Search results

+
  1. D

    Muzyka w Gwincie

    Muzyka w Gwincie Co myślicie o muzyce w Gwincie? https://www.youtube.com/playlist?list=PLyWEavPIU4D4isVZCIm-W7CXDzpgnvuwH Według mnie odbiega trochę od klimatu w Wiedźminie 3, ale to jest jasne - tam była wojna, tutaj mamy przyjemną dynamiczną gierkę. Mimo tej odmiany, nadal podoba mi się...
  2. D

    Zbyt cichy głos poza cutscenkami

    Zbyt cichy głos poza cutscenkami Gra ma taką dziwną przypadłość, że każdy głos, który nie jest częścią cutscenki renderowanej na silniku gry jest zbyt cichy. Współczuć tylko osobom z wyłączonymi napisami, w tym mnie :) Przykłady: - Restrospekcje podczas wczytywania gry (głos Jaskra) - Filmy...
  3. D

    Fiołkowe oczy mokre od łez - mały problem

    Fiołkowe oczy mokre od łez - mały problem Nie wiem czy to jest problem, który można naprawić. Pomiędzy zwrotkami piosenki, którą śpiewa Priscilla są wyraźne przerwy. Trochę to przeszkadza. Tutaj można sobie to przesłuchać. Na reddicie też to zauważyli.
  4. D

    Inna muzyka podczas ostatniej cutscenki w ER

    Inna muzyka podczas ostatniej cutscenki w ER To pytanie bardziej do REDów, bo nie sądzę, żeby gracze znali na nie odpowiedź. W edycji premierowej w ostatniej cutscence, gdy Geralt otwiera bramę w tle słychać muzykę z pierwszego trailera z Wiedźmina 2 (w OST utwór nazywa się "Ladybug"). Teraz...
  5. D

    Is Dandelion's voice actor that bad?

    Is Dandelion's voice actor that bad? I've heard from people of the internets that Dandelion's English voice actor is bad. He's dull and not what people thought he would sound after reading The Witcher books. One of these opinions is in this review (13:00). I really can't tell because I was...
  6. D

    Witchers, what about Linux?

    Witchers, what about Linux? Left 4 Dead and Steam itself will be released soon on Ubuntu. Microsoft brought it to themselfs as Gabe Newell said he doesn't like the way they are going with Windows (you can read about it somewhere). CDPRED is releasing their games to MacOS. Evidently there is...
  7. D

    Wiedźmini, polubcie Linuksa!

    Wiedźmini, polubcie Linuksa! Steam i produkcja Valve (Left 4 Dead 2) niedługo trafią na Ubuntu. Pobudką dla Gabe'a Newella stał się kierunek w jakim podąża Microsoft ze swoim flagowym Windowsem. RED od jakiegoś czasu wydaje swoje gry na Maca. Ewidentnie coś się dzieje w kierunku...
  8. D

    Edytowanie gry

    Edytowanie gry Mam pewne pytanie dotyczące D'jinni. Gdzieś czytałem lub słyszałem od jakiegoś REDa, że jest to ten sam edytor, którym edytowali grę i tworzyli lokacje. W takie razie dlaczego nie można tego zrobić, tj. edytować istniejących już poziomów ww. edytorem?
Top Bottom