Jobs Store Support Register

Staff member

+
Specjalne Beczki Premium powróciły do sklepu!

Tak jak ostatnio, możecie je kupić za 4000 Fragmentów Kart, a każda zawiera 5 kart premium — zarówno z zestawu podstawowego jak i z Krwawej Klątwy.

Będą dostępne do południa we wtorek 21 maja.
 


Biblioteka Talii GWINTA została zaktualizowana! Teraz, oprócz eksportu talii z gry i tworzenia poradników, możecie także importować talie bezpośrednio ze strony do gry!

Jak importować talię za pomocą Biblioteki?
 1. Znajdź interesującą Cię talię w Bibliotece.
 2. Naciśnij przycisk “Zaimportuj talię” w prawym górnym rogu.
  • Jeśli posiadasz wszystkie potrzebne karty, talia zostanie automatycznie dodana do Twojej kolekcji.
  • Jeśli w talii są karty, których nie posiadasz, otworzy się okno z listą brakujących kart oraz ich całkowitym kosztem stworzenia. Możesz stworzyć wszystkie brakujące karty za pomocą jednego kliknięcia i talia zostanie dodana do Twojej kolekcji.
 3. Włącz grę (lub wyłącz i włącz, jeśli była włączona podczas importu) i ciesz się nową talią!
Aktualnie, opcja udostępniania talii z gry i importowania ich ze strony jest dostępna jedynie w wersji gry na GOG.

Jeśli macie pomysły jak udoskonalić naszą Bibliotekę i jakie dodatkowe funkcje chcielibyście w niej znaleźć, dajcie nam znać! I czekajcie na kolejne aktualizacje!
 


Wszyscy do broni! Rozpoczął się nowy Pojedynek Dowódców — tym razem wybieracie spośród trzech najrzadziej granych dowódców w GWINCIE: Jana Calveita (Nilfgaard), Króla Demawenda III (Królestwa Północy) i Haralda Chromego (Skellige). Kto okaże się czarnym koniem?

Pojedynek trwa do południa w środę 22 maja, a po nim:
 • Wszyscy gracze będą mogli zaopatrzyć się we frakcyjne beczki frakcji zwycięskiego Dowódcy z sklepie.
 • Wszyscy gracze otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia grając dowódcami z Pojedynku w dowolnym trybie gry (dodatkowe 50%/40%/30% doświadczenie za pierwsze/drugie/trzecie miejsce).
A teraz jazda! Czas na rejzę!

––––––––––––

Jak wziąć udział?
 1. Zaloguj się do gry.
 2. W okienku Pojedynku Dowódców lub w zakładce z zadaniami wybierz którego dowódcę wspierasz:
  • Jana Calveita z Nilfgaardu
  • Króla Demawenda III z Królestw Północy
  • Haralda Chromego ze Skellige
 3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.
* Gry rozegrane przed wyborem dowódcy, nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 
Przed Wami ostatni odcinek Play of the Month!Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 20 miesięcy wysyłali do nas swoje najlepsze i najgorsze zagrania — oglądaliśmy je z przyjemnością, ale teraz nasz zespół wideo musi skupić się na innych projektach, takich jak TWIG czy livestreamy z deweloperami.

Wciąż myślimy jak sprawić żeby Play of the Month stało się lepsze i na pewno damy Wam znać, jeśli postanowimy do niego powrócić!
 
Last edited:


Każdy Łowca, Czarodziej i Paladyn powinien zajrzeć do nowo otwartego sklepu z gadżetami CD PROJEKT RED i sprawdzić jakie można w nim znaleźć cacuszka!

Przypinki frakcyjne, pluszowe trolle, GWINTOWE T-shirty i wiele więcej… zakupy w tym sklepie to prawdziwa przygoda! A wystarczy kliknąć tutaj: store.cdprojektred.com

Na razie dostarczamy tylko do krajów Unii Europejskiej, ale Sklep w pocie czoła pracuje nad rozszerzeniem naszej działalności. Więcej informacji wkrótce!
 
Cześć.

Minęło już pół roku od premiery Wojny Krwi czyli wyniki finansowe pewnie już są jasne. Planujecie w związku z tym kolejne odsłony Wiedźmińskich Opowieści czy też Wojna Krwi była pierwszą i ostatnią częścią?

I druga sprawa: czasami w grze zdarza się wykonać w jednej turze kilka czynności i jest to awykonalne w standardowych ramach czasowych na turę. Czy nie dało by się wprowadzić opcji "DOLICZ CZAS" w formie przycisku gdzieś na planszy, do wykorzystania JEDEN raz na całą potyczkę co wydłużało by jedną turę o jakieś 30 sekund.

Pzdr.
Obecnie skupiamy się tylko na wersji multiplayer. Nie wprowadzimy opcji doliczania czasu.