Recent content by PonoJr

+
  1. PonoJr

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Po przejrzeniu wątku postanowiłem podzielić się pewną obserwacją (nikt w tym temacie o tym nie pisał). Nie wiem czy to wina najnowszego patcha (1.05), czy też może występowało to wcześniej, ale postaciom niezależnym, które przenoszą skrzynie itp. zdarzają się bardzo dziwne wyglądające animacje...
  2. PonoJr

    Giveawaye od forumowiczów

    Trzy kopie Insurgency do oddania. Przyznam, że nie mam chęci bawić się w własnoręczne wysyłanie, więc panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Mam nadzieję, że grę przywłaszczą sobie osoby, które planują w nią faktycznie zagrać. Wszystkie kopie rozdane, można się rozejść. Ktokolwiek wziął -...
  3. PonoJr

    Giveawaye od forumowiczów

    Również obdarowano mnie kluczami do alphy Evolve (Steam oczywiście). Nie chciałbym żeby się całkowicie zmarnowały, więc proszę się częstować. Smacznego.
  4. PonoJr

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Przejrzałem na szybko ostatnio uczęszczane tematy, skorzystałem z forumowej szukajki (działa to ustrojstwo?) i nie znalazłem żadnej wzmianki odnośnie Bachanaliów Fantastycznych, które odbywają się w ten weekend w Zielonej Górze (wczoraj, dziś, jutro) http://bachanalia.zgora.pl/. Wybiera się...
  5. PonoJr

    Forumowa filmówka

    Masz rację odnośnie Koby, mrrruczit. Zaszufladkowanie go jako czarny charakter może być nieco krzywdzące, zważywszy na fakt, że jego działania da się wytłumaczyć i nie wzięły się znikąd. Wyborów moralnych podejmowanych zarówno przez postacie ludzkie jak i małpy nie powinno się tu dzielić na...
  6. PonoJr

    Forumowa filmówka

    Niespełna tydzień temu wybrałem się do kina na Ewolucję Planety Małp. Szczerze mówiąc dziwię się, że film ten jakoś przeszedł przez ten temat bez echa. Naliczyłem za to dość pokaźną liczbę opinii dotyczących najnowszej wydmuszki Michaela Bay'a. Jeśli ktoś ma ochotę na film rozrywkowy, a wciąż...
  7. PonoJr

    Forumowa filmówka

    Zbierałem się do napisania tego posta już dłuższy czas, nie mogłem jednak się przemóc. Widocznie wyszedłem z nawyku, choć czasy też mi nie sprzyjają. Podzielę moje wywody na dwie części, bo o dwóch filmidłach chciałbym dzisiaj napisać: 1) Godzilla Dokładnie 15. maja zrobiłem sobie prezent...
  8. PonoJr

    My forumowicze

    Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia. Nie spodziewałem się zastać tak wielu miłych słów pod moim adresem, bacząc na moją ostatnią aktywność. Mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie zarówno czas jak i ochota, by częściej uczestniczyć w życiu tej jakże wspaniałej społeczności. Za parę miesięcy...
  9. PonoJr

    Nowe Forum - Startujemy!

    Bardzo tu ładnie. Trzeba będzie częściej odwiedzać!* * Po sesji...
  10. PonoJr

    Nowe forum: Ważna informacja

    A co z wiadomościami prywatnymi? Powinienem się martwić? Mam w swojej skrzynce kilka ciekawych konwersacji sprzed kilku lat, których nie chciałbym stracić. Sentyment i te sprawy... Cieszę się ze zmiany forum. Obecne ma co najmniej kilka frustrujących bolączek i z pewnością przyda się tu jakiś...
  11. PonoJr

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Gratuluję wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Zwycięzcom. Miło czytało się Wasze wspomnienia, niektóre całkiem zaskakujące. Po raz kolejny przekonuję się, że samo życie pisze najlepsze scenariusze (chociaż czasem te najczarniejsze też). Niestety nie mogłem wziąć udziału w konkursie. Brak czasu...
  12. PonoJr

    Gry komputerowe

    A tymczasem Wiedźmin 3 zwyciężył w kategorii Most Wanted na Golden Joystick Awards 2013. Tuż za nim uplasowały się: Playstation 4 oraz Watch Dogs. Dla przypomnienia, oto wszystkie nominowane tytuły: http://www.youtube.com/watch?v=DFH2f906QIo Wygrana z tak prestiżowymi na świecie markami to...
  13. PonoJr

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Kompletnie zaskoczyła mnie ta wiadomość. Po pierwsze - nie spodziewałem się, że Sapkowski jednak zdecyduje się na powrót do Wiedźminlandu/postaci Geralta (pomimo płynących z różnych źródeł informacji). Po drugie - książka już niebawem zaścieli sklepowe półki. Co tak naprawdę ma zwiastować ta...
  14. PonoJr

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Całkiem poważna dyskusja w tym temacie się rozwinęła. Jako, że od jakiegoś czasu sam choruję "poważniej", całkiem inaczej spoglądam na sprawy związane zarówno z tzw. "Służbami Zdrowia", jak i trybem życia ogólnie. Tutaj rodzi się też pytanie - jaki wpływ na kondycję zdrowotną człowieka mają...
  15. PonoJr

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Chciałbym zwrócić się z prośbą do forumowych miłośników literatury fantasy (najlepiej polskiej). W najbliższej przyszłości będę modelował postać humanoidalną w środowisku do grafiki 3D (zapewne 3ds Max, bądź ZBrush). Obrałem sobie za cel: - wizualizacja bohatera z kart powieści, - selekcja, a...
Top Bottom