Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, czemu Rayla i cała chmara innych postaci wygląda jak szalony fan/fanka Rammstein w drodze na koncert?Jakoś w sadze nie czytałem, aby Scoia'taela szalały za Metallicą, w Novigradzie słuchali Manowar, a wszyscy inni kochali Rammstein.
 
fileemon said:
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, czemu Rayla i cała chmara innych postaci wygląda jak szalony fan/fanka Rammstein w drodze na koncert?Jakoś w sadze nie czytałem, aby Scoia'taela szalały za Metallicą, w Novigradzie słuchali Manowar, a wszyscy inni kochali Rammstein.
wysławiaj się nico jaśniej...
 
fileemon said:
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, czemu Rayla i cała chmara innych postaci wygląda jak szalony fan/fanka Rammstein w drodze na koncert?Jakoś w sadze nie czytałem, aby Scoia'taela szalały za Metallicą, w Novigradzie słuchali Manowar, a wszyscy inni kochali Rammstein.
Gorszych pierdół nie czytałem...
 
Zwłaszcza, że w Novigradzie (patrz chociażby "Wieczny Ogień") panowała na tró metalowe czarne, skórzane kurtki ze ćwiekami :p.
 
Ale to już całkowicie traci sens, gdy porównamy screen Rayl'i i walczących elfów, bo jedyną "metalową" cechą ich image'u są długie włosy (oczywiście nie wliczając zbroi ;)), a Rayla wręcz przeciwnie- jest ostrzyżona na krótko, a w dodatku ubiera się na biało ( znów nie wliczając praktycznej zbroi), czego żaden "brudas" by nie zdzierżył. A wracając do sprawy dłoni- dlaczego nie miały by mieć jej protezy, gdy ich chirurgowie potrafią nawet wszczepić wiklinę w miejsce klatki piersiowej, he? A tak na serio to bardzo dobrze to wygląda. Tak zupełnie na inny temat- zauważyliście, że na tym screenie http://www.witcher.phx.pl/screens/2007/62.jpg Wszystkie postacie mają identycznie rozłożone na boki ręce... :p
 
faktycznie...trochę to idiotycznie wygla, jakby każda postać była taka sztywna, nienaturalna..no ale może to tylko takie "ujęcie"..
 
A może mają tylko tak rozwinięte mięśnie najszersze grzbietu(dla niekumatych motyle:p) i tak ręce rozkładają?
 
Sądze, że nie są to ostateczne wersje postaci, ale raczej jeszcze nie animowane modele... podobne np do tego http://vdhp.nma-fallout.com/fo3/img/fo3model.jpg
 
Bakalak said:
Sądze, że nie są to ostateczne wersje postaci, ale raczej jeszcze nie animowane modele... podobne np do tego http://vdhp.nma-fallout.com/fo3/img/fo3model.jpg
Przecież już ktoś z CDPR mówił że teraz modele wyglądają inaczej więc nie masz co sądzić...
 
[quote author=Bananek]chyba teraz nie ma już wątpliwości co do wyglądu Triss[/QUOTE]Wątpliwości jak najbardziej są, ponieważ Blooddragon jakiś czas temu napisał:
rayla wygląda teraz inaczej, triss tez sie zmieniła.
Czyli nadal nie wiemy jak naprawde będzie wyglądała Triss ;D.
 
Sobcik said:
A czy to nie Ostrit porwadzi Geralta i ta kobiete jesli tak to co on tu robi ???
To jest jak najbardziej Velerad, grododzierżca Wyzimy. Ostrit przecież zginął dawno temu. ;)
 
To jest jak najbardziej Velerad, grododzierżca Wyzimy. Ostrit przecież zginął dawno temu.
Wiesz kojarzylem go z filmikow PI noi z tych Koncept-Artow i jak to powiedzial jaszczur10 podobni sa - sam sie dziwilem co on tu robi :O ;)
 
Wiecie, grafika w filmikach sprzed roku podoba mi się bardziej niż na tych "nowych" screenach...Screen z Foltestem się wam tak podoba być może dlatego, że tam jest antialiasing, na innych to tak nie bardzo.
 
Hax said:
Wiecie, grafika w filmikach sprzed roku podoba mi się bardziej niż na tych "nowych" screenach...Screen z Foltestem się wam tak podoba być może dlatego, że tam jest antialiasing, na innych to tak nie bardzo.
E tam niby dlaczego ci sie bardziej podoba?? Teksturki są o wiele lepsze widać. Np Geralt przeszedł mocne odświeżenie. Na filmikach było żałośnie z animacją albo ci jeżdzący na rolkach przeciwnicy:D. Sztuczne, rażące przejścia między aniamcjami. Co prawda na screenach sie nie da tego ocenić. Ale nie mów, że grafika wygląda gorzej, bo widać że jest zdecydowanie poprawiona. Może tobie sie nie leży bo na tych screenach nie ma włączonego antialiasing'u? Osobiście średnio podoba mi się screen z Foltestem. Wole ten jak Geralt trzyma Triss za rękę. Ten gość na pierwszym planie jest zrobiony IMO genialnie. No ale dobra to co sie tobie podoba to komuś innemu nie musi, albo na odwrót:D
 
Na screenach gra prezentuje się kiepsko. Kanciasto, schodkowate krawędzie rażą, kiepskie tekstury (zwłaszcza gruntu - screen z dwoma psami/duchami), modele postaci z małą ilością detali/polygonów. Nie wspomnę o tragicznym screenie z bagna z drzewami, które wołały o pomstę do nieba - choć to już było pewien czas temu. Mam nadzieję, że w ruchu gra prezentuje się lepiej. W każdym razie Oblivion to to nie będzie pod względem graficznym.
 
Top Bottom