Recent content by kloni

+
  1. kloni

    Kontrolowany rzut monetą

    Ja moge zagrac, ale Ty zapraszasz:p
  2. kloni

    BRAN TUIRSEACH Deck z Sklepem

    Deck wydaje sie ciekawy. Cieżko polecac pojedyncze wymiany bo są to indywidualne sprawy - wiekszosc poleci zmiane vadermakera a Ty go chcesz bo Ci sie nim dobrze gra i ok. Jesli karty Ci pasuja to chyba bym zostawil, ew wymiana (jak wyzej) figurki na mandragore, i/lub dodanie jeszcze jednego...
  3. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Radzim2309 w gwincie sojusznik to inaczej karta, ktora trafia na Twoja strone stolu.
  4. kloni

    Z ps4 na pc.

    Poszukaj na forum, bo juz padały odpowiedzi na to pytania - w tym bezposrednio od CDPR. Z tego co mi swita nie ma takiej mozliwosci.
  5. kloni

    bug z sabatem i harpiami

    Też od razu pomyślałem o Goliacie, ktorego dzialanie właśnie takie jest.
  6. kloni

    Przygotujcie się na Gorączkę Złota!

    Może to błąd w takim razie ale dwukrotnie dostałem zwykłą a raz animowaną za ukonczenie areny.
  7. kloni

    Przygotujcie się na Gorączkę Złota!

    cymera2 moze byc i taka i taka.
  8. kloni

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Jeśli chodzi o lore to uważam, że nie można iść na kompromis - Wiedźmin to Wiedźmin. Czyli: jeśli dochodzi do pojedynku NR vs NF zawsze wygrywa z automatu Nilfgaard, chyba że mamy w talii 22 karty czarodziejów (można to uznać za spoiler nadchodzących nowych kart), wtedy Północ wygrywa, a karta...
  9. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    W przypadku gry NG nie widze innej formy powrotu na reke niz emphyr, byc moze nie zauwazyles lub podaj wiecej szczegolow. Jesli chodzi o podwojna mandragore dosc typowe zagranie przy pomocy Assire ktora cofa raz zagrana marchewe spowrotem do talii.
  10. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    5ander5 ale co cofa? Karte czy mandragore? Bo jak karte to po prostu zagrywa Emphyra.
  11. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Martinezik75 normale. Bloker sciaga status szpiega, a cirilla dziala gdy szpieguje.
  12. kloni

    Aktualizacja jest już dostępna!

    A propos kilku wypowiedzi wyżej: stół jak deska do szachów - zbyt mało lore! nuda, deska do krojenia!!!! stół kipiący lore - za dużo lore, oczopląs, za dużo wiedzmina w wiedzminie!!! a jak już stół będzie wedle większości "idealny" to i tak przeczytam ze jest do tyłka bo ... bo... bo jest zbyt...
  13. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Azer098 te paski jesli dobrze pamietam to procent posiadanych kart premium.
  14. kloni

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    W którymś watku na forum (trzebaby poszukac) była dokładna rozkmina tych liczb i ich niezgodności. Jakiś czas temu licznik się mylił z uwagi na karty "trio" ktore usunieto - ale nie wiem czy tego juz nie poprawiano.
  15. kloni

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Reunion33 to chyba chodzilo o to, ze z mrozem bylby zbyt uniwersalny wiec z automatu dostałby wraz z mrozem mniej siły, a to z kolei go osłabia. Mroz u Dagona został usunięty bo wtedy Dagon byl zbyt uniwersalny i pamietam czasy kiedy tylko on byl grany (nawet w pozerkach i z gonem). Teraz nie...
Top Bottom