Jobs Support Register

Staff member

+
Czy kupując Wojnę Krwi na Steam istnieje możliwość przeniesienia jej na gog.com (w ramach Gog Connect) i tym samym uzyskania bonusów dedykowanych Gwintowi (20 nowych kart w tym możliwość odblokowania ich wersji premium w samej grze, 5 beczek premium, 2 ramki i 2 avatary)?
Nie ma takiej możliwości. Kupując grę na Steam nie dostajesz dodatków do GWINTA.

I po co zostały usunięte srebrne obramowania kart? Przecież skoro i tak nie ma to znaczenia ile wkładamy do talii kart złotych i brązowych to przynajmniej dzięki srebrnemu obramowaniu łatwiej byłoby odróznić kartę Legendarną od Epickiej. Powrot do stylu Gwinta z W3 nie jest dla mnie sensownym argumentem.
Przy nowym systemie tworzenia talii, karty srebrne nie są już potrzebne.
Czy zamierzacie powrócić do Gwinta i go usprawniać?
To wciąż ta sama gra, Homecoming było jedynie aktualizacją do GWINTA (dużą bo dużą). Stara wersja gry nie powróci.
Planujecie dodać jakieś nowe kontrakty do gwinta?
Zobaczymy ;)
 
#1


Turnieje GWINTA są źródłem wielu emocji, a my chcemy dostarczać Wam ich jeszcze więcej! Przedstawiamy GWENT Skirmish — wyjątkowy projekt angażujący twórców GWINTOWYCH treści, który łączy turniejową rywalizację z autentycznością transmisji na żywo.

Na każdym etapie turnieju GWENT Skirmish spotka się grupa znanych społeczności GWINTOWYCH twórców. Każdy z nich będzie streamować mecze ze swojego punktu widzenia. To oznacza, że możecie oglądać swoich ulubionych twórców, na żywo wyjaśniających zagrania swoje i przeciwnika. Dodatkowo, żeby uniemożliwić działania streamowych snajperów i nilfgaardzkich Zwiadowców, na każdym streamie zostanie włączone opóźnienie.

W pierwszej odsłonie GWENT Skirmish udział wezmą:

crokeyz (Wielka Brytania)
Ashlizzlle (Holandia)
MissLadyJay (Republika Południowej Afryki)
McBeard (Kanada)
NOD (Białoruś)
Brzoza (Polska)
SirPumpkn (Stany Zjednoczone)
MasCa (Korea)

Zasady są proste: ośmiu streamerów zostanie losowo przydzielonych do dwóch 4-osobowych grup. Każdy gracz zmierzy się ze wszystkimi przeciwnikami w obrębie grupy, w formacie best-of-3 (do dwóch wygranych), w każdej serii walcząc o część puli nagród wynoszącej $300. Zwycięzcy wszystkich grup spotkają się później w kolejnym etapie GWENT Skirmish — szczegółowe informacje później.

Zaszczyt wylosowania składów grup przypadnie oczywiście Pawłowi Burzy — sprawdźcie nasz kanał na YouTubie we wtorek 20 listopada. Tego samego dnia podamy także harmonogram meczów.

Jako że jest to nasz pierwszy, “eksperymentalny” odcinek tego formatu, chcemy wiedzieć, co o nim uważacie. Jeśli macie pytania i sugestie dotyczące GWENT Skirmish oraz streamerów, których moglibyśmy zaprosić, dajcie nam znać w komentarzach!
 
#88
Jeśli chodzi o język to faktycznie, są u nas pisarze, którzy piszą tylko i wyłącznie w języku polskim, bo w ten sposób, w języku ojczystym, mogą lepiej przekazać swój zamysł.

W GWINCIE jednak ciężko mówić o fabule, tutaj najważniejsze są opisy kart i mechanik - te powstają w języku angielskim, dlatego w polskiej wersji zdarzają się czasem nieścisłości. Dlatego też, jeśli nie jesteście pewni działania karty, zawsze najlepiej sprawdzić jej opis po angielsku.
 
#1
Jak ma się dubbingowanie gry komputerowej do występowania w sztuce teatralnej? W jakie gry komputerowe gra Królowa Meve? Jaka jest opinia Brouvera Hooga o serii gier o Wiedźminie?. I przede wszystkim… jak właściwie wymawiać imię starosty Mahakamu?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych znajdziecie w wywiadzie z aktorami głosowymi, którzy wcielili się w role Królowej Meve (Paulina Holtz) oraz Brouvera Hooga (Kazimierz Kaczor) w Wojnie Krwi! Rozmowę poprowadzą Paweł Burza (Community Manager) oraz Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer).Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest już dostępna na platformach Steam i GOG.COM!
Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
1. Czy istnieje możliwość oddalenia kamery w trakcie rozgrywki tak, by mieć podczas niej widok jak w trakcie wymiany kart (po jego zakończeniu następuje przybliżenie kamery umożliwiające jej poruszanie za pomocą pokrętła myszki)?

2. Czy została gdzieś opublikowana nowa ścieżka dźwiękowa Gwinta?
1. Nie ma takiej, w opcjach możesz jedynie wyłączyć ruch kamery pod koniec tury.
2. Stara ścieżka jest dostępna na Spotify.

1. Czy posłuchacie się graczy i zmienicie ten limit 10 kart na ręce? (proszę :()
2. Wolę poprzedni soundtrack gwinta. Czy dodacie możliwość wyboru muzyki? (muzyka z W3, Beta gwint i HC)
3. Czy dodacie z powrotem srebrne karty? O wiele bardziej jest to czytelne która karta jest lepsza która gorsza.
Nie mamy żadnej z tych rzeczy w planach :)

@Irtek
Wszystkie kontrakty, które wymieniłeś są obecnie zbugowane, zostaną naprawione w grudniowej aktualizacji. Jeśli chodzi o "Wszyscy inni, każdy równy" chodzi o jednostki, które nie pochodzą z budynków Gascona/Raynarda.

Czy balans zostanie jakoś diametralnie zmieniony, tak żeby przy każdej rozgrywce można było się spodziewać czegoś innego, a nie po raz kolejny Nilfgaardu? Możemy wszyscy grać tymi samymi taliami, tylko po co nam reszta?
Planujemy większy patch balansujący w grudniu.

W takim razie proszę zwrócić uwagę na opis karty CZARNA KREW - "Następnym razem, gdy wróg zostanie wzmocniony, zniszcz go wraz z tą jednostką"

to w połączeniu ze wspomnianym kusznikiem wprowadza niezłe zamieszanie, ale rozumiem, że w obu przypadkach jest błąd w opisie karty
Dokładnie.
 
#1
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest teraz dostępna także na Steam! Możesz ją kupić na oficjalnej stronie gry na Steam.Kupując Wiedźmińskie Opowieści na Steam każdy gracz otrzyma dodatkowo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (wersja Steam), a także oficjalną ścieżkę dźwiękową Wojny Krwi, grafiki koncepcyjne i inne.

Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — www.witchertales.com.
 
Last edited:
Cześć.

Chciałbym ponowić pytanie, które zadałem w temacie Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów, i na które niestety nie otrzymałem odpowiedzi.

Ponad 2 tygodnie minęły od wydania HC i jedyny oficjalny hotfix jakiego się doczekaliśmy to mało istotny balans niektórych kart. Czy zdajecie sobie sprawę z faktu, że są gracze; zarówno nowi jak i weterani (min. ja), którzy od 23 października do dziś albo nie mogą uruchomić gry albo borykają się z innymi bugami, które uniemożliwiają rozgrywkę?

Czy macie zamiar coś z tym wcześniej zrobić czy jednak, tak jak podano w temacie z hotfixem następny patch dopiero w grudniu i co za tym idzie jesteśmy zmuszeni czekać miesiąc (może dłużej) by pograć w karciochy?

Pisałem w swojej sprawie do supportu (cztery razy) i mój problem jest znany. Nie miałem również żadnych problemów z grą podczas otwartego, testowego PTR.

Pozdrawiam.
Pracujemy nad tym. Staramy się rozwiązać problemy uniemożliwiające grę najszybciej jak to możliwe.
 
Chodziło mi o to co dostajemy za awans w rankingu z rangi np. 19 na 18. Z tego, co zauważyłem, to chyba 1 punkt nagród. Zgadza się?
Nie ma nagrody za awans.

A czy z początkiem sezonu są nagrody za pominięte rangi?
System uległ zmianie, nie ma już czegoś takiego jak nagrody za pominięte rangi - dostajesz nagrody odpowiadające Twojej randze w momencie zakończenia sezonu.
 
Gdzieś wyczytałem, że artefakt uznawany jest jako karta-jednostka.

Mamy niejakiego LYRYJSKIEGO KUSZNIKA - "(...) Daj tej jednostce ładunki (1) za każdym razem jak zagrywasz jednostkę z rozkazem", który dostaje dodatkowy ładunek po zagraniu artefaktu (np. Włóczni)
Artefakty nie są uznawane za jednostki, w przypadku Kusznika problem wynika z opisu, ponieważ jego umiejętność aktywuje się przy zagraniu KARTY z rozkazem, a nie tylko jednostki.

Dlaczego Avatary / ramki i inne bibeloty nie są podpisane, gdy najeżdża się na nie kursorem (kiedyś były), i czy planujecie to zmienić?
Myślimy nad tym ;)

powyższe dwa pytania zdają się wskazywać na źródło problemu - czy fabuła gry była tworzona po angielsku, a potem przetłumaczona na polski?
W naszej firmie pracują osoby z całego świata, stąd nie powinno nikogo dziwić, że większość dokumentacji powstaje po angielsku, żeby mogła być dostępna dla każdego.

Czy jest gdzieś wykaz nagród za wygrane rundy w ciągu dnia? Do tej pory za 6 rund zawsze było 100 sztuk złota o ile dobrze pamiętam, przed chwilą dostałem 2 pkt nagród. Informacji o to co możemy dostać za poszczególną ilość wygranych nagród brakuje.
Nagrodami za dzienne wygrane rundy są teraz Punkty Nagród, nie złoto. Do 18 wygranych rund 2 Punkty Nagród, później 1 .

Czy dobrze zakładam, że brana pod uwagę będzie najwyższa ranga jaką udało nam się wbić, a nie aktualna na jakiej zakończymy sezon?
Po zakończeniu sezonu brana jest pod uwagę ranga, która miałeś pod koniec sezonu, a nie najwyższa, i na tej podstawie przyznawana jest ranga w kolejnym sezonie oraz Punkty Nagród za poprzedni sezon.
 
#1


GWINT właśnie otrzymał nową aktualizację, której celem była zmiana Kosztu Werbunku niektórych kart, głównie Artefaktów. Pełną listę kart, których dotyczy zmiana, znajdziecie poniżej. Niszcząc którąkolwiek z nich do poniedziałku, 12 listopada, do godziny 10:00, otrzymacie pełen zwrot Fragmentów kart wymaganych do ich stworzenia.

Zmiana w Koszcie Werbunku Artefaktów jest podyktowana tym jak bardzo ten typ kart, a zwłaszcza Sihil, Mistrzowska Włócznia i Grom, zdominowały obecną metę. Rywalizacja z taliami bazującymi na Artefaktach była tak naprawdę możliwa za pomocą talii zawierających jak najwięcej kart niszczących Artefakty. Tych jest jednak obecnie za mało w stosunku do Artefaktów. Stan mety, który mogliście zaobserwować w ostatnim czasie nie był naszym zamiarem.

W związku z tym zdecydowaliśmy ograniczyć liczbę Artefaktów w taliach poprzez zwiększenie ich Kosztu Webrunku. Ponadto, Koszt Werbunku kart takich jak Zoltan: Szelma czy Złocista Piana, umożliwiających wzmocnienie dużej liczby jednostek w zapełnionych rzędach również, został zwiększony — karty te mogłyby mieć zbyt duży i niekorzystny wpływ na kształtowanie się nowej mety.

Zmianie uległ Koszt Werbunku następujących kart:
 • Sihil 12->15
 • Zatruty Miód 8->9
 • Krąg Przywołań 7->8
 • Czarna Krew 7->8
 • Miód Przodków 10->12
 • Grom 7->8
 • Mistrzowska Włócznia 5->7
 • Tarcza z Łusek 5->7
 • Filtr Petriego 5->7
 • Wilczy Dół 7->8
 • Złocista Piana 9->13
 • Zoltan: Szelma 12->15

Aktualizacja nie wymaga od graczy pobierania dodatkowej zawartości, zmiany są wprowadzane po stronie naszych serwerów.

Aktualizacja ta to tylko mały hotfix, w którym chcieliśmy zaadresować najbardziej palące kwestie. Większa aktualizacja, wprowadzająca zmiany w balansie oraz poprawki do gry, zaplanowana jest na grudzień.