Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Chciałem sobie ustawić sygnaturkę, ale się nie wyświetla. Czysty tekst, więc nie jest to żaden problem z obrazkami etc. Łosochozi?

E: jednak działa tylko pod nowymi postami, to celowe?
 
Zauważyłem błąd na waszej stronie. Chodzi o link do pobrania patcha 3.1 http://thewitcher.com/patch/3_1/.

Po kliknięciu na Pobierz Patch 3.1 wyskakuje błąd 404 - Not Found. Albo link jest błędny, albo patch jest uszkodzony/usunięty? Jest to o tyle istotne, że mój launcher nie chce samodzielnie wyszukać łatki (co tej, jest dziwne, bo wcześniej nie miałem takich problemów.

Pozostałe patche działają.

Mi na FF nie działa :p

Już wiem na czym polega błąd.
W wersji polskiej strony, przycisk ma błędny link. W wersji angielskiej jest on poprawny.
 
Last edited:
@Firnomir
O, zaktualizowała się też w starszych. Dziwy, Panie, dziwy...

E:
Ale w tych bardziej starszych nie. Więc jednak tak ma być.
 
Last edited:
@Firnomir
Sprawdziłam sobie Twoje posty w Sensie życia i tam się nie zaktualizowała. Pewnie to kwestia tego, że teraz zmieniałeś w krótkim odstępie czasowym. Ale o technikalia mnie nie pytaj, bo nie ogarniam :D
 
Niestety brak zmiany sygnaturki we wcześniejszych postach jest celowy, ponoć kwestie wydajnościowe. Ale zdaje się, że forum co jakiś czas "przelicza" sygnaturki i możliwe, że wtedy się aktualizują w starszych postach.
 


WTF??? xD
 
Google to miszcze są. Jak w googlach wpiszesz jakąś frazę i w wynikach pojawi się link do tego forum, to Google automatycznie wrzuci tu swoją jakąś reklamę. A przynajmniej tak mi za każdym razem się dzieje. Co ciekawe, na poprzednim forum tak się nie działo, to samo na innych stronach - też nic się nie dzieje.
 
Co do wyświetlania sygnatur w starszych postach. Nie będą one wyświetlone do momentu, w którym przy edycji posta nie zaznaczymy "Pokaż swoją sygnaturę".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom