Recent content by Marat87

+
  1. Marat87

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wydawałoby się, że nie można pominąć spotkania Geralta z Ciri w Brokilonie, bo wypaczy to całkowicie ich relacje. Wydawałoby się ( wiem że postać mało istotna dla fabuły ), że nie można zrobić z Eycka kochanka Yenny. A jednak... Także nie był bym taki pewny z tą Fillipą.
  2. Marat87

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Brak polskiej wersji.
  3. Marat87

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Tak BTW, na Disney+ wyszedł w zeszłym tygodniu pierwszy odcinek Clone Wars. Bez polskich napisów.
  4. Marat87

    Forumowa filmówka

    A ja polecam zajrzeć za kulisy powstawania "1917".
  5. Marat87

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    @Duckingman Ja mam podobną opinię do kolegi i uważam, że gry o wiele lepiej oddały wiedźmińskiego ducha . Chodzi tu głównie o kreacje świata, różne odcienie szarości w motywacji postaci które spotykamy na swojej drodze. Mnie ta otoczka kupiła, dlatego też jestem w stanie wybaczyć pewne...
  6. Marat87

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Dzisiaj w końcu obejrzałem pierwszy odcinek... no i jestem wniebowzięty. Pilot idealny. Od razu dostajemy dwie akcje "bounty hunterskie" Mando. Mocno wzorowane na western, jest nawet ujeżdżanie dwunożnego stwora tak jak konia. Muzyka momentami jak Enio Morricone w spaghetti westernach ( w...
  7. Marat87

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana wychodzi z bety!

    Na temat zawartosci nadchodzacego patcha.
  8. Marat87

    Gwent Master a obecna sytuacja Gwenta

    Od razu uprzedzam, żeby nie wdawać się w niepotrzebne polemiki z autorem tematu. To jest troll, który raz na kilka miesięcy wypisuje takie dyrdymały, tworząc głupie tematy. Także proszę sobie zapamiętać nick i nie karmić ;)
  9. Marat87

    Seria Red Dead

    Potwierdzam, na zwykłej plejce jest i tak dobrze, zdecydowanie najlepsza grafika z dotychczasowych gier. Co do tych dyliżansów, to potrafią być drogie ( najdrożej mi wyszło 17 dolców, ale pewnie przez cała mapę będzie więcej ). Co prawda ciężko mi teraz ocenić jak to się ma do ekonomii gry, bo w...
  10. Marat87

    BRAN TUIRSEACH Deck z Sklepem

    Też wziąłem się za testowanie Shupa na Branie. Do tej pory ta karta mnie denerwowała, zwłaszcza w wykonaniu Scoia - reszta frakcji wydawała się mieć mniejszy potencjał na stworzenie silnej talii którą można trochę zamieszać w rankedach. No i w końcu znalazłem coś takiego i na tej też talii...
  11. Marat87

    Henselt

    Trochę cisza się zrobiła od kilku miesięcy w tematach z taliami ( nie ma się co dziwić, skoro meta od dawna ustalona - choć perełki się pojawiają od czasu do czasu ). Dlatego też po sporej przerwie powróciłem do Gwinta ( jakiś miesiąc temu ). Długo nie mogłem się przekonać do "nowych" maszyn...
  12. Marat87

    Po prostu sport

    Czyli na razie nie wiesz jakie mieli wyniki, ale wiesz że jest mocniejsza. Logiczne.
  13. Marat87

    Sezon Wojownika wkrótce się zakończy!

    @PR0totypek A jednak cię wyprzedzili i to o całe 3 punkty ;) Tak przynajmniej twierdzą na reddicie: Polecam sprawdzać po zakończeniu sezonu, zazwyczaj ktoś podaje "katofy", pewnie idzie znaleźć temat zbiorczy, w którym jest opisany każdy sezon z osobna.
  14. Marat87

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Z tego co mi wiadomo to jednak rozegrają finałowy turniej na nowej wersji. Ale nie mam linka na potwierdzenie, więc proszę to brać z przymrużeniem oka.
Top Bottom