Jobs Support Register

Staff member

+
Pamiętam, że na interze niegdyś trwała dosyć żywiołowa dyskusja odnośnie kanoniczności Cyberpunka 2077 i czy nie będzie przypadkiem rozgrywał się w alternatywnej linii czasowej z powodu pewnych komentarzy w demie odnośnie m. in. losu Johnny'ego Silverhanda, ale Mike Pondsmith na redditcie osobiście temu zaprzeczył. Regularnie kontaktuje się z RED-ami, by upewnić się, że Cyberpunk 2077 będzie pokrywał się z linią czasową 2020 i Red-a, który ma je ze sobą połączyć (Cyberpunk V3 zostanie kompletnie zignorowany, co najwyżej mogą zostać z niego zapożyczone jakieś pojedyncze pomysły). Innymi słowy, wizja świata pomiędzy grą, a systemem na pewno będzie spójna. Mechanika już prawdopodobnie w mniejszym stopniu, w końcu papierowe RPG to jedno, a gra komputerowe drugie.
Zgadza się, CP2077 będzie w tej samej linii czasowej co 2020 (czyli te 57 lat później) :)

Jest pięknie. Gratulacje, świetna robota.
Brawa dla muzyków, bardzo dobrze pasuje i robi wrażenie.
Cyberpunk się wylewa.
Strzelaniny, hmm, dla mnie takie se. Trzeba ograć samemu. Jednak oglądać to nie to samo.
Niszczenie osłon fajne, efekty pocisków hmm niektóre ok.
Krenzikov bardzo fajnie zrobiony. Byłam ciekawa jak z tego wybrniecie ale wyszło bardzo dobrze.
Nie mogę się doczekać grania i zobaczyć interakcje z otoczeniem.
Jestem ciekawa czy przy tych straganach można coś zjeść, czy można popełnić wykroczenie drogowe.
Hehe oczywiście tysiące pytań jak daleko z tym zaszliście.
Poza tym dzięki za gameplay, będzie czym cieszyć oko do czasu premiery.
(y)
Dzięki za ciepłe słowa! :)

Zobaczcie film prezentujący 48 minut rozgrywki z Cyberpunk 2077 i przekonajcie się jak to jest żyć w najniebezpieczniejszym, rządzonym przez megakorporacje mieście przyszłości — Night City!

Niniejszy film pochodzi z wersji gry z 2018 roku i przedstawia rozgrywkę w wersji roboczej — wszystko, co zobaczycie, może ulec zmianom.

Zapraszamy na prognozę pogody dla Night Ci…
<Wykryto nieautoryzowany dostęp, uruchamianie zabezpieczeń>

> Hej! Pamiętacie jeszcze tego kowboja? Zaraz wyrzucą mnie z systemu, ale mam dla Was coś ciekawego:
> gc18harmonogram_dzień1.txt
> 15:00 – transmisja IGN
> Muszę spadać, do zobaczenia!

<Dostęp zablokowany, przywracanie systemu>
Przepraszamy za niedogodności spowodowane problemami technicznymi. Dzisiejszy dzień będzie słoneczny, z małą szansą opadów. Termometry pokażą nawet do 35 stopni.

W Night City rządzi zasada: żyj szybko albo wcale. Wiedzą o tym wszyscy. Miasto nieustannie zasuwa na pełnych obrotach i na nikogo nie czeka. Niektórzy czują się tutaj jak ryba w wodzie, inni odpadają w przedbiegach.

W tym mieście styl odgrywa kluczową rolę, ale dobierając garderobę ważne jest też, aby była ona funkcjonalna. Najlepszym przykładem jest znoszona pilotka V. Nie dość, że stylowa, to również wyposażona w aparaturę, która pozwala na podłączenie się do niejednego interfejsu.