Jobs Support Register

Staff member

+

Ostatnio przebudowaliśmy stronę Wsparcia Technicznego — teraz, informacje o wszystkich grach CD PROJEKT RED znajdziecie w jednym miejscu! Natrafiliście na błąd? Wybierzcie grę i platformę aby dowiedzieć się jak go rozwiązać! Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie, zawsze możecie skontaktować się bezpośrednio ze wsparciem technicznym, za pomocą przycisku “KONTAKT”.

Ostatnio przebudowaliśmy naszą stronę Wsparcia Technicznego — teraz, informacje o wszystkich grach CD PROJEKT RED znajdziecie w jednym miejscu! Natrafiliście na błąd? Wybierzcie grę i platformę aby dowiedzieć się jak go rozwiązać! Jeśli nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie, zawsze możecie skontaktować się bezpośrednio ze wsparciem technicznym, za pomocą przycisku “KONTAKT”.

Zachęcamy do zgłaszania błędów oraz opinii o grze przez stronę wsparcia technicznego. Przyglądamy się każdemu zgłoszeniu, śledzimy trendy, oraz, razem z resztą zespołu, dbamy o to aby kwestie najważniejsze dla graczy, zostały zaadresowane w pierwszej kolejności.

Czy jest przewidziana zmiana w karcie trahaerna van coś tam coś tam? Ta karta to insta win w przypadku grania na combo deck. Można by zmienić jej umiejętność na np. przenieś kartę na spód talii. Wtedy dalej jej działanie było by prawie takie same, a combo decki mogły by sobie poradzić np za pomocą vilema albo rozkazu wymarszu.
Lekko zwiększymy mu prowizję i tyle w temacie :)

Mam pytanie - odkąd Gwint zadebiutował w pełnej wersji, występowały problemy z grą za pomocą gamepada na komputerze. Myślałem, że przez te 4 miesiące wyjdzie jakiś fix do tego, ale niestety - gra nadal myli klawisze. Niezależnie od tego, jakiej firmy pada podłączam i czy konfiguruję pady do obsługi starszych gier - gra totalnie myli przyciski i strony - (osie są odwrócone, LB to B, LT to X itd.) W grze niestety nie ma opcji zmiany schematu przycisków.

Krótko - czy coś z tym zostanie zrobione? Wystarczyłoby chyba dodanie opcji konfiguracji sterowania.

Pozdrawiam
Mam nadzieje, że uda się to naprawić w następnej aktualizacji :)

Podczas pojedynku frakcji w lewym górnym rogu menu "Zadania" wyświetlana jest liczba zdobytych przeze mnie punktów dla wybranej frakcji. Jednak gdy wchodzę w "Wyniki" to pokazywana jest tylko kolejność poszczególnych frakcji, bez ich wyników punktowych. Dlaczego? Gdzie mogę sprawdzić aktualne ilości punktów jakie mają poszczególne frakcje?
Nie ma możliwości sprawdzenia globalnej ilości punktów.

Ja tak samo mam ze wszystkimi kartami z Zestawu Startowego np Eskel, Vesemir, Lambert, Obrońcy Mahakhamu, Niedźwiedź itd. jakby po zmianie kosztów transmutacji kart jedynie na pył, nie dało się ich transmutować. Część mam premium ale to dlatego, że zrobiłem to wcześniej. Pytanie zatem, czy to jest błąd i będzie to poprawione?
Są to karty startowe i ich wersje premium będą dostępne do odblokowania w inny sposób, pracujemy nad tym teraz.

Wybierz swoją frakcję, wykonuj zadania i zdobywaj nagrody — powracają Pojedynki Frakcji i tym razem nie bierzemy jeńców! Każda z 5 frakcji walczy o zwycięstwo i to właśnie Twoje wsparcie może zadecydować o losach bitwy!

Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. Wybierz frakcję, którą chcesz wspierać – Królestwa Północy, Scoia’tael, Nilfgaard, Skellige lub Potwory – poprzez wyskakujące okienko Pojedynku Frakcji lub w zakładce Zadania.
  3. Graj* wybraną frakcją, wykonuj zadania i zdobywaj nagrody: Beczki Frakcyjne oraz Punkty Nagród.

Wygra frakcja, dla której wykonacie największą liczbę zadań podczas Pojedynku Frakcji. Na ten Pojedynek przygotowaliśmy następujące nagrody:
  • Beczki zwycięskiej frakcji dostępne w sklepie.
  • +50% punktów doświadczenia za każdą grę rozegraną zwycięską frakcją w trybach Potyczki i Rozgrywki Rankingowej.
  • Specjalny Tryb Areny dla zwycięskiej frakcji.

Pojedynek Frakcji zakończy się w południe 24 stycznia (czwartek). Dodatkowo, w grze znajdziecie wbudowany licznik, odmierzający czas do końca Pojedynku.

W grze możecie również zobaczyć, która frakcja aktualnie prowadzi – wyniki znajdziecie w zakładce Zadania.

Niech wygra najlepsza frakcja!
————————

* Gry rozegrane przed wyborem frakcji, nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach Potyczki i Rozgrywki Rankingowej liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie.

Właściwie to nie pytanie tylko prośba. Czy możecie uporządkować bibeloty? Teraz jak ktoś ma ich więcej to jest tam mały bałagan. Zrobiłem grafikę jak mogłoby to wyglądać. Nie zwracajcie uwagi na tło i ewentualnie źle posortowane avatary. Robione na szybko. Tak samo można by posortować ramki i tytuły.

Bardzo fajny pomysł przekazałem zespołowi! Dziękujemy!