Filmowy Quiz II

+
Status
Not open for further replies.
Nie i nie :)Zdjęcia mi sie kończą już ;D
Nowy film.
 
2 x nie :prok 2007edit: A moim zdaniem nowy :)
Dramatedit2: Jest już wszystko cio potrzeba żeby sobie wygooglować ten film ;D Jak ktoś się na to skusi to proszę nie czekać na potwierdzenie, bo nie będzie mnie już dzisiaj :)
 
XXY , oglądałem kiedyś kawałek tego filmu , to było tak przeraźliwie głupie , że nie szło dotrwać do końca , pewnie może to być "głębokie" ale słowa "Przeraźliwie tępe i nudne" pasują dużo lepiej.
 
Genesis said:
XXY , oglądałem kiedyś kawałek tego filmu , to było tak przeraźliwie głupie , że nie szło dotrwać do końca , pewnie może to być "głębokie" ale słowa "Przeraźliwie tępe i nudne" pasują dużo lepiej.
Jakaś argumentacja tego co napisałeś? Puste przymiotniki nie robią na mnie wrażenia.Film się uczywiście zgadza :)
 
hrhg said:
hrhg said:
XXY , oglądałem kiedyś kawałek tego filmu , to było tak przeraźliwie głupie , że nie szło dotrwać do końca , pewnie może to być "głębokie" ale słowa "Przeraźliwie tępe i nudne" pasują dużo lepiej.
Jakaś argumentacja tego co napisałeś? Puste przymiotniki nie robią na mnie wrażenia.Film się uczywiście zgadza :)
Zadaj ktoś za mnie nie mam pomysłu w ogóle.Btw.
Dramatyczna historia 15-letniego Alexa, który posiada anormalny zestaw chromosomów, przez co jest hermafrodytą. Film opowiada o pierwszych doświadczeniach seksualnych Alexa oraz o problemach, dotykających jego/ją i jego/jej rodzinę.
To wystarczy jako argumentacja
 
No to może ja zadam.73 pkt - Wallace38 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile, $korpioN16 pkt - geraltus2613 pkt - S@LI11 pkt - Marqson,10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium5 pkt - Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Dorwall,Dla ułatwienia dodam, że jest to mój ulubiony serial, przez który prawie miałem pałe z religii na koniec roku, a gość od fizyki nazywał mnie bobi. :D(a co do poprzedniej zagadki, to podejrzewam że jest to dość stary film, bo nie od dziś wiadomo, że dodatkowy chormosom X lub Y nie jest anormalny i zdarza się co jakiś czas. A ktoś kto posiada dodatkowy chromosom wcale nie jest hermafrodytą. Ale to już całkiem inna historia o_O)
 
74 pkt - Wallace38 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile, $korpioN16 pkt - geraltus2613 pkt - S@LI11 pkt - Marqson,10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium5 pkt - Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,, juve-fan-sebek1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo, Dorwall,
 
74 pkt - Wallace38 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile, $korpioN16 pkt - geraltus2613 pkt - S@LI11 pkt - Marqson,10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium5 pkt - Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,, juve-fan-sebek, Dorwall1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo,
 
Dorwall said:
Jestes niesamowity :beer:
Dzięki 75 pkt - Wallace38 pkt - Max.Raj35 pkt - Hostile, $korpioN16 pkt - geraltus2613 pkt - S@LI11 pkt - Marqson,10 pkt - Włooczykij7 pkt - Remedium5 pkt - Psyhe4 pkt - Pono Jr, Galhard M i k e, Genesis3 pkt - koziek, michałxD, Арвиль Молотов, Монах, hrhg2 pkt - cheza, Maaciex, Clancys,, juve-fan-sebek, Dorwall1 pkt - A'taeghane, tehcrash, Pablo,
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom