Search results

+
  1. P

    blue stripes commando bug?

    Yea I've seen it too. One guy shuffled all copies of blue stripes into deck at round 3, then just pulled all of them in single order activation. Kinda broken. Will report.
  2. P

    Eist even more useless in Homecoming?

    I dont even know if that 10 provision per leader is good. Just take into considiration that Harald would probably be 10 if he was a card, but additionally he unlocks so many points from other cards, that i feel like its another 5 provs at least. And he has 1 mulligan less. That 'unlocking'...
  3. P

    Eist even more useless in Homecoming?

    I really love playing Skellige and thus i'm concerned about Eist. He surely is the worst Skellige leader and it would be okay if gap between him and rest of leaders wasnt so huge. His ability is resurrecting a Warrior. Once. That's bad even not knowing what 'Warrior' means. But when you look at...
  4. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Potwierdzam przedmówców. Grywam teraz sporo Skellige i taka Coral jak siądzie na Avallacha to z Mill decku nie ma co zbierać :) Swoją drogą cofam to co powiedziałem o archetypie Greatswordów. Dopracowałem deck i teraz nawet z największą kontrą - Spellatael sobie radzi. Gdyby ktoś był...
  5. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A ja ponarzekam troszkę na Skellige. Połasiłem się na zrobienie decku pod ziutków z dużymi mieczykami (Ci co się resetują i buffują po 2 rundach). No i arty bardzo ładne, satysfakcja też, ale słabiutko to wypada w porównaniu do SC czy NG. Oczywiście Nilfgaard naturalna kontra, ale takie...
  6. P

    Is it just me or does Skellige really suck?

    I dunno, Skellige feels like autopilot decks. But that autopilot causes you to crash. Easy to play but also easy to counter and quite boring. But that's my personal opinion. As for the leaders I lol'd seeing Voorhis at 3rd place. He is the best of NG leaders and has powerful ability for sure...
  7. P

    Zagrania-Rak

    Zgadzam się z Akuumo , za dużo tych raków coś macie. Jedyny problematyczny to moim zdaniem brak możliwości skontrowania kart-zasadzek. Dosłownie zgaduj zgadula lvl hard. Przy czym zgadnięcie zwykle wcale nie pomaga.
  8. P

    Zlitujcie się nad graczami...

    Zawsze będą decki dominujące w danym patchu i to one będą okupować topke. Nie ma za bardzo na to rady. Rozwiązania nudy doszukiwałbym się w dodatkowych trybach (jak wspomniana już kiedyś Arena z HS'a), w krótszych sezonach rankingowych oraz w kampaniach solowych. Cotygodniowe mini-eventy już po...
  9. P

    Karty na stół! czyli wspólne granie

    Nazwa: PacyfistaX Doświadczenie: 32(?) poziom, talie którymi gram w większości kompletne, 7 poziom rankingu (nie grinduje zbyt ostro). Talie: Głównie Henselt z Triss Butt oraz Voorhis pod Impere, for fun Voorhis pod buffowanie wiedźminów. Szukam: Kogoś nastawionego bardziej na zabawę niż...
  10. P

    SOLVED FPS drop

    Solved. Winna była apka Autodesku, która tworzyła 9 procesów pożerających zasoby. Do zamknięcia :)
  11. P

    SOLVED FPS drop

    FPS drop Mam problem z Gwintem. Gra śmigała prześlicznie praktycznie od samego początku bety, a teraz chodzi jak kupa. Dropy do 10 FPSów co pare-parenaście sekund to normalka. Granie przysparza więcej irytacji aniżeli przyjemności. Testowałem czy to nie problem kompa - Wiesiek 3 na Uber 50-60...
  12. P

    Foltest

    MiSTiQue1 Talia wygląda nieźle, ale zamiast Zoltana wsadziłbym Gigni i wywalił pożogę wstawiając medyka lub posiłki. Pożoga przy tylu buffach pewnie częściej by przeszkadzała niż pomagała.
  13. P

    Henselt

    #BringBackOldDijkstra Tego nowego próbowałem włożyć do kilku Henseltowych i Foltestowych decków. We wszystkich przypadkach wypada bardzo miernie. Niby fajnie, że możesz wybrać sobie jakiegoś golda z decku do zagrania, ale w praktyce szkoda złotego slota. Pomóc w wygranej to może w 10%...
  14. P

    BETA - Napotkane błędy

    Błąd pojawił się po raz kolejny.
  15. P

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Przetestowałem tych piechurów zastępując elite. Faktycznie są lepsi, ale nie dlatego, że dają insta 12 pkt, a z powodu wysypu 3 jednostek na raz. Pomaga bardzo w przypadku chęci odpalenia Rity czy Ves przez nobilitacje/Henselta. Dodatkowo znów zwalnia się srebrny slot - posiłki nie są już...
  16. P

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Duckingman To nawet lepiej, że bombka jest srebrna. Talara i tak chciałem za coś zamienić, a podwójna nobilitacja z Margaritą i Dijkstrą działa ślicznie. Wież nie ma za bardzo czym zastąpić. Ziutki, które buffują maszyny przy 3 maszynach brzmią śmiesznie. Bura chorągwia? Bleh. Balisty? Niby...
  17. P

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Duckingman Aye, faktycznie bombka by pomogła. To + Igni i w zasadzie mają po zawodach. Spróbuję jednego Promote'a wywalić i zastąpić bombą na próbę.
  18. P

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Duckingman Cóż wywalenie się z balist i ozłocenie czegokolwiek prowadzi jedynie do powiększenia przewagi przeciwnika zamiast go osłabić. W efekcie trzeba grać tak, żeby w ogóle ich nie kłaść na stół. Wygrać wygrasz jedną rundę, ale żeby całą grę to już gorzej. Szczególnie jak Igni nie...
  19. P

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Tu podsyłam swoją wersję: http://www.gwentdb.com/decks/10937-dijkstra-deck Fil może szokować, ale sprawdza mi się całkiem nieźle szczególnie na NG. Duckingman RNR moim zdaniem w decku z Dijkstrą sprawdza się mocno średnio. Gigni jest uniwersalne i świetnie odpowiada na nabuffowane...
Top Bottom