Search results

+
  1. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Ja przedwczoraj przeszedłem grę (wiem, ale lepiej późno niż wcale) i jestem niezmiernie miło zaskoczony faktem, jak dobrze brzmiące dla ucha są te podłożone pod postacie głosy. Oczywiście nie jest idealnie (patrzę na Ciebie, kowalu z górnego Kaer Trolde), ale nawet postacie drugoplanowe, więcej...
  2. K

    Bloodborne

    Hunt, ja też gram bez abonamentu i trochę brakowało mi podczas pierwszego i jedynego narazie przejścia gry tych wszystkich widm i podpowiedzi, ale byłem podjarany całą grą i jakoś dałem radę. Teraz z braku laku trochę (Wiedźmina przeszedłem przedwczoraj, też pierwszy raz w życiu :)) próbowałem...
  3. K

    Bloodborne

    Trochę mi to zajęło, ale dopadłem w końcu grę i mimo że jestem dopiero w Zakazanym Lesie, to jestem nią całkowicie ukontentowany po nie do końca spełniającym oczekiwania Dark Souls 2. Trochę (choć przepadam za upiornym gotykiem) obawiałem się zmiany settingu , bo człowiek jednak przyzwyczaił się...
  4. K

    Wiecznie gładkolicy Geralt

    Dzięki, ustawię sobie tą początkową fryzurę i wtedy zobaczę, choć w sumie byłoby dziwnym, gdyby taka drobnostka jak zmiana fryzury blokowała cały ten mega hiper ficzer :) Dzięki za pomoc!
  5. K

    Wiecznie gładkolicy Geralt

    Wiecznie gładkolicy Geralt Witam po dłuższej przerwie :) Dorwałem w końcu grę, jak dobra jest nie będę się rozpisywał bo zabrakłoby miejsca w edytorze tekstu, ale jeden problem spędza mi sen z powiek - po ściągnięciu dodatkowych bród i fryzur i ogoleniu Geralta chyba u balwierza uratowanego z...
  6. K

    Dark Souls

    Z jednej strony Kuboniusz ma trochę racji że ta formuła zaczyna się ścierać, bo jakiś czas temu odpaliłem dwójkę i odbiłem się od tego wzoru "przeszukuj poziom, wybij wszystko i dojdź do mgły". Dlatego ogromnie się cieszę że Miyazaki od początku pilnuje projektu, bo mimo że jedynka polega na tym...
  7. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    To długa opowieść. Usiądź wygodnie przed kominkiem.
  8. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Piękny gest Redów w stronę pewnego forumowicza :
  9. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Było czy nie było? Prezentacja cyku dobowego. Moment, kiedy rano wychodzi słońce zmiótł mnie totalnie. https://www.youtube.com/watch?v=aLRDsMwS4Vs
  10. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Żeś przychamił z deka.
  11. K

    Two Worlds

    Ale szkoda. Ich gry były naprawdę dobre i zawsze miały w sobie to coś. Polanie 2 (w pierwowzór nie grałem) oczarowali mnie swoim słowiańsko - humorystycznym klimatem, podejściem do RTSów i w tamtych czasach faktycznie mogli konkurować z takim Warcraftem III, a to dla polskiej firmy był ogromny...
  12. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To już nawet Bio "krew na twarzy i reszcie ciała" Ware zrobiło fajny, spokojny i grający na emocjach zwiastun Inkwizycji "Poprowadź ich lub zgiń", a tu Redzi wyskoczyli z trailerem w stylu gore. Tego się chyba nikt nie spodziewał :)
  13. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Można prosić o linka? Z góry dziękuję.
  14. K

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Umiejętności bojowe Jaskra na tym obrazku rozwalają :P
  15. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Jak dla mnie to pan Rozenek zbyt łagodnie użycza Geraltowi głosu. Jakoś tak za "ładnie" i za "czysto" brzmi. Brakuje tej chrypy, tego pazura co w poprzednich częściach, w których głos Rozenka = Geralt, a w tych materiałach mam nieodparte wrażenie, że on tylko go dubbinguje, i to nieraz z jakąś...
  16. K

    Wiedźmin 3: potwory

    Właśnie, gdzie są błędne ogniki? Takie dziwy wymyślają a małej, świecącej kulki ani widu, ani słychu. Jak żyć?
  17. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Ja zawsze, ale to zawsze wolę oryginalne wersje, ale The Last of Us pierw przeszedłem po polsku, a potem chciałem po angielsku, ale nie dałem rady i wróciłem znów do pani Cieślak i Vernona :) Ewenement jakiś.
  18. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    I za dużo ich. Błyskają co sekundę praktycznie i wygląda to jak jakaś burza stulecia trochę, co w połączeniu z dość rzadkim deszczem daje taki dziwny efekt, choć klimatycznie jest na pięć z plusem. Efekt mokrych tkanin jest za to mistrzowski po całości :)
  19. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Rojo strasznie słabo - nie dał się wsłuchać w dialogi, cały czas nawijał i sypał tanimi żartami. Rock natomiast bardzo profesjonalnie i ze szczegółami. AJ zostawiam sobie na deser :)
  20. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    U mnie pójdzie Rojo. Można mu sporo zarzucić, że niepotrzebnie drze mordkę, że trochę pod gimbów, ale gość erpegi kocha i jak chce to potrafi się o nich rzeczowo i z sensem wypowiedzieć.
Top Bottom