Search results

+
  1. A

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Jednak są one wrzucane do decku głównie by kontrować artefakty a nie ze względu na drugi efekt. Chodzi mi o kluczowe karty, których poświęcenie jednak będzie dla nas znaczyło więcej. Myśle, że dzięki temu kontrola artefaktów byłaby łatwiejsza ale pewnym kosztem (a na pewno normalniejszym niż -...
  2. A

    Garść pomysłów, czyli inspiracja dla developerów

    Staram się śledzić w miarę forum jak i twitch jeśli chodzi o nowinki ale mogło mi to i owo gdzieś umknąć więc jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi. Nie ma jeszcze jakiegoś sensownego planu na artefakty. Jeśli się nie myle to pojawił się pomysł pancerza, jednak przyznam się szczerze,że nie jestem...
  3. A

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Nie będę się zbytnio rozwodził nad HC. Posiada on rzeczy które nie są złe, ale posiada rzeczy, które są też niestety tragiczne. Pominę już takie pierdoły jak fakt, że ciężko mi się przyzwyczaić do 2 rzędów i jest to po prostu totalnie subiektywne odczucie. Jednak co mnie najbardziej wnerwia to...
  4. A

    Cyberpunk 2077 - "Neo Tokyo" Fanowski Zwiastun

    Nie jestem ekspertem więc się wypowiem. Myślę, że wszystko psuje początek gdzie robisz szybkie przeskoki z mocno ciemnych rejonów na bardzo jasne przez co aż bolą oczy, które nie są wstanie się przyzwyczaić do tak szybkich i częstych skoków. Po sekwencji z autem zaczyna w tej kwestii być coraz...
  5. A

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Uważam, że powinny działać zgodnie z opisem a opis nie powinien zostawiać żadnych wątpliwości i być klarowny by nie tworzyć nowym graczom niepotrzebnych frustracji w przyszłości. Tyczy się to każdej karty i każdego opisu.
  6. A

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Nie odpaliła się bo? Pisze wyraźnie bo zakończeniu tury. Nie pisze o tym, że musi być po mojej stronie. Sugerujesz się wiedzą, którą już posiadasz a nie faktycznie tym, jak karta powinna zostać opisana. Z mojej strony to wszystko bo to zaczyna być dyskusja dość jałowa.
  7. A

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Chciałbym zaznaczyć, że tutaj nie debatujemy czy to sprawiedliwe czy nie, czy też ma się odpalić czy też nie. Chodzi o klarowność opisu karty i wolałbym pozostać przy tym a nie rozwodzić się nad zasadnością działania karty, bo są od tego już inne tematy. Opis powinien zostać tak skonstruowany...
  8. A

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Tak, po stronie przeciwnika. Pogoda moim zdaniem także powinna odpalać się po ostatnim ruchu. Nie jestem pewien ale przed HC chyba tak było.
  9. A

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Osobiście nie mam problemów z Jaskrem. Jednak jest karta, dzięki której już przegrałem mecz bo jej opis jest nijaki. Hrabia Caldwell na końcu KAŻDEJ rundy ucieka do najsilniejszej jednostki. KAŻDA TO KAŻDA, a nie, że w ostatniej to jest "pas" a nie koniec rundy. To jest koniec mojej rundy i...
  10. A

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    Wystarczyła jedna osoba by poziom dyskusji osiągnął dna. Dla jasności - jestem osobą która grala w CB i OB a aktualnie HC i artefakty mi wcale nie przeszkadzały. Na dłuższą mete zmiany w nich też mnie wcale nie bolą, Ta cała dyskusja zresztą i tak nie ma sensu bo rozwiązanie z prowizją jest...
  11. A

    Artefakty

    Ja to widzę, że niektórzy mają ból czterech liter o same artefakty, a nie to czy są przesadzone czy też nie. Jak ktoś rzuca trzech wiedźminów goniących dyliżansem ciągniętym przez płotkę przeciwko controli to ja się nie dziwie, że mu ta talia się wydaje OP. Dosłownie czuje się jak za czasów...
  12. A

    Artefakty

    Przecież karcianki mają repetytywny charakter, to słowem wstępu co do reszty zaś.... Artefakty to nie (dla przykładu) pogoda i właśnie chodzi o to aby nimi grać. A nie, aby w imię bliżej mi nieznanych powodów, nie wrzucać ich do tali. To nie jest typowy archetyp, tylko nowa mechanika, która ma...
  13. A

    Plansza do gry w Gwinta

    Homecoming mam na myśli. Zresztą to tylko był żart, nie ma sensu w to brnąć.
  14. A

    Plansza do gry w Gwinta

    Będziesz musiał wprowadzić aktualizacje i pozbyć się jednego rzędu. A tak serio to bardzo fajna.
  15. A

    Sezon Kota

    *dojść Podkreślam aby nikogo to nie prowadzało w błąd. Do rangi dochodzisz, nie musisz jej utrzymywać. Starczy, że raz ją odklepiesz i nagrody twoje. Chyba, że zależy Ci na wyższej pozycji startowej w póżniejszym sezonie. Wtedy utrzymujesz rangę.
  16. A

    Sezon Kota

    Dostajesz wszystko w 21 randze oraz wszystkie bonusy w niższych rangach. Dodam też, że jakbyś spadł z 21 rangi na 20 to i tak dostaniesz bonusy za 21 (i wszystkie poniższe) ponieważ liczy się dotarcie do niej a nie utrzymanie.
  17. A

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Na papierze to nowa mechanika dociągania kart nawet fajnie wygląda. Wy tutaj ją tak opisujecie, że człowiek jest wstanie uwierzyć, że będzie tak ciekawie wyglądać. Niestety nie, szczerze wątpię by ktoś tak ryzykował. W pierwszej rundzie każdy będzie grał cokolwiek bo nie ma to znaczenia. Przegra...
  18. A

    Ruszyła przedsprzedaż gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści!

    Nie i nie. Nic nie dostajesz, jak kupujesz w złotówkach to jakie przewalutowanie mogłoby zaistnieć?
  19. A

    GWENT Challenger #3 już w ten weekend!

    Moim zdaniem to on odpowiada jak większość ludzi, którzy cierpią na braki w zasobie słów lub nie czują się naturalnie w języku w którym nie porozumiewają się na co dzień. Większość wtedy odpowiada zdawkowo. On po prostu poszedł o krok dalej i stworzył na tym sobie "TailGoda". Dlatego jak...
  20. A

    [AKTUALIZACJA] Arena: Mimik dostępna do 24 kwietnia!

    Równie dobrze, można by dać esc+enter po przegranym zakładzie i oddaniu ultradecku przeciwnikowi gdy sami mamy brązowe stolce po 1-4 siły. Szczerze mówiąc to już wole przerzucać się kartami po 2 siły.
Top Bottom