Search results

+
  1. N

    2012 - koniec świata?

    Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że w 2012 będzie koniec świata. Co za różnica kiedy? Na koniec świata dobrze jest być przygotowanym w każdej chwili. A Bóg i tak znajdzie sposób żeby nas uśmiercić ;).
  2. N

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    To jest do części drugiej. Fragment jest i owszem krótki. Pierwszy tom też jest krótki ( zaledwie 50 stron ) ale stworzyłam coś i nie mam zamiaru zostawiać tego ot tak, żeby tylko zajmowało miejsce na komputerze. Stworzyłam postacie, dałam im charakter. Wymyśliłam nawet jakieś nowe stworzenia (...
  3. N

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    E, bez przesady. to moi czytelnicy tak mówili nie ja ;D. A co ja mam powiedzieć? Że jest beznadziejna?"- Chcę żeby wrócił!Nie wrócił.Zaledwie garstka wróciła z bitwy o Zielony Most. Nie można żyć przeszłością, ale przeszłość to najlepsza lekcja życia. Tak brzmiała mądrość żony siwowłosego...
  4. N

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    "Mówią, że Orion nazywa się Orionem, ponieważ Orion był myśliwym, a konstelacja wygląda jak myśliwy z maczugą (...). Ale to głupota, bo to są tylko gwazdy i można połączyć kółka w dowolny sposób. Można z nich zrobić panią z parasolką, która macha rękami, albo maszynkę do kawy(...)''...
  5. N

    Życzenia świąteczne

    Nie zdążyłam z życzeniami Bożonarodzenowymi. No cóż. Życzę Wesołych Świąt w Nowym Roku, dużo wiedźmina i wszystkiego bobrowego!
  6. N

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Żeby coś stworzyć trzeba mieć podstawy, fundamenty do swojego pomysłu. Znam wiele osób które miały dobry pomysł na początek, ale wszystko potem legło w gruzach, bo nie wiadomo co dalej. Ja, nie chcę się chwalić, stworzyłam już "coś". Nie jest to cegła, nie ma miliona stron, ale jest ciekawa i...
  7. N

    Geralt a inni bohaterowie

    Myślę, że imć Sapkowski tchnął więcej życia w Geralta, gdyż jest on głównym bohaterem. Ale co prawda to prawda. W książce jest więcej o tym co dzieje się wokół owego wiedźmina niż o wiedźminie.
  8. N

    Nasze ulubione miejsce czyli szkoła :)

    ja jeszcze nie zdaje matury. ale moja siora już zdawała. wszyscy jej wmawiali, że nie zda. stres było czuć na parę metrów :D. Ale je mam mimo wszystko szkoły po wyżej uszu. Bez urazy dla założyciela tematu ( cokolwiek temat by nie znaczył ) , szkoła nie jest moim ulubionym miejscem.
  9. N

    Dziwne,śmieszne texty ;)

    W tamtym roku nasz pan od matmy powiedział: - Ta Królewna Śnieżka to dziwna była. Jadła z miseczek krasnoludków i piła z ich kubeczków. A czym to grozi? Sepsą.Często też poruszał temat atomówek, więc spytałam czy ogląda. Powiedział, że woli Ludwiczka...
  10. N

    Cena rozrywki

    Mam nadzieje, że to komplement. Marek Kotański to był wielki człowiek, człowiek który myślał.
  11. N

    Wiedźmińskie motywy na telefony komórkowe

    Mój kuzyn ma grę wiedźmin na komórce, niestety mi nie działało :'(
  12. N

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin?

    Cokolwiek by nie mówić, wiedźmin za granicą sprzeda się dobrze. Tak mi się wydaje. Nie raz, nie dwa widziałam ja Anglicy wychwalają imć Sapkowskiego i jego książki...
  13. N

    Saga wiedźmińska autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - temat ogólny

    Ja dopiero zaczęłam pisać ale już mi się podoba. Wciągająca, mimo, że wielokrotnie akcja odchodzi od głównego bohatera ( za czym nie przepadam ). Wydaje mi się, iż imć Sapkowski lubi oddawać się szczegółom. ;)
  14. N

    Cena rozrywki

    Wiewiórka to bardzo dobra rozrywka. Na początek sama wiewiórka, klatka, jedzenie itp., ale potem leci gładko. Ma się przyjaciela i rozrywkę, w pewnym sensie...
  15. N

    Gry na których się wychowaliście

    Pierwsze gry w jakie grałam to były: ignition, croc i kapitan pazur. Stare ale jare!!! ;D
  16. N

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    ja tam słucham pogodna, Turnała, rosyjskich zespołów, Kaczmarskiego ( w szczególności Mury ) no i klasykę. Efekt pięciu lat w szkole muzycznej ::)
  17. N

    Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

    Idzie jakiś facet przez las, spotkał Geralta. - Kim jesteś? - spytał wiedźmin. - Jestem starym rzemieślnikiem, który dawno nie widział swojego syna - odpowiada tamten. - Tata? - Pinokio?
  18. N

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    W grę nie grałam, ale książka niczego sobie. nie czytałam jeszcze całej sagi ale już mi się podoba. a apropo złego wpływu hmm... to książka dla zrównoważonych. ;D
Top Bottom