Jobs Support Register

Staff member

+
#1


Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii, która stojąc w obliczu wrogiej inwazji jest zmuszona wrócić na wojenną ścieżkę prowadzącą ją ku zemście i zagładzie.

W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata i zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach karcianych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, wraz z aktualizacją Homecoming, zadebiutuje w wersji na komputery PC 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.
 
@Burza46

1. Wiemy już, że tura gracza składała się będzie nie tylko z zagrania jednej karty. Czy w ramach tury nadal trzeba będzie zagrać jedną kartę czy są jakieś mechaniki, które pozwalają w na zdobycie CA poprzez nie zagranie karty w swojej turze?

2. Jak idą prace nad kolejnym filmikiem? Jest szansa na publikacje przed weekendem?
1. Trzeba zagrać kartę :)
2. Są duże szanse ;)
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
#1


Pan Lusterko powraca z Waszym ulubionym Specjalnym Trybem Areny – Mimikiem!

Wymień się talią z przeciwnikiem i obróć jego mocne strony (lub słabości…) na swoją korzyść! Ten tryb będzie dostępny do południa w poniedziałek 24 września.

Powodzenia!
 
Czyli tak jak sie spodziewałem.
Dzięki za odpowiedź.

PS. Tak ode mnie mogę tylko wyrazić zdumienie że nie chcecie wykorzystać szansy która daje przypisanie kart płatniczych do kont Microsoft LIVE i chęci rywalizowania graczy ze sobą, nawet za własną kasę :cool:
Dodam tylko że grając w World of Tanks można stworzyć własny klan za 800 golda czyli jakieś 12 zł ;)
Ciekawe, ciekawe :)
 
Cześć Paweł,

dzięki za poprzednią odpowiedź. :)

Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło, a mam wrażenie, że nie widziałem nic na ten temat - co z pieniędzmi wydanymi przed HC? Czy ekwiwalent w beczkach zostanie oddany tak, jak kiedyś, czy tym razem będzie inaczej?

Dzięki z góry, pozdrawiam
Nie, nie resetujemy kont, więc nie będzie ekwiwalentów.
 
Pytania z X ONE.
Czy będzie możliwość czatu lub komunikacji z oponentem (Nie mówię o kołowych pogadankach)?
Czy będzie można tworzyć własne "klany" z literkami z przodu przed nickiem?
Ciągnie to za sobą kolejne pytanie... Punktacja "klanowa", statystyki, najlepsi gracze itp...
Czy będzie można robić zakłady lub obstawiać skrawki, pył, oreny w trójmeczach ?
Czy będzie można tworzyć Turnieje Gwinta wewnętrzne z własnymi nagrodami ? Jest taka opcja na konsolach więc można by pomyśleć chyba o takim miłym współzawodnictwie.
Można by kupować nagrody za pośrednictwem sklepu i zwycięzca dostaje wypasiony, unikatowy Avatar konsolowy itp...
Pomysłów jest miliony, ale pewnie PC będzie priorytetem a konsolowcy jak zwykle, więc dalej się nie produkuję... :cool:

Pozdrawiam
Wszystko na nie niestety.