Search results

+
  1. M

    Which files control behaviour of environment and characters during conversations and cutscenes?

    Which files control behaviour of environment and characters during conversations and cutscenes? As in title, I don't think I should add anything else :D
  2. M

    Jak wykonać dodatkowe zadanie z Rosą van Attre?

    Jak wykonać dodatkowe zadanie z Rosą van Attre? Jak w temacie. Skończyłem zadanie Spis Cudzołożnic, czyli jestem po piosence Priscilli. Rosie w dialogu także obiecałem dodatkowe lekcje szermierki, jednak gdy tam przychodzę to ani kapitan nie chce ze mną pogadać, a dwie bliźniaczki dalej stoją u...
  3. M

    Poboczne zadania praktycznie nie wynagradzają gracza za ich wykonanie

    Poboczne zadania praktycznie nie wynagradzają gracza za ich wykonanie Tekst zawiera drobne spoilery z zadań pobocznych. Jestem właśnie po ukończeniu dwóch niskopoziomowych questów: Zaginiony patrol oraz drugi quest z obozów Nilfgaardczyków z poszukiwaniem rudego syna. Oba questy jakiegoś tam...
  4. M

    REDKit projektem opuszczonym?

    REDKit projektem opuszczonym? Witam, takie pytanko do Redów. Czy macie zamiar jeszcze rozwijać to narzędzie? W obecnej formie można powiedzieć, że jest lekko... "niedopracowane". Od jakiegoś czasu niestety żadnych nowości, aktualizacji itp. Jakieś stanowisko w tym temacie?
  5. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku Redzi przy W3 nie powinni popełnić tego samego błędu co przy W2. Owszem, wydali RedKita, ale o wiele za późno. Takie rzeczy powinno się wydawać bardzo krótko po premierze. Jeżeli i tym razem nie macie zamiaru wydać odpowiednich...
  6. M

    How to make backups?

    How to make backups? Serious question guys, I'am preparing to reinstall system completly and this really bothers me ; ) Do I just need to copy from X:\TWEE\data\levels folder with my map name? Or is there something else? Ps. Removing Witcher 2 game will remove RedKit files and registry lines?
  7. M

    Jak zapobiec takiemu wyglądowi tekstur?

    Jak zapobiec takiemu wyglądowi tekstur? Jak bym nie kombinował, tekstury i tak będą wyglądały okropnie, tzn bardzo się powtarzają. Da się to jakoś poprawić?
  8. M

    Pomieszało mi teren... poważny błąd...

    Pomieszało mi teren... poważny błąd... Trochę smutne, że godziny pracy mogą pójść na marne przez jeden OGROMNY błąd. Mianowicie zaciekawiony użyłem narzędzia "Create/Modify terrain", tak tylko, żeby zobaczyć jak to działa i czy istnieje możliwość zmniejszenia ilości "kafelków" z jakiej składa...
  9. M

    Create/Modify terrain wywala edytor

    Create/Modify terrain wywala edytor Opis błędu: Tak jak w temacie, każdorazowa próba użycia tego narzędzia kończy się crashem edytora. Sposób zreprodukowania błędu: Wystarczy użyć "Create/Modify terrain" Częstotliwość występowania: Za każdym razem Mój sprzęt: Core i5 3,50GHz, 8gb ram...
  10. M

    Nakładanie tych samych tekstur na kilka różnych "kawałków/kwadratów" terenu?

    Nakładanie tych samych tekstur na kilka różnych "kawałków/kwadratów" terenu? Czy da się w jakiś sposób to zrobić? Jak wiadomo teren dzieli się na kilka mniejszych kwadratów, które potem się wybiera np. w Terrain Editor. Problem w tym, że z tego co zauważyłem na każdy taki kwadracik...
  11. M

    Jak stworzyć ładne tło 3d do mapy?

    Jak stworzyć ładne tło 3d do mapy? Witam, kolejny temat i kolejne pytanie ; ) Może zna ktoś odpowiedź. Chodzi mi o to, jak zrobić tło w stylu tego z obozu Henselta, tzn. wielkie góry w tle itp. Znalazłem odpowiednie modele, jednak są one strasznie małe i tutaj nasuwa się pytanie. Czy oni te...
  12. M

    Jak bezproblemowo kopiować wiele elementów?

    Jak bezproblemowo kopiować wiele elementów? Mam z tym jakiś problem, rozwiązane pewnie jest banalne. Mianowicie dla przykładu zrobiłem sobie jakieś miasteczko, parę budynków itp. Jak to wszystko za jednym zamachem przemieścić gdzie indziej?
  13. M

    Gdzie podziały się półelfy?

    Gdzie podziały się półelfy? Tak jak w temacie. Przez całą grę w Wiedźmina 2 nie zauważyłem ani jednego półelfa. Czyżby REDzi zapomnieli, że istnieją w tym uniwersum, czy może ja jestem ślepy? ; ) W takim Flotsam, gdzie elfy i ludzie żyli obok siebie, prawie na pewno powinny występować półelfy.
Top Bottom