Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
YarpenZirgin said:
ale antyaliasing chyba jest nieobecny...
no to mówie ! zaczynam mieć SHIZA że w grze niebędzie antialiaslingu!?mam takie "spaczenie" że jak widzę poszarpane kontury w grze to niemogę w nią grać :-\
 
Czesc fotek mi sie podoba (np. ta druga gdzie jakis wiesniak rozmawia z jakimks rycerzykiem i w tle widac plonace domy - fotka jest naprawde SWIETNA. Albo ta z "psami"...) ale brak anty alaisingu (tak to sie pisze?) razi jak cholera ;/.
 
Gofer31 said:
Czesc fotek mi sie podoba (np. ta druga gdzie jakis wiesniak rozmawia z jakimks rycerzykiem i w tle widac plonace domy - fotka jest naprawde SWIETNA.
Ten "wieśniak" to Velerad (vide podpis) a "rycerzyk" to nie kto inny jak sam Foltest :)
 
Ekhm, fotki mi się podobają, jedna lepsza od drugiej, ale... Wydaje mi się, że takiej grafiki u siebie nie zobaczę. ^^ Chyba trzeba zacząć zbierać pieniążki na jakąś gruntowną modernizację komputera, a najlepiej na nowy PC.Do szczęścia żaden anti-aliasing nie jest mi potrzebny, obecny wygląd Wiedźmina i tak zrobił na mnie duże wrażenie. Wolałbym naprawdę ciekawą i intrygującą fabułę, niż te wszystkie wodotryski. I tak duży plus dla Twórców. ;)
 
Trzeba przyznać fotki pierwsza klasa ;DOdnośnie wygładzania teksturek, to tak jak wcześniej ktoś pisał, lepiej się je ogląda w powiększeniu ;)Jak to dobrze że oprucz gierki będzie coś do poczytania. Pewnie to będzie pierwsze co zrobię bo do pogrania to będe musiał poczekać na lepszy sprzęcior.
 
Gwynbleidd666 said:
A ta co to ją za rękę trzyma Geralt to może być Triss. Bo ma twarz i fryzurę inną niż ta druga (chociaż to może też być ona bo ma podobną suknię).Co prawda ma tutaj chyba bardziej rude włosy niż kasztanowe (które są jednak w pewnym stopniu rude), ale w tym świetle nie da się ocenić. Łot ja fink?
Też myślę że to Triss:1. Bujne, rozpuszczone włosy + wyzywająca suknia => czarodziejka2. Zasłonięty dekolt => chyba tylko triss po "przygodzie" na wzgórzu sodden wstydzi się swego dekoltu3. Włosy w tym świetle równie dobrze mogą być rude jak i kasztanoweJak dla mnie to Triss.
 
Jak dla mnie praktycznie nie ma wątpliwości. Bardziej zastanawia mnie ta druga kobieta, czyżby Biała Królowa?
 
Masz na myśli białą Raylę?
Dowodziła nimi kobieta o zupełnie białych, krótko ostrzyżonych włosach, o złej, zaciętej twarzy zeszpeconej szramami, z których jedna przekreślała policzek od skroni po kącik ust, a potem druga podkówką obejmowała oczodół. Kobieta nie miała też dużej części prawej małżowiny usznej, a jej lewa ręka poniżej łokcia kończyła się skórzaną tuleją i mosiężnym hakiem, o który zaczepione były wodze. Kobieta, mierząc ich złym okiem, pełnym zapiekłej mściwości spojrzeniem, pytała o elfy. O Scoia'tael. O terrorystów. O zbiegów, niedobitków komanda rozniesionego dwa dni temu nazad. Jarre, Lucienne i inwalidzi, unikając wzroku białowłosej i jednorękiej kobiety, mówili, mamrocząc niewyraźnie, że nie, nikogo nie spotkali i nikogo nie widzieli. Łżecie, myślała Biała Rayla, ta, która niegdyś była Czarną Raylą. Łżecie, wiem to. Łżecie z litości. Ale to i tak nie ma znaczenia. Bo ja, Biała Rayla, litości nie znam.
Trochę podobna....
 
Ta kobieta na Meve nie wygląda. ;) W ogóle zwróciłbym uwagę na jej nieludzkie oczy, takie hmm... wiedźmińskie? Z opisu przypomina troszkę Białą Raylę, ale też widać pewne niedogodności, w stosunku do opisu książkowego. Więc to może być zupełnie inna postać, stworzona na potrzeby gry.Zgodzę się natomiast, że czarodziejka (tu wątpliwości nie mam) obok Geralta (na screenie w zamku Foltesta), to pewnie Triss Merigold.
 
Nowe screenshoty takie jakieś różne, że tak powiem. Różnie odczuwalne. Mnie nie powalają. Nadal uważam że grafika poziomem nie zasługuje na tak wysokie wymagania sprzętowe. Ten screen z walką i Barghestami mi się podobają nawet.
 
Przyjrzałem się dokładniej i tak:1. Brak pochew niestety2. Screen z Raylą (chyba) jest fatalny. Rayla ma odlany z aluminium czepek na głowie, postaci wyglądają jak wycięte z innego screena3. Antialiasing - trzeba popracować ;)Tyle narzekania. Pozatym Triss bardzo ładna, Foltest również (nie tak czaderski jak z filmiku PI ale i tak jest ok). No i włosy Geralta coraz lepsze.
 
Screeny niezłe, widać że Wiedźmin wygląda dużo lepiej niż jeszcze pół roku temu. Zastanawia mnie tylko, gdzie Geralt ma swój wiedźmiński nóż. Na starszych obrazkach był umieszczony na udzie, ale na nowych nie takiego nie widzę. Teraz trzeba czekać na filmy bo myślę, że jeden gameplay pokaże nam więcej niż tysiąc screenów ;).
 
Sobcik said:
Mysle, że nóż trzyma w cholewie :)
Taki nóż?? ;D. Ładne by musiał mieć te cholewy.
 
Wiedzmini nie chodzili w adidasach przecież, a w Krwi elfów (chyba podaczas walki z Rincem i Micheletami) Geralt wyjmował "noż z cholewy" - przecież to nie macheta tylko nóż w dodatku nie jest on duży co widać po głowni.Ja stawiam na cholewe :pChoc moze to zalezy od stroju.
 
nie rozumiem jednej rzeczy..czemu te screeny wyglądają brzydziej niż starsze?!..kontury postaci takie poszarpane..chyba jednak to prawda z tym podrabianiem części screenów w photoshopie..bo te to chyba nie były podrabiane..
 
Zdajesz sobie sprawę, że jakość grafiki nie ogranicza się jedynie do poszarpanych lub nieposzarpanych krawędzi? Poza tym to przecież tylko kwestia rozdzielczości/antialiasingu
 
Top Bottom