Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
No nie, nie zauważyłem tej zagadki, bo grałem w... Hitmana: Blood Money... :p ;) A nawet mi przyszło do głowy, że teraz to może zadasz... :)EDIT: Mam takie jakieś dziwne wrażenie, że bot Wallace mnie obserwuje... :p Przestałem się czuć bezpiecznie... ;DEDIT2: Już wiem, Wallace to wirus! Dostaje się do naszych komputerów, buszuje nam po dyskach, przegląda historię i tym sposobem poznaje tytuły wszystkich filmów, które wrzucamy do Quizu! Ha, szokująca prawda wyszła na jaw!!! :evil: ;D
 
8 pkt - Max.Raj7 pkt - Wallace5 pkt - Hostile2 pkt - S@LI1 pkt - A'taeghane, Clancys, Pono Jr, Galhard, cheza,
 
Ops...Sorry - wrzucalem to w pracy i pozniej jakos nikt sie nie zainteresowal... ;DOK - next one : Juz powinno byc prosciej ;D
 
Batman - PoczątekBędę dopiero około 22, więc jeżeli zgadłem to:8 pkt - Max.Raj7 pkt - Wallace5 pkt - Hostile2 pkt - S@LI, Galhard1 pkt - A'taeghane, Clancys, Pono Jr, cheza
 
z łodźmi podwodnymi to pamiętam tylko Polowanie na Czerwony Październik ;)edit: oczywiście łodźmi, a nie łodziami ;)
 
Z tego co pamiętam, to jedynym ujęciem Czerwonego Października w suchym doku było to w hangarze, pokazujące jego nietypowy napęd hybrydowy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom