Recent content by dejv667

+
  1. D

    Poszukuję zapisu z gry...

    Bardzo proszę o save z początku III aktu. Najlepiej neutralnie lub po stronie elfów chociaż to nie jest konieczność, gra w wersji rozszerzonej.Moj email to coenmz@go2.pl lub prosilbym o upload na jakis serwer i info poprzez gg: 3765973.Dzieki wielkie!EDIT: ewentualnie save po znalezieniu...
  2. D

    Problemy z patchem 1.4

    odpowiedz na to pytanie jest na 3 stronie tego wątku.naprawdę aż tak bardzo nie chciało się choćby pobieżnie go przejrzeć?
  3. D

    Forumowa filmówka

    Co jest nielegalnego w pobieraniu czy wyspozyczaniu filmow? :o
  4. D

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    kolekcje kluczyków do wszystkich moich poprzednich aut.tłok robiący u mnie za przycisk do papierudorzucę jeszcze silnik ze skrzynia-ale wy płacicie za wysyłkę :)I moge tez wymienic sie na ksiazki. Dam wam to co zostalo mi ksiazek o wiedzminie. Sa troche rozpadajace sie, ale maja jakies 10 lat...
  5. D

    Problemy z patchem 1.3

    Odinstalowalem gre, zainstalowalem SP3, zainstalowalem gre, zainstalowalem patcha... i odinstalowalem gre. Nie mam ochoty sie uzerac. Co z tego, ze co 10 sekund wale szybki zapis skoro gra wywala sie windy w czasie wczytywania?!to juz szczyt!
  6. D

    Problemy z patchem 1.3

    Po instalacji 1.3 zaczalem gre od poczatku. Przeszedlem Prolog, zaczalem akt I. Jak doskonale wiadomo to moze jakies 3h grania idac naprawde spacerowo i nie prac do przodu.W tym czasie gra wywalila sie 4 razy. Zadnego ostrzezenia, zadnego komunikatu tylko wyjscie do windy lub reset sprzetu.Nie...
  7. D

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ostatnio jeszcze troszke myslalem nad tym czego oczekiwalbym od kolejnej czesci "wiedzmina".Duzo osob pisze o tym aby powiekszyc swiat gry. Pewnie, wieksza mapa czy tez wiecej miast to super pomysl. ja mam nadzieje, ze gra bedzie rowniez powiekszona w inny sposob. Wiecej ksiazek do przeczytania...
  8. D

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    To świetna wiadomość! Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.
  9. D

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    A ja mam pytanie z innej beczki.Co z graczami za granicami Polski?Nie, nie chodzi mi tu o szwabów, angoli czy innych gadów. Chodzi mi o Polaków takich jak ja NIE mających żadnej możliwości zakupu polskiej wersji językowej gry. Przecież nie zamówię gry poczta. Bynajmniej nie chodzi tu o koszta...
  10. D

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A owszem, walka na moscie jako intro to genialny pomysl. Gdyby jeszcze znow w animacje wlozono tyle pracy co poprzednio... Tyle, ze o wiele bardziej wolalbym most z ktorego potem geralta pozbierano i polozono na woz. Woznicy chyba Yurga bylo... To jak dla mnie bardziej pasuje do wiedzmina niz...
  11. D

    Anime i manga

    a wlasnie. ja tam sie jeszcze otwarcie przyznam do tego, ze cholernie podobal mi sie Full Metal Panic! Usmialem sie do lez chwilami.
  12. D

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    Gdzie to jest?!Przechodze poczatek ktorys raz z rzedu i nie slysze tam ZADNEJ wzmianki o Gonie. Rozmawialem z kazdym i nic.
  13. D

    Outra - domysły , rozważania

    Postaram sie;) Staralem sie poprostu ciac cytaty aby nie robic z jednego posta strasznego tasiemca. Ciagle niewyjasniona pozostaje kwestia oczu. Co do tego jak dlugie sa miecze uzywane przez naszego zamaskowanego bohatera to mam coraz wieksze watpliwosci. Jakos nie moge zlapac kilku ujec gdzie...
  14. D

    Anime i manga

    "Initial D" - jak dla mnie genialna seria, ale ja jestem skrzywiony w tym kierunku :)Ostatnio bardzo sie spodobal "Beyond The Clouds". Jesli ktos ma ochote na dosc spokojny film to polecam.
  15. D

    Outra - domysły , rozważania

    No wlasnie co chwile ktos tu robi z wiedzmniskiego fachu zakon braci mniejszych. tego nie zabija bo kodeks, tamtego nie bo czlowiek itd. Staram sie niejako niektorym uswiadomic, ze wiedzmin probujacy za kase skasowac krola nie musi byc wcale jakims ewenementem, produktem klonowania, wielkim...
Top Bottom