Recent content by MrB4dExample

+
  1. MrB4dExample

    Aktualizacja 9.1 i Sezon Gryfa są już dostępne!

    Rozwalają mechanikę gry KP a nilf dalej bez sensu...
  2. MrB4dExample

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    chodzi o to ze zbyt wiele tutaj przypadku choc gra karciana sama w sobie jest przypadkowa moim zdaniem przegiecie z nilfem i tyle
  3. MrB4dExample

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    czemu nilfgaard ma tak po... karty?? moim zdaniem przydałby sie rework co ja mam zawsze nosić ze sobą oczyszczenia??? nawet to nie pomaga zreszta przy hochstaplerze same trucizny bloki a na koniec ukradnie ci 2 razy i 2 razy stworzy twoje jednostki no litosci! z zadna inna nie ma problemow...
  4. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    zapomnialem ze polowe twoich zabezpieczen zostanie skradzionych nie no to tak nie moze byc...
  5. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    i kolejny mecz w którym po prostu zabrakło dostępnych kart oczyszczających combo z królobójcą nie do przebicia...
  6. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    tak ok rozumiem ale wiesz to troche i tak niesprawiedliwe, bo wiesz dajmy na to taki 'zniszcz jednostkę ze statusem' nilfgard przy dobrych wiatrach ta karte moze zagrac kilka razy i badzmy szczerzy praktycznie kazda jednosta ma jakis status. Chodzi mi o to żeby trochę zawęzić te możliwości bo tu...
  7. MrB4dExample

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    nie chodzi o to ludziska po prostu nie dość że kradnie jednostki ma jednostki z blokadą no moim zdaniem albo jedno albo drugie
  8. MrB4dExample

    Balans ras

    1988 ja kompa miałem dopiero w liceum xD
  9. MrB4dExample

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    dusza heavy metalowa ale słucham wszystkiego :)
  10. MrB4dExample

    Balans ras

    a ja tutaj mam kompleksy że stary i gram :D
  11. MrB4dExample

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nerf dla Nilfgaardu !! :D
  12. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    moim zdanie zbyt wiele 'chwytow poniżej pasa' 1589227130 poza tym uwazam że możnaby było rozbudować karty z oczyszczeniem skoro Nilfgaard moze ci zabrać karte to moim zdaniem powinno być więcej i bardziej użytecznych kart zwiazanych z oczyszczeniem bo czasem nie oplaca sie nawet całej linii...
  13. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    odblokowanie jest przecież
  14. MrB4dExample

    Asymilacja na sezonie

    moim zdaniem Nilfgardowi już dawno zbiera się na ogólnego nerfa. Rozumiem ze nie chodzi o to aby było łatwo, ale niech wszyscy pukną się w pierś i sami przyznają racje. Jak komuś jeszcze karta siądzie to już w ogóle. A o sezionie to nie wpominam, ciagle jakies usterki. Moglibyście coś z tym...
Top Bottom