Szukam moda / Proponuję moda

+
Ja się tylko podłączę pod prośbę moda z większym DoF. Przydałoby się szczególnie że jest ta 'wszechmgła' :sadtriss:

I szukam jakiegoś dobrego moda do ustawień kamery. żeby była blisko poleci ktoś coś :< ????
 
Spotkał się ktoś z modem który umożliwia odblokowanie całego drzewka umiejętności? Bo obecnie żeby odblokować kolejny poziom umiejętności trzeba pakować punkty w umiejętności z których i tak się nie korzysta tylko po to żeby wydać potrzebną ilość do odblokowania innych.
 
Zaraza, zrobi ktoś moda który usuwa możliwość interakcji z tymi chędożonymi świeczkami? Co chcę podnieść jakiś przedmiot albo skorzystać z szybkiej podróży to zawsze muszę zapalić tą pieprzoną świeczkę.
Albo lepiej jak w W2 świeczki i ogniska odpalane znakami, a nie interakcją.
 
Albo lepiej jak w W2 świeczki i ogniska odpalane znakami, a nie interakcją.
W W3 też można odpalać znakami, chodzi o to, aby usunąć interakcję żeby nie wciskać tego jak chce podnieść przedmiot/skorzystać z szybkiej podróży.
 
Proponuję takiego moda: konfigurowalny hotkey dla jedzenia. Pod ręką można trzymać tylko 2 eliksiry, więc szkoda mi slotu na jedzenie, przydałby się jakiś niezależny skrót klawiszowy, taki trzeci slot pod ręką dedykowany dla jedzenia
 
W W3 też można odpalać znakami, chodzi o to, aby usunąć interakcję żeby nie wciskać tego jak chce podnieść przedmiot/skorzystać z szybkiej podróży.
W W2 jak odpalałeś ogniska to używałeś przycisku rzucania znaku i zapalałeś (albo gasiłeś) nawet jak miałeś wybrany quen czy yrden.
 
Nie, też był to klawisz interakcji, czyli LPM w przypadku dwójki.
Widocznie się pomyliłem. Z resztą w 2 grałem ponad 1,5 roku temu więc takie szczegóły umykają, ale jakby ktoś robił moda to niech zmieni z klawisza interakcji na "rzucanie znaków" i będzie dobrze :D

A swoją drogą to czemu w grze wszystkie konie mają brązowe grzywy i ogony??? Powinny mieć je koloru swojej sierści (oprócz gniadych).
 
Jako realista mam pytanie czy spotkał sie ktoś z modem , ze w trakcie używania wiedźmińskich zmysłow wiedźmin się męczył oraz takim aby pasek adrenaliny wolniej się regenerował w trakcie biegania itd.
 
Witam, czy jest szansa na stworzenie bardziej "wiedźmińskich" pancerzy? Na przykład takich, jak na zamieszczonym szkicu koncepcyjnym? Najbardziej zależałoby mi na tych z kapturami.
 

Attachments

  • 20140201132407.jpg
    20140201132407.jpg
    301.6 KB · Views: 52
Można by też zrobić mod zmieniający oczy wszystkim wiedźminom w grze a nie tylko Geraltowi jak w tym modzie...
Tylko po co? Oczy wiedźminów są teraz wspaniałe, idealnie pasują, nie są od razu widoczne, ale straszne i nienaturalne. Jeśli bardzo chcesz, to po prostu napisz do autora, a nie na forum.
Eredin z SoD wymaga połączenie modeli ciała dużego żołnierza Gonu, ale hełmu nie odzyskasz. To samo z Triss, nigdy nie będzie identyczna.
 
Tylko po co? Oczy wiedźminów są teraz wspaniałe, idealnie pasują, nie są od razu widoczne, ale straszne i nienaturalne. Jeśli bardzo chcesz, to po prostu napisz do autora, a nie na forum.
Eredin z SoD wymaga połączenie modeli ciała dużego żołnierza Gonu, ale hełmu nie odzyskasz. To samo z Triss, nigdy nie będzie identyczna.
Oj no wiem, wiem :p Dlatego napisałem, że mi sie marzy XD
 
Czy jest jakiś mod, dzięki któremu wybierami kierunek ataku klawiszami poruszania? Coraz bardziej mnie drażni walka z kilkoma przeciwnikami, to jest po prostu katastrofa jak to jest rozwiązane. Czego bym nie klikał i jak bym nie ustawił kamery to Geralt i tak losowo wybiera cel i przez większość walki. Można dostać wiadomo czego. Dzisiaj wpadłem między 6 jak nie 7 utopców i zamiast tam zrobić masakrę to się męczyłem i wkurzałem bo nie miałem praktycznie żadnej kontroli nad tym w którą stronę Geralt atakuje... Blokowanie się na celu przyciskiem Z to też totalna patologia, kamera się tak przybliża że nie widać czy nie lecą na ciebie inne potwory. A nawet jakby tak nie było to takie blokowanie celu nie ma żadnego sensu, trzeba dobierać ciosy i cel dynamicznie zależnie od sytuacji, a nie się skupiać na jednym.
 
Last edited:
Zaczne od krótkiego wspomnienia w pierwszym wiedzmine bardzo podobał mi sie system eliksirów gdy szedłem na polowanie tuż przed walką wypijałem do 3 eliksirów
i robiłem masakre natomiast w w3 drażni mnie to że eliksiry działają po 30 s ..(tak wiem używając alchemi można wydłużyć czas działania ) dlatego poszukuje moda który wydłuży czas działania i oczywiście zmieni to że zatrucie organizmu nie zacznie znikać do puki eliksir działa.I czy tylko mi się zdaje że eliksir "zamieć" wcale nie przyśpiesza ruchów Wiedzmina gdyby był mod który widocznie zwiekszy szybkość Geralda po wypiciu tego eliksiru będe wdzięczny za podanie mi linku

Wiec proszę o moda który zwiększy efekty eliksirów oraz wydłuży ich czas działania
 
Last edited:
Jestem jak najbardziej za! Nie podoba mi się podzielenie przeciwników na - Stal dla ludzi, srebro dla potworów.
Przydałby się mod, który zmienia to jakiego miecza trzeba użyć na danego potwora np. na Wiedźmińskiej Wiki można przeczytać o Gryfie


Przykładów jest więcej, ale nie ma sensu tutaj wszystkiego wypisywać :p

Uważam tak samo.W W1 na początku nie miało się srebrnego miecza a utopca dało się utłuc ? dało.Można było stosować smarowidła na miecz stalowy aby walczyć z trupojadami. Poza tym co to za pomysł aby z dzikim gonem walczyć srebrnym mieczem.Denerwuje mnie to że twórcy zrobili taki chamski podział na miecz stalowy i srebrny.Według mnie odeszli od dobrze zrobionych rzeczy w w1 jakimi był rozsądny podział na stalowy i s miecz oraz system dotyczący eliksirów. Nie podoba mi się odejście od podziału na składniki alchemiczne przynajmniej dla mnie rzeczą której brak bardzo psuje grę. Może troche się czepiam ale dla mnie wiedzmin np 1 był też takim fajnym symulatorem bycia wiedzminem xd przynajmniej jeśli chodzi o walke i alchemie ogólnie gra jest boska ale mniie strasznie boli uproszczona alchemia a picie eliksirów wygląda jak taki chwilowy bonus .. jakbym grał w diablo.Czy wy też to czujecie?xd

Wiedzmin zawsze tak robił na np. takie zwykłe jakieś zlecenie oglądam trupy robimy dochodzenie i wiem jaki to potwór czas na przygotowanie robimy eliksiry wypijamy smarujemy srebrny lub "żelazny " miecz, a może powinniśmy posmarować oba ?A jak wydarzy się coś takiego że stracimy srebrny podczas walki to dobywam żelazny mniej skuteczny ale wysmarowany olejem lepszy rydz niż nic lepszy żelazny niż napier.... potwora pięściami chociaż w W3 pięściami łatwiej bo jak atakuje potwora stalowym to mi automatycznie przełącza na srebrny.Wiem że ciągłe robienie mikstur byłoby nużące dla niektórych

Musiałem to z siebie wyrzucić xd

---------- Zaktualizowano 01:04 ----------

---------- Zaktualizowano 01:23 ----------

grom i jaskółka działają po 15 a np zamieć dalej 1min ;/
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom