Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Bananek said:
:/ Nikt nie narysuje (spacjelnie dla mnie i innych forumowiczek ) jakiegoś fajnego faceta hę?
Facet to się będzie przez całą grę w centrum ekranu przewijał, więc drogie forumowiczki, nie narzekajcie.A nam facetom też się coś należy, więc fajnie jest od czasu do czasu jakąś babeczkę fajną zobaczyć.
 
A wzieliscie pod uwage fakt iz ta kobieta ma GORSET? Przeciez taki gorset podnosi piersi wiec jak sie dziewczyna polozyla to nie mogly sie calkiem przesunac na bok...
 
Ale takiego efektu nie można uzyskac Uwierzcie mi... Chyba że gorset był tak mocno ścisniety że ta oto dama padła trupem na łóżko
 
Pfff... ja tez lubię temat piersi, nawet bardzo, ale może już skończycie? Art jaki jest każdy widzi - petycje o zmniejszenie biustu tej Pani prosimy przesyłać na community@thewitcher.com A tu OT.
 
nie do konca OT bo tak przypome temat topicu: "Screeny, filmy nowe i stare - opinie" a zwlaszcza taki drobny acz istotny element "opinie"... wiec opiniujemy pewien element artu. A jak kazda rozmowa, tego typu, konczy sie naturalnie.
 
Heath cicho ... chcesz żeby znowu premiere Wiedzmina przesuneli ? A tak na serio to temat ten jest już chyba wyczerpany... Choc wiem że wy bez przerwy możecie o tym mówic
 
Przez Was znudzily mi sie juz piersi ;D.Ej a tak BTW...Czy ta kobieta na tym Arcie, to nie jest przypadkiem prostytutka z gry? Wnioskuje tak po jej ubraniu ktore jest bardzo podobne :p.
 
A mi się art podoba Anatomicznie jest IMO dobrze (gorset, panowie, gorset!). To jest więc nasza "harlota" z plakatu, taaak? Ale jak Dziadu mówi, żeby kończyć, to kończmy
 
Gwynbleidd66 said:
A mi się art podoba Anatomicznie jest IMO dobrze (gorset, panowie, gorset!). To jest więc nasza "harlota" z plakatu, taaak? Ale jak Dziadu mówi, żeby kończyć, to kończmy
No więc kończcie, waszmościowie......albo z koleżanką Bananek zaczniemy konkurencyjny wątek o hipotetycznym arcie Geralta, który by usprawiedliwił jeża. I kamień. :p
 
heath said:
nie do konca OT bo tak przypome temat topicu: "Screeny, filmy nowe i stare - opinie" a zwlaszcza taki drobny acz istotny element "opinie"... wiec opiniujemy pewien element artu. A jak kazda rozmowa, tego typu, konczy sie naturalnie.
Jeśli już koniecznie chcesz sie czepiać słówek to proszę bardzo: ten art nie jest ani screenem ani filmikiem - jest renderem Więc jednak OT.
 
Dziadu said:
Jeśli już koniecznie chcesz sie czepiać słówek to proszę bardzo: ten art nie jest ani screenem ani filmikiem - jest renderem Więc jednak OT.
w związku z tym postuluję o zmianę nazwy tematu na "Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze"Dziadu coś się ostatnio drażliwy zrobiłeś. Gofer - myślę że dziadu jest na tyle inteligentny że zrozumie że się nie czepiam.
 
Gofer31 said:
Ostatnio Dziadu mowil ze ma jakies problemy...dajcie mu spokoj do cholery ;/.
Spoko spoko - tak źle to nie jest żeby się forumowicze moimi problemami musieli zajmować . Ja tu pracuję więc moje problemy osobiste nie mogą mieć wpływu na to co sie dzieje na forum.Yarpen - Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem Zrobione.
 
Dziadu said:
Yarpen - Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem Zrobione.
To może jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze i zaproponuję przeniesienie tematu do działu 'grafika' bo tam to się już w ogóle nic nie dzieje :)EDIT:Literówka - wam też się przytrafia zamieniać 'u' z 'y'? Masakra normalnie.
 
Daerdin said:
To może jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze i zaproponuję przeniesienie tematu do działu 'grafika' bo tam to się już w ogóle nic nie dzieje :)
oka - przeniesiony.
 
Top Bottom