Search results

+
  1. P

    Gwint zmierza w złą stronę

    Ja wiem, że Ty już tak masz, tylko ludzie używający argumentacji 'ja to mam zawsze pecha i u mnie sie tak nie da' nie tylko niewiele osiągają, ale też zniechęcają do dyskusji. Wyobraź sobie w takim razie, że w mecie są tylko mega skillowe decki, które ciężko pilotować, ale za to są premiowane...
  2. P

    Gwint zmierza w złą stronę

    No ale tu się sam zaorałeś: > spotykam non stop > z moim szczęściem grając tą talią nigdy na niego nie trafię Tu można dyskutować na temat premiowania skillowych decków, ale to długa dyskusja i wcale nie tak jednostronna jak Ci się wydaje. No ale właśnie, a propos Calveita: najpierw jest...
  3. P

    Gwint zmierza w złą stronę

    Totalnie nie rozumiem, skąd Twoja frustracja na tych śmierdzących leni i dlaczego nie ma Cię jeszcze w top10. Gdybym trafiał non-stop na ten same decki to chyba musiałbym się wykazać strasznym lenistwem, żeby mi się nie chciało zrobić jakiejś kontry (i swoją drogą, zacząć regulowanie mety od...
  4. P

    Osiągnięcie, transmutacja

    W takim razie osiągnięcie jest głupio skonstruowane, bo wymaga od gracza klikania dwukrotnie przy tworzeniu każdej karty premium i o to chodzi w tym temacie. @Barbazek odpowiedział na wasze posty już w pierwszym swoim poście " Powiecie, ze to nie jest transmutacja, racja " a i tak musieliście...
  5. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Ok, za duży skrót myślowy. Raven pisała o poście jako o głównym wątku i odnośnie tego też odpowiedziałem.
  6. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Ech, a przecież mówiłem, żebyś ochłonął. 1. Nie cytuj błędnie. 2. Raven napisała: "Akurat pod tym postem nie ma ani jednej tego typu wypowiedzi.", pisząc o poście 'Aktualizacja mulliganów...'. A ja odpowiedziałem na tę jej linijkę cytatami z wielu odpowiedzi na ten ('aktualizacja...') post...
  7. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Jak już posądzasz ludzi o brak myślenia to najpierw sprawdź, w którym miejscu napisałem, że cytuje tylko Ciebie, chłopcze. Widzę, że triggered, więc ochłoń, odrób zadania domowe i przeczytaj jeszcze raz moje posty w tym wątku. PS. jak wygram wszytkie gry od 15 rangi do 5 to nie jest to seria...
  8. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    No to się ciesze, że ogólnie się zgadzamy. :)
  9. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Odpal Haralda (tier 'żaden' wg team aretuza) na randze 15 to do 5 dojdziesz serią wygranych, ale już od 5 w górę mnóstwo decków to te, które z Haraldem mają fajny matchup (Crach, Eist, Usurper). Powszechnie uważane za OP Duchy Lasu za to ciężko spotkać, bo ktoś jakiś czas temu odkrył, że Regis...
  10. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Nie manipuluj, wywaliłeś dwa cytaty, które akurat były podobne do porównywanego. Poza tym nie czepiajmy się pierdół, przesłanie tego jest takie, że krytyka jest przesadzona, niepotrzebnie nacechowana wielkimi emocjami i wszystko w mniej niż 24 godziny od wejścia patcha, czyli raczej nie...
  11. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    "To co wy odwalacie", "Ta gra jest już praktycznie martwa", "jak żyje nie widziałem gorszych decyzji jeśli chodzi o balans" "Popełniacie straszne błędy", "Druga rada zatrudnijcie kogoś kto zna tą gre", "martwe ciało jakim jest gwint," "Ręce opadają..." "Błagam powiedzcie, że to tylko pomyłka"...
  12. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Jak wyżej, nie mam nic do sensownej krytyki, lubię społeczność graczy gwinta, bo mam wrażenie, że jest nieco bardziej 'dorosła' - ale zwróciłem uwagę, że czasem warto pohamować emocje, może nawet zaufać devom (!), ale przede wszystkim pograć samemu i ocenić zmiany zanim się wyleje jad na forum...
  13. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Nie zrobię, zwracam tylko uwagę, że to już się robi nieco męczące. Fajnie poczytać sensowną krytykę, ale trzydziesty post w stylu 'zniszczyliście mi życie, kochałem tą grę od open bety a teraz umieram z nieszczęścia' rzadko kiedy zawiera jakikolwiek sensowny wniosek. Wnoszę po tym, że jest...
  14. P

    Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

    Jezu jakie z was męczybuły. Armia ekspertów na 20 randze, bez przetestowania, bez odrobiny zastanowienia, a takie gorzkie żale na tym forum. Weźcie pod uwagę, że w przeciwieństwie do nas - graczy, deweloperzy testują te zmiany i być może w związku ze zmianą mulliganów lub w efekcie poprzednich...
  15. P

    Scoia'tael Deck Strategies

    Hi there guys, I've played Gwent for a week now and came up with a pretty basic dwarves deck that is based on the starting ST deck. Didn't really craft any specific cards, just put inside anything nice that i got from card packs. It works on rank 17, but I get the feeling that it won't be...
Top Bottom