Recent content by Aiglon

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Sapkowski tworzac uniwersum mogl nie znac ograniczen kart graficznych geaforce albo innych shaderow :) Mi sie wydaje, ze to jakis babol w grze bo z cieniami ogolnie jest tak sobie :(
  2. A

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Nie uzywam zadnych modow. Wczytalam starego sejva i achivment wpadl tak samo jak kilka innych.... Chyba byl jakis premierowy bug albo co:)
  3. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Ja co jakis czas wracam i znajdujenowe (albo wyczytuje, ze sa jakies, co przegapilam i biegam w kolko:) KiW questami pobocznymi stoi :)
  4. A

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Mam Problem z tym achivmentem Nie wpadlo i pytanie - czy on wpada jak sie wszystkorozwiesi / poustawia czy jak sie remont kapitalny zrobi? Bo remont zrobilam, dopakowalam jak moglam tylko mam dwa miejsca na obrazy niezajete i achivka nie ma. Ktos? Cos?
  5. A

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Alez cala idea corvo bianco jest "simsowa" wiec czemu nie wiecej stojakow?:) Ja tez bym wolala wiecej niz 4 na zbroje i miecze na scianach lezalyby mi lepiej niz te obrazy :P
  6. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    A z ciekawosci Czy moze nas odwiedzic Ciri jako cesarzowa? Bo nie spotkalam sie jeszcze z tym rozwiazaniem?
  7. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Alpy , Bruxy, Fedlery, Garkany, Archespory, Skolpomendorfy (czy jak sie to tak pisze), Wichty (tak takm w liczbie mnogiej), Giganty To.. malo?
  8. A

    Misja na cmentarzu - hałasy, kłótnie i bug?

    Nie tylko tobie. Mnie sie wydaje osobiscie ze to zadanie pewnie dodaje jakies brakujace karty jak ich nie mielismy typu Jaskier, Milva etc... Ale to moje wrazenie tylko
  9. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Szkoda go, ale przede wszystkim troche dziwi ta cala awantura i wielka bitwa w nocy z setkami wampirow wzietych z pupy. Detlaff jest swietnie napisany mniej wiecej do tego momentu. Pozniej jest jakies takie duze wtf... Nie istnieje wiec pokojowe rozwiazanie per se. Poza tym idziemy pozniej do...
  10. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Ja gram na galaxy i mialam kilka problemow. Iluzja mi nie chciala zejsc w jednym z miejsc, drzwi sie otworzyc i tak dalej, ale pomagalo cofniecie sie do poprzedniego sejva. Wszystkim tez radze sejwowac czesto, to sie szybko ominie problemy. Dodatek mi sie bardzo podoba. Niewatpliwym plusem jest...
  11. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    @ hismastersvoice Temat poprzedni zamkniety to kontynuujmy dalej. Nie bierzmy i troche na powaznie, ale zauwaz jedna rzecz To jakby cala odpowiedzialnosc za ataki z 11 wrzesnia przewalic na tych terrorystow w samolotach a Osame Bin Ladena przytulic, bo co z tego, ze on to zaplanowal? Ta...
  12. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Krew i wino. Najwazniejsze rzeczy na swiecie.
  13. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dokladnie Mam tez takie pytanie... A kwestii pytania jak mi sie udalo przejsc wszystko - u nas wyszlo w poniedzialek, wiec cala noc,pozniej dwa dni urlopu. Da sie, da sie. Wydaje mi sie ze KiW, chociaz piekne i bardzo fajne, mniej polega na glowkowaniu, a bardziej bieganiu z miejsca na...
  14. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ale zawsze to tak dzialalo>?
  15. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ne jestem panem, ale ja uzywalam i dzialalo (nawet kilkukrotnie) Wiec to chyba tylko bug u Ciebie jakis.
Top Bottom