Search results

+
  1. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    A da się to jakoś pobrać na dysk? :thinking:
  2. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Czy mógłby ktoś wypakować soundtracka z dodatku? Byłoby miło :) :incredulity:
  3. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Dałoby się upodobnić talara do tego z W1, bo teraz wygląda o 30 lat młodziej :silence:
  4. M

    [TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

    Triss bez piegów (na razie tylko podstawowa tekstura) http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/636/?
  5. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Bo inaczej zamieć byłaby op w połączeniu z młyńcem, albo w ogóle z mieczami. Chyba żeby miała toksyczność np.50-70. A poza tym gdzieś było napisane, że działa krótko i pije się ją, tuż przed, albo i nawet w walce.
  6. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Widocznie się pomyliłem. Z resztą w 2 grałem ponad 1,5 roku temu więc takie szczegóły umykają, ale jakby ktoś robił moda to niech zmieni z klawisza interakcji na "rzucanie znaków" i będzie dobrze :D A swoją drogą to czemu w grze wszystkie konie mają brązowe grzywy i ogony??? Powinny mieć je...
  7. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    W W2 jak odpalałeś ogniska to używałeś przycisku rzucania znaku i zapalałeś (albo gasiłeś) nawet jak miałeś wybrany quen czy yrden.
  8. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Albo lepiej jak w W2 świeczki i ogniska odpalane znakami, a nie interakcją.
  9. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Raczej nie bo tekstury, są dopasowane do modelu i zmiana w modelu sprawi, że tekstura będzie się na nim inaczej "układać". Więc żeby wszystko działało dobrze to trzeba by jeszcze mieszać w teksturach. Ale ja tam się nie znam i jak się mylę, to niech ktoś mnie poprawi. :)
  10. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    System jest niezły, tylko źle zbalansowany, ale tak się dzieje jak najlepsza broń jest 6 razy mocniejsza od startowej...
  11. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    W opcjach gry możesz chyba wszystko wyłączyć...
  12. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Tak w ogóle to po rozpakowaniu gry nie mogę znaleźć plików odpowiedzialnych za fryzury i włosy. Wie ktoś gdzie powinny one się znajdować? Bo ruda Triss jest "okropeczna", a po teksturze włosów ani widu ani słychu... :sad:
  13. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Brakuje moda, żeby jadąc na płotce LPM działał jako atak z lewej, a PPM jako z prawej. Bo zmiana strony ataku w grupie wilków sprawia, że nie da się nic trafić. :anger:
  14. M

    Wątroba Nekkera Wojownika

    Jest na nexusie mod że potwory zawsze dają wszystko co się da. A jak nie to zostaje konsola. Tu masz linka, ale nie sprawdzałem tego moda.
  15. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Ma ktoś jakiegoś save'a z triss bo pomazałem teksturę jej twarzy i nie wiem czy zadziała, a sam nie mam save'a coby sprawdzić :)
  16. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Mod coby składniki ważyły więcej, ale za to, ze skrzyni, przy craftowaniu, można brać by je.
  17. M

    ModKit - pomoc

    rootrat Dzięki wielkie, na szczęście sam na to wpadłem po chwili :D
  18. M

    ModKit - pomoc

    Kiedy otwieram cmd i wpisuję jakiekolwiek polecenie dla wcc_lite to wyskakuje mi coś takiego: 'wcc_lite' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file. co z tym zrobić?
  19. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Wygląda na to, że to mod do wersji 1.07 PS: Wy też macie tak, że wchodząc w Modkita z menu start wywala wam, że skrót jest uszkodzony?
Top Bottom