Search results

+
  1. Jedmar0702

    Coraz więcej płatności w Gwincie. Czy to zmierza w dobrą stronę?

    Zapraszam do dyskusji, czy kolejne mikropłatności wybiegające poza sferę bibelotów i dodatków wizualnych to dobry kierunek dla gry online jaką jest Gwint? Do tej pory płaciło się głównie za skórki, plansze, awatary i jak najbardziej uważam to za OK, gra powinna dodatkowo zarabiać na takich...
  2. Jedmar0702

    Różnice w maksymalnej ilości kontraktów do zdobycia pomiędzy graczami.

    Czy ktoś wie, z czego wynikają różnice w ilości kontraktów do ukończenia pomiędzy poszczególnymi graczami? Np. Pierwsza trójka pro rank, jak podejrzymy to Adzikov ma na swoim profilu "ukończone kontrakty" w liczbie 419/717 następnie Mya 445/691 następnie Demarcation 281/682. Ja mam ukończone 349...
  3. Jedmar0702

    Nowy dodatek?

    https://drive.google.com/drive/folders/1-4lrm9pvh4BUSjpqkRPPDVs9_FdyLMFh?fbclid=IwAR25YZ3Uq6LBqmFd-rxdNBohf6R-LHSBAAWLs6G2SRFfKaCjszk6nCq3HV8 Gdzieś na FB przeleciały mi nowe karty z dodatku, nie wiem o co chodzi bo nie było chyba info żadnego jeszcze, ale ponoć na IOS jest dostępny do pobrania...
  4. Jedmar0702

    Pojedynki Dowódców [POMYSŁY] !

    Wpadłem na plan, żeby podrzucać w tym temacie swoje pomysły na Pojedynki Dowódców. Być może, któreś z pomysłów będą ciekawą inspiracją dla Redów a i my będziemy mieć większą przyjemność z grania ! Na początek cztery ode mnie: - pojedynek żeńskich dowódców, do wyboru: (krabowa, gerni, anka...
  5. Jedmar0702

    Problem ze złotą skrzynią i mapą ""Bandit Loot Map"" (LEKKI SPOJLER)

    Lyria, mam odblokowane 9/10 złotych skrzyń, udało mi się sprawdzić, że brakuje mi skrzyni z mapy "Bandit Loot Map" gdzie można było darować życie bandycie i on daje mapę do skarbu, rzecz w tym że ja mu chyba tego życia nie darowałem i teraz klops.. Na prawdę poprzez inny (bo nie uważam, że zły)...
  6. Jedmar0702

    Rozgrywka rankingowa. Usunięto dobór gracza ze względu na tę samą rangę?

    Mając 14 rangę grałem wczoraj z gościem który miał 3 rangę, następnie z 13 (co się zdarzało, że grałem z 1 wyżej lub niżej) a następnie z kimś z 7 rangą. Coś jest nie tak czy ze względu na małą ilość graczy, granie z ludźmi z tej samej rangi zostało zniesione? Na 1000% miałem zaznaczoną...
  7. Jedmar0702

    Pomoc w wykonaniu kontraktu 10/10

    "10/10" - kontroluj jednocześnie 10 jednostek o sile 10 w grze sieciowej. Ma ktoś pomysł jak zaliczyć ten kontrakt? Myślałem o France i rogu dowódcy ale nadal musiałbym mieć na stole 10 jednostek o sile 7. Jednostki jakie mogą się przydać to np., 2x neofita, 3 wieśki + płotka, huf + jakiś...
  8. Jedmar0702

    Wszystkie możliwe sposoby na otrzymacie punktów nagród

    Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem, jeśli już jest coś podobnego proszę o podpięcie/usunięcie. Prosiłbym o wskazanie wszystkich możliwych sposobów na zdobycie punktów nagród do wydawania w drzewkach. Te, które znam to: - za wykonywanie poszczególnych kontraktów - na koniec sezonu za...
  9. Jedmar0702

    Kontrakty w grze a kontrakty na GOG

    Zauważyłem że ne GOG też są kontrakty do realizowania, czy one się pokrywają całkowicie z tymi w grze? Bo w grze nie widzę ich chyba aż tyle co na GOG. Czy za kontrakty na GOG też są jakieś nagrody, czy tylko satysfakcja z ich osiągnięcia?
  10. Jedmar0702

    2 kontrakty + pomoc z językiem polskim w grze

    Pierwsze pytanie odnośnie języka, miałem na GOG ustawione w opcjach "Ogólne --> Język --> Polski" oraz w "Pobieranie --> Preferowany język gry --> English" przez to mam gwinta całkowicie po angielsku w opcjach udało mi się zmienić napisy na PL ale niestety dubbing pozostał angielski. Jest...
  11. Jedmar0702

    Komunikaty dla przeciwnika

    Witam wszystkich! Szukałem podobnego wątku ale nie znalazłem, pytanie jest banalnie proste. Nieraz jak gram z bardziej doświadczonymi zawodnikami to w trakcie rozgrywki dowódcy wydają komunikaty np. jak zwlekam z podjęciem decyzji o wyłożeniu w danej karty to ponaglają w stylu: "pospiesz się...
Top Bottom