Jobs Support Register

Member Staff

+
Nie wiem czy można jeszcze zadawać pytania, ale zawsze warto pytać.
1. Zauważyłem że Vaedermakar oraz Nowicjusz z Vicovaro dzielą te same ścieżki dźwiękowe (nie wiem jak to inaczej nazwać), np "Jak szło to zaklęcie?". Są też inne pary takich kart (ale tu już dotyczą jednej postaci, np. Isengrim). Czy jest coś w planach, by coś zmienić w tych "tekstach"?
2. Skoro już mowa o ścieżkach dźwiękowych - to pytanie już bardziej dla żartu. Jest mała nadzieja na pojawienie się w nich wulgaryzmów (mowa np. o Talarze itd :) )?
3. Gdzieś czytałem, że będzie zmiana wyglądu (chociażby Menu). Będzie to zmiana o wielkości jak była kiedyś (Akcja "Serwery muszą zginąć!" (jeżeli pamiętam nazwę) -> Teraz), czy może o wiele mniejsza?
1 i 2. Dogrywamy nowe ścieżki dźwiękowe do GWINTA, co do wulgaryzmów nie mogę nic obiecać.
3. Menu będzie bardziej czytelne :)

Gangi Night City różnią się między sobą strukturą, hierarchią i celami, a miasto przez lata zmieniło się w ich pole walki. Zorganizowana przestępczość mówi językiem przemocy — właśnie tak społeczeństwo udowadnia swoją wartość. Przemoc pomaga osiągać samorealizację, nieporozumienia rozwiązywane są siłowo, a korporacje nie cofną się przed niczym, by utrzymać swoją pozycję. W Night City, króluje strach.

Below Deck — klub utrzymany w tematyce podwodnego świata, otwarty w dawnym akwarium.

Cybernetyczne ulepszenia ciała na początku służyły wyłącznie celom medycznym oraz czysto funkcjonalnym, jednak na przestrzeni lat stały się wyznacznikiem stylu życia. W 2077 cyberware jest czymś powszednim, jak tatuaże czy piercing. Ludzie instalują go z różnych względów — żeby ułatwić sobie życie, zwiększyć swoje szanse w walce, a także wyrazić własną osobowość. Posiadanie cybersprzętu definiuje kulturę Night City. Aby być kimś, musisz się wyróżniać. Wygląd jest ważniejszy niż pieniądze. Styl ponad wszystko.

Technologia RealSkinn — syntetyczna skóra, służąca do ukrycia cybernetycznych implantów.

Witam mam pytanie co sądzicie o wprowadzeniu Karnetu sezonowego go Gwinta? to by mogło naprawdę fajnie działać biorąc pod uwagę że aktualnie sezony trwają miesiąc. Dla tego owe karnety mogły by być tańsze od karnetów w innych grach np. fortnite albo operacje w csgo, może około 15 zł? a fajnie by było móc zdobywać jakieś "wyjątkowe" rameczki, tytuły może nawet alternatywne arty kart.
Na tą chwilę nie mamy takich planów :)

1. Czy zmiana ilości rzędów to już przesądzona sprawa, czy jednak jest szansa na to, iż pozostanie ich tyle samo co obecnie?

2. Kiedy można się spodziewać nowej zawartości, czyli nowych kart, bo na tego typu zmianach zależy w istocie wielu graczom.
1. Dwa rzędy zostają :)

2. Będzie kilka zmian w jednostkach i liderach już przy Homecomingu, natomiast podstawą teraz jest zrealizowanie wszystkich celów związanych z projektem. Nowe karty i frakcję nadejdą, ale po Homecoming :)

A mi brakuje tego, żeby przed wprowadzaniem nowych funkcjonalności, ktoś zadbał o to, żeby forum posiadało te stare, podstawowe. Takie, które pozwalają mu funkcjonować jako normalne forum. Bo to obecne wielu takich nie posiada.

I żeby jeszcze ktoś to sprawdzał, zanim kolejna nowa, gorsza wersja forum trafi do użytku.
Które funkcje masz konkretnie na myśli?

Przedstawiamy pierwszą nową funkcję naszego oficjalnego forum — RED Tracker!

Nasze forum jest dla nas drugim domem i chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie. Z uwagą czytamy Wasze opinie i zauważyliśmy, że brakuje Wam prostego sposobu na śledzenie wszystkich postów pracowników CD PROJEKT RED na forum. RED Tracker pokazuje wszystkie posty REDów w ramach forum danej serii, w kolejności chronologicznej. Nie musicie już przeszukiwać każdego tematu po kolei, żeby znaleźć interesujące Was informacje. Poszukiwanie porów właśnie stało się łatwiejsze! ;)

Jak podoba Wam się RED Tracker? Jakie inne funkcje chcielibyście zobaczyć na naszym forum? Dajcie nam znać w komentarzach!

Przedstawiamy pierwszą nową funkcję naszego oficjalnego forum — RED Tracker!

Nasze forum jest dla nas drugim domem i chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie. Z uwagą czytamy Wasze opinie i zauważyliśmy, że brakuje Wam prostego sposobu na śledzenie wszystkich postów pracowników CD PROJEKT RED na forum. RED Tracker pokazuje wszystkie posty REDów w ramach forum danej serii, w kolejności chronologicznej. Nie musicie już przeszukiwać każdego tematu po kolei, żeby znaleźć interesujące Was informacje. Śledzenie nas nigdy nie było prostsze! ;)

Jak podoba Wam się RED Tracker? Jakie inne funkcje chcielibyście zobaczyć na naszym forum? Dajcie nam znać w komentarzach!

Mieszkańcy Night City to ciekawa zbieranina — żyją tu osoby rozmaitych kultur i narodowości, niejednokrotnie z dużym bagażem doświadczeń. W efekcie nocne życie miasta jest bardzo różnorodne, każdy przybytek posiada swój własny niepowtarzalny styl i klimat. Wśród nich znajdzie się niejeden nostalgiczny, oldschoolowy bar, podobny do tego, który możemy zobaczyć w zwiastunie, wraz ze stołem do bilarda wyposażonym w niewielkie technologiczne ułatwienia.

1. Czy w związku z tym, że gwint będzie teraz grą PEGI 16 oraz "powrotem do korzeni", czyli dojrzałości i mroczności, zamierzacie dodać niektórym kartom(np. Eleyas, Morenn: córa puszczy) i ich animowanym odpowiednikom nieco więcej seksualności? (w domyśle ukazanie sutków i innych)
2. Czy nadchodzące zmiany w systemie nagradzania gracza będą zmieniały coś w kwestii zdobywania ramek i tytułów?
1. Nie :)

2. Tak, szczegóły podamy wkrótce :)