Search results

+
  1. A

    Elektrownie Atomowe - jesteś za czy przeciw?

    Elektrownie Atomowe - jesteś za czy przeciw? Przeglądając Internet trafiłem na takie cuś:http://files.olkiluoto.info/pics/content/nukeFLYER.jpgI mam pytanie do Was: Jesteście za czy przeciwko budowaniu elektrowni atomowych na świecie? Odpowiedź proszę uzasadnić.
  2. A

    "Rozwal go wreszcie!"- czyli o wpływie gier na psychikę i obrazie graczy w mediach

    "Rozwal go wreszcie!"- czyli o wpływie gier na psychikę i obrazie graczy w mediach Już dawno nie założyłem tematu i chyba czas to nadrobić. ;)Słówko wstępu:Od dawna chodził mi po głowie reportaż o grach. Ale nie jakichś konkretnych tytułach czy gatunkach ale o grach jako całość(tzn...
  3. A

    Artykuł na Valhalli-zgadzasz się z nim?

    Artykuł na Valhalli-zgadzasz się z nim? Nie umieściłem tego w Aktualnościach gdyż poniższy tekst nie jest już taki nowy http://www.valhalla.pl/news10445-Chwala-Wiedzminowi.htmlZgadzam się z autorem w pełni i stawiam pytanie z końca tekstu:Co sprawia,że Zachód tak się przywiązał do (kiepskich...
  4. A

    Opowiadanka Aalarona

    Opowiadanka Aalarona Ogień i diamenty(część pierwsza) Był grudzień 1280 roku. Piętnaście lat po Wielkiej Wojnie z Nilfgaardem. Trwało właśnie wbijanie na pale elfów z komanda Isengrima Faolitiarny, Żelaznego Wilka. Jak zwykle kaci starali się wykonywać to możliwie jak najwolniej by przysporzyć...
  5. A

    Kreatory stron WWW-jakie polecacie

    Kreatory stron WWW-jakie polecacie Od niedawna zastanawiam się nad stworzeniem swojej strony o...no właśnie.Więc kieruję pytanie z tematu-jakie narzędzia polecacie przy tworzeniu takiej witryny?Zaznaczam,że w zamyśle strona ma być w miarę rozbudowana.
  6. A

    Białowłosy bohater czyli historia pewnego wiedźmina by Velerad z Wyzimy.

    Białowłosy bohater czyli historia pewnego wiedźmina by Velerad z Wyzimy. Pożeracz dzieciGeralt z Rivii zwany Białym Wilkiem właśnie dojerzdżał do niewielkiej temerskiej wsi o nazwie Straszna Dziura.Wieś swoją nazwę zawdzięcza legendzie jakowy w pobliskiej krypcie straszyło.Na horyzoncie...
  7. A

    Wasz ulubiony quest

    Wasz ulubiony quest Witam!Po skończeniu gry każdy na pewno wykonał jakieś zadanie,które było dla niego szczególnie klimatyczne,ciekawe itd.proszę o podzielenie się opiniami w ankiecie i pisanie o tych questach,których nie wymieniłem.
  8. A

    Opary Gonu i ich znaczenie.

    Opary Gonu i ich znaczenie. Witam.Wiem,że Opary Gonu można zdobyc z "ciała" pokonanego Króla Gonu w Epilogu.I stąd moje pytanie:Jakie jest ich znaczenie dla gry?Czy robi się z nich specjalny mutagen nie wymagający medytacjii?Czy ich użycie uczyni Geralta nowym Królem Gonu?A może to tylko...
  9. A

    "Zwykłe" przedmioty

    "Zwykłe" przedmioty Moje pytanie jest takie:Co(prócz sprzedania lub w wypadku soków wypicia)można zrobic z naszyjnikami,sokami i innymi "pierdółkami"?
  10. A

    Król Gonu i jego podatnośc na obrażenia

    Król Gonu i jego podatnośc na obrażenia Od razu zaznaczam,że szukałem podobnych tematów ale Król Gonu jest bardziej kojarzony z Epilogiem.Mam wielka prośbę:Niech każdy,któremu udała się trudna sztuka zarąbania Króla Gonu w IV Akcie zrelacjonuje mi pokrótce starcie.Oczywiście nie chodzi mi o...
Top Bottom