Jobs Support Register

Staff member

+
Jest pięknie. Gratulacje, świetna robota.
Brawa dla muzyków, bardzo dobrze pasuje i robi wrażenie.
Cyberpunk się wylewa.
Strzelaniny, hmm, dla mnie takie se. Trzeba ograć samemu. Jednak oglądać to nie to samo.
Niszczenie osłon fajne, efekty pocisków hmm niektóre ok.
Krenzikov bardzo fajnie zrobiony. Byłam ciekawa jak z tego wybrniecie ale wyszło bardzo dobrze.
Nie mogę się doczekać grania i zobaczyć interakcje z otoczeniem.
Jestem ciekawa czy przy tych straganach można coś zjeść, czy można popełnić wykroczenie drogowe.
Hehe oczywiście tysiące pytań jak daleko z tym zaszliście.
Poza tym dzięki za gameplay, będzie czym cieszyć oko do czasu premiery.
(y)
Dzięki za ciepłe słowa! :)

Zobaczcie film prezentujący 48 minut rozgrywki z Cyberpunk 2077 i przekonajcie się jak to jest żyć w najniebezpieczniejszym, rządzonym przez megakorporacje mieście przyszłości — Night City!

Niniejszy film pochodzi z wersji gry z 2018 roku i przedstawia rozgrywkę w wersji roboczej — wszystko, co zobaczycie, może ulec zmianom.

Alicja.

CD PROJEKT RED

Zapraszamy na prognozę pogody dla Night Ci…
<Wykryto nieautoryzowany dostęp, uruchamianie zabezpieczeń>

> Hej! Pamiętacie jeszcze tego kowboja? Zaraz wyrzucą mnie z systemu, ale mam dla Was coś ciekawego:
> gc18harmonogram_dzień1.txt
> 15:00 – transmisja IGN
> Muszę spadać, do zobaczenia!

<Dostęp zablokowany, przywracanie systemu>
Przepraszamy za niedogodności spowodowane problemami technicznymi. Dzisiejszy dzień będzie słoneczny, z małą szansą opadów. Termometry pokażą nawet do 35 stopni.

W Night City rządzi zasada: żyj szybko albo wcale. Wiedzą o tym wszyscy. Miasto nieustannie zasuwa na pełnych obrotach i na nikogo nie czeka. Niektórzy czują się tutaj jak ryba w wodzie, inni odpadają w przedbiegach.

W tym mieście styl odgrywa kluczową rolę, ale dobierając garderobę ważne jest też, aby była ona funkcjonalna. Najlepszym przykładem jest znoszona pilotka V. Nie dość, że stylowa, to również wyposażona w aparaturę, która pozwala na podłączenie się do niejednego interfejsu.

Zauważyłem, że od pewnego czasu nastąpiła zmiana na lepsze. W końcu nie wygląda to na sztywne tłumaczenie z angielskiego, tylko ma swój własny szlif. Co więcej, to wersja angielska jest teraz ubogim krewnym. Nastąpiły jakieś zmiany w dziale tłumaczeń? Mam tylko wrażenie, że zamiast śpiączki, powinno być zatrzymanie pracy serca.
Może tak, może nie ;)

Co do śpiączki- tutaj zostajemy wierni wersji 2020.

Szeregi Trauma Team zasilają ratownicy medyczni, którzy, tak się składa, posługują się bronią palną równie sprawnie, co defibrylatorem. Usługi Trauma Team nie należą do najtańszych — na większość z nich mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Ich polisa ubezpieczeniowa warta jest jednak każdych pieniędzy. W ramach pakietu, klienci otrzymują kartę z nadajnikiem. Zostaje im również wszczepiony specjalny bioczip. Po otrzymaniu sygnału, na przykład kiedy klient wchodzi w stan śpiączki — nieważne z jakiej przyczyny — na miejsce zdarzenia natychmiast zostaje wysłana ekipa ratunkowa. Ich zadaniem jest za wszelką cenę udzielić poszkodowanej osobie pomocy medycznej. Nawet jeśli trzeba będzie przebić się przez pole bitwy.

Wszystkie drogi prowadzą do Night City — zwłaszcza jeśli chodzi o megakorporacje jak Arasaka i Militech, które na dobre zapuściły tu swoje korzenie.
Potrzebujesz ochrony lub najwyższej jakości produktów prosto z Japonii — myślisz Arasaka. Ale to wciąż Arasaka — swoją reputację zbudowali rękoma cyber-zabójców wspieranych armią prawników. W dodatku mówi się, że kręcą z yakuzą.
Lepiej, choć wcale niewiele, prezentuje się wywodzący się ze wschodniego wybrzeża Militech. To właśnie na nich stawiają armia i służby bezpieczeństwa. Dlaczego? Po pierwsze — innowacyjne technologie wojskowe. Po drugie — najwyższa jakość, nieważne czy chodzi o pistolet, czołg czy odrzutowiec.

Jednak Night City to nie tylko megakorporacje. To także mniejsze firmy, sklepy i restauracje, z których wiele czerpie inspiracje z kultur azjatyckich. Nie szukając daleko: Kiroshi Optics, Kabayan Foods, Fuyutsuki Electronics czy Masala Studios.

A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tengu i maneki neko...