjnymi (już wymyślonymi) lub po prostu jakieś klimatyczne postacie (np. wiedźmin w WOW lub zabójca w Skyrim). Opcji...
  9. K

    Tryby gry, multi i Mapy (W3:DG)

    Tryby gry, multi i Mapy (W3:DG) Piszcie w tym temacie na temat wyżej wymienionych trybów które osobiście (niektóre) były by fajne w grze. P.S Nie blokujcie i nie przenoście jak coś chciałem zrobic odrebny temat :)
  10. K

    Detmold i Krakwa

    Detmold i Krakwa witam. Otóż gram sobie w wiesia i mam zadanie z Detmoldem (to jak mam "pogadać" z martwym serritem/eganem), musze w nim przygotować krakwę a nie wiem czemu nie mam recepty na nią w EQ (nie mam jej w żadnym schowku sprawdzałem). Proszę o szybką pomoc
  11. K

    Walka z Draugiem, co dalej?

    Walka z Draugiem, co dalej? Witam. Otóż grałem sobię w Wiesia 2 i na Arenie doszedłem do Drauga, a po pokonaniu go "wracam" na początek, i znowu walczę z La'Valletami,a że musiałem w tedy kończyć (z Wynikiem ok. 45k punktów) i nie sprawdziłem czy znowu (tym razem w 60 walce) jest Draug. Czy...
  12. K

    Wiedźmin:Powrót białego Creepera (Minecraft Projekt)

    Wiedźmin:Powrót białego Creepera (Minecraft Projekt) "UWAGA!!!PRZECZYTAJ DO KOŃCA!!!" Witam forumowiczów :)/>. Od pewnego czasu po głowie chodzi mi myśl dotycząca pewnego projektu. Mianowicie "wiedźmin w minecraft". Wiem, wiem że od razu padną komentarze typu: "ehh dawdon przecież ty "masz" już...
  13. K

    REKRUTACJA Ekipy

    REKRUTACJA Ekipy Drodzy Użytkownicy.Niektórzy zapewne oglądali mój temat "[W1][w toku]Cień Gonu" o przygodzie którą robiłem z dwoma innymi użytkownikami, ale niestety straciliśmy kontakt i nici więc postanowiłem zebrać ekipę do pomocy mi w przygodzie. Szczególnie chodzi mi o ludzi znających...
  14. K

    Śmiechu warte

    Śmiechu warte Założyłem temat byście mogli wypisywać tu różne śmieszne teksty z sagi, filmu lub gier o wiedźminie możecie tu również umieszczać wymyślone kawały o Geralcie, Wiedźminach i o innych rzeczach lub osobach z sagi. Życzę śmiesznej zabawy :)
  15. K

    Przygody

    Przygody Witam! Tematu podobnego nie znalazłem więc zakładam i pytam. Jakie sa wasze ulubione przygody do W1? Piszcie śmiało
  16. K

    "Ankieta"

    "Ankieta" Witam. W tej "ankiecie" chce byście odpowiedzieli na niezliczoną ilość pytań związanych z sagą, grą W1, grą W2 i duperelami. A oto one Pytania do SAGI: *Ulubiona postać- *Ulubiona część sagi- *Ulubiony cytat- *Ulubiony rozdział...
  17. K

    [W1] [w toku] [Cień Gonu] - dawniej "Mniejsze Zło"

    [W1] [w toku] [Cień Gonu] - dawniej "Mniejsze Zło" Geralt zmęczony zleceniami i problemami ludzi wyrusza na zimowanie do Kaer Morhen. Lecz nie dane mu wrócić tam szybko. - wiedźmin ze szkoły kota. - wybór między mniejszym złem a, większym...
  18. K

    Miecz po dziadku Vaclava

    Miecz po dziadku Vaclava Witam. Z tytułu wynika że chodzi o miecz którego ni skąd ni z owąd nie wiem jak i gdzie znaleźć, a na wiedźminska wiki nie pisze nic a nic o jego położeniu. Proszę piszcie co wiecie.
  19. K

    Questy

    Questy Witam. Założyłem temat bo chce połączyć fakty: - klucz od opryszka w zadaniu "Nawiedzony dom" - znak czynności na krześle zielarki w III akcie - Wypowiedź REDa o ukrytych questach - (ponoć) dostanie się do drzewa wisielców - zamknięty dom w Wyzimie Klasztornej (przez 2, 3 i 5 akt)...
  20. K

    Życie w Kaer Morhen

    Życie w Kaer Morhen Witam. Mam prośbę-propozycje dla tych od przygód. Wpadłem na pomysł z przygodą pt "Życie w Kaer Morhen". Przygoda była by oparta na życiu w twierdzy i walce z potworami. Ja niestety mam djiini'ego ale nie działa. Więc gdyby któraś z grup od przygód lub zwykłe parę osób...
Top Bottom