Jobs Support Register

Staff member

+
#1


Razem z Capcom mamy przyjemność ogłosić współpracę, na którą wszyscy czekali: w Monster Hunter: World już wkrótce pojawi się zawartość inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon!Dodatkowa zawartość oferować będzie rozgrywkę łączącą mechaniki znane z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz systemy Monster Hunter: World. Wcielając się w postać Geralta z Rivii, gracze wezmą udział w serii fabularnych zadań.

Dodatkowa zawartość Monster Hunter: World inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku. Wydana zostanie w formie darmowej aktualizacji do gry. Na PC aktualizacja ukaże się w późniejszym terminie.
 
#1


Wielkimi krokami zbliża się przesilenie zimowe, a w powietrzu czuć magię. Po wyczerpującej wojnie z Nilfgaardem, mieszkańcy Lyrii i Rivii przygotowują się do spędzenia świąt z rodzinami.

Świętuj przesilenie razem z nami i podziel się swoją wizją pierwszych świąt w Lyrii i Rivii po wydarzeniach przedstawionych w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Twórcy najlepszych opowiadań dostaną nagrody!

Aby wziąć udział, użyj dowolnej techniki (opowiadanie, rysunek, komiks, figurki, zdjęcia, co tylko przyjdzie Ci do głowy!) aby przedstawić nam swoją wizję świąt w Lyrii i Rivii po wydarzeniach przedstawionych w grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Zgłoszenia nie powinny być większe niż 10MB, a jeśli zgłoszenie jest wykonane w formie tekstowej, musi być ono napisane w języku polskim i nie powinno przekraczać 2000 słów. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres wojnakrwikonkursswiateczny@kaermorhen.com

Zwycięzca otrzyma pudełkowy zestaw Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (zawierający cyfrową kopię gry oraz gadżety związane z grą Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści) i zestaw gadżetów związanych z grą GWINT.
Nagrodą za drugie miejsce będzie Artbook z gry GWINT i zestaw gadżetów związanych z grą GWINT.
Osoba, która zajmie trzecie miejsce otrzyma zestaw gadżetów związanych z grą GWINT.

Pracami można się dzielić w komentarzach poniżej, ale prosimy pamiętać, że aby mieć szansę na wygranie nagrody należy także wysłać zgłoszenie na podany adres email.

Konkurs zakończy się w czwartek, 13 grudnia o godzinie 23:59, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu. Pełny regulamin można znaleźć tutaj.

Informacja na temat Twoich danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu organizowanego przez CD PROJEKT, w którym zamierzasz wziąć udział, w tym w celu kontaktu z uczestnikami, oceny zgłoszeń, przyznania nagród i ogłaszania wyników.
Respektujemy prawa dotyczące prywatności Twoich danych, tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych (więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności CD PROJEKT RED).
 
#1
#1


Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na PlayStation 4 i Xbox One! Tytuł można nabyć w Sklepie Microsoft oraz PlayStation Store, otrzymując jednocześnie zestaw cyfrowych dodatków związanych z grą. Ich pełna lista oraz instrukcja jak uzyskać do nich dostęp znajdują się na dedykowanej stronie internetowej. Wojna Krwi dostępna jest również na GOG.COM oraz Steam.

Wojna Krwi to gra role-playing ze świata Wiedźmina, łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane. Więcej informacji na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
#1


Wraz z premierą gry na konsolach, 4 grudnia, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści otrzyma aktualizację do wersji 1.01. W tej aktualizacji skupiliśmy się na zwiększeniu poziomu trudności w trybach “Zaprawiony w Bojach” i “Łamacz Kości”, a także na naprawie błędów związanych z rozgrywką, osiągnięciami i umiejętnościami kart, oraz literówek. Pełna lista zmian znajduje się poniżej.

PEŁNA LISTA ZMIAN

Ogólne:

 • Wartości siły i pancerza przeciwników są teraz dostosowywane, w zależności od mapy, na poziomach trudności “Zaprawiony w Bojach” oraz “Łamacz Kości”.

Poprawki w rozgrywce:

 • Naprawiono problem znikających ikon po lewej stronie interfejsu po opuszczeniu obozu.
 • Naprawiono błąd w związku z którym Szary Goniec nie liczył wszystkich złotych skrzyń znalezionych podczas rozgrywki.
 • Naprawiono błąd w związku z którym zdolność karty Kundle ze Spalli nie aktywowała się w rzędzie objętym efektem Ogień +.
 • Naprawiono błąd powodujący zatrzymanie gry podczas Bitwy o Most w pewnych okolicznościach.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że możliwe było ukończenie zagadki “Archiwa Mahakamskie” bez spełnienia wszystkich wymagań.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że możliwe było ukończenie zagadki “Niedola Trolla” zabijając Sklepa kiedy był szpiegiem.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że możliwe było ukończenie zagadki “Wśród gruzów” bez zabicia wszystkich potworów.
 • Naprawiono problem błędnie wyświetlanej informacji o maksymalnej ilości złotych skrzyń na ekranie podsumowania, która brała pod uwagę nieistniejące skrzynie na mapie Aldersberg.
 • Naprawiono problem w związku z którym Całkowity Poświęcony Czas był niepoprawnie liczony na ekranie podsumowania.
 • Naprawiono błąd w związku z którym po użyciu kart z odpowiednimi zdolnościami, ładunki Rozkazów nie były dodawane do kart Krasnoludów.
 • Naprawiono problem uniemożliwiający interakcję z niektórymi elementami gry po przerywniku.
 • Naprawiono problem nieznikającej ikony wykrzyknika znad Sztabu pomimo, że żadna z kart w armii Meve nie była oznaczona jako nowa.
 • Naprawiono problem nieprawidłowej pracy kamery po wczytaniu stanu gry, który zapisano w momencie kiedy Meve podziwiała odległe krajobrazy.
 • Naprawiono błąd w związku z którym karta Słaby Punkt nie była nieruchoma w trakcie Oblężenia Tuzli.
 • Naprawiono błąd w związku z którym Mahakamski Tarczownik był w stanie użyć swojej umiejętności na przeciwnikach specjalnych.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że po najechaniu kursorem na dowódcę przeciwnika w zagadce z Himem wyświetlany był błędy opis należący do dowódcy Zgnilca.
 • Naprawiono problem, w związku z którym mapy skarbów czasem nie były dodawane do ekwipunku.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że Isbel: Uzdrowicielka rozdzielała wzmocnienia, które przekraczały sumę wszystkich obrażeń odniesionych podczas danej bitwy.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że karta o nazwie “Invisible Card, Ignore” pojawiała się podczas Oblężenia Karlobagu.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że tekstury pola bitwy czasem się nie wyświetlały na Placu Ćwiczebnym w Aldersbergu.
 • Naprawiono problem ze zdolnością Mahakamskiego Pogromcy, która nie działała zgodnie z opisem.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że osiągnięcie “Wszycy inni, każdy równy” nie odblokowywało się pomimo spełnienia wymogów.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że w niektórych okolicznościach osiągnięcie “Mam tę moc, mam tę moooc…” nie odblokowywało się pomimo spełnienia wymogów.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że osiągnięcie “Za czwartą ścianą” nie odblokowywało się pomimo spełnienia wymogów.
 • Od teraz opis Lyrijskiego Kusznika + poprawnie wskazuje, że ilość zadawanych obrażeń jest zwiększana przez inne karty w jego rzędzie.
 • Poprawiono literówki w różnych językach.
 • Poprawiono opisy i naniesiono inne poprawki w różnych językach.
 • Wprowadzono kilka usprawnień poprawiających stabilność i wydajność gry.
 
#1
Jak ma się dubbingowanie gry komputerowej do występowania w sztuce teatralnej? W jakie gry komputerowe gra Królowa Meve? Jaka jest opinia Brouvera Hooga o serii gier o Wiedźminie?. I przede wszystkim… jak właściwie wymawiać imię starosty Mahakamu?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych znajdziecie w wywiadzie z aktorami głosowymi, którzy wcielili się w role Królowej Meve (Paulina Holtz) oraz Brouvera Hooga (Kazimierz Kaczor) w Wojnie Krwi! Rozmowę poprowadzą Paweł Burza (Community Manager) oraz Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer).Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na platformach Steam i GOG.COM!
Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
#1
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest teraz dostępna także na Steam! Możesz ją kupić na oficjalnej stronie gry na Steam.Kupując Wiedźmińskie Opowieści na Steam każdy gracz otrzyma dodatkowo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (wersja Steam), a także oficjalną ścieżkę dźwiękową Wojny Krwi, grafiki koncepcyjne i inne.

Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
Last edited:
#1
Zobacz oficjalny zwiastun premierowy Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści — gra dostępna jest już teraz na GOG.com!Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia gry koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — witchertales.com.
 
Last edited:
#42
Wiedźmiński Fakt nr 7

W Sercach z Kamienia pojawiły się dwa ciekawe przedmioty, które Geralt może nosić: okulary magistra, które można wygrać na aukcji podczas zadania Sezamie, otwórz się! oraz ośle uszy, które otrzymujemy jeśli podczas wesela w zadaniu Hulaj dusza! przegramy w Gwinta z niziołkami. Dosyć późno zorientowaliśmy się, że Geralt powinien mieć możliwość noszenia okularów i uszu jednocześnie. W ten sposób powstał Zestaw maskujący, który umożliwia połączenie ich w jeden przedmiot. Schemat można znaleźć w obozie cyrkowców.