Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Na Chrome mam problem z wyświetlaniem avatara mojego i niektórych osób. Pojawia się jedynie ramka.
Na Firefoxie wszystko jest ok.
 
Ja za to mam problem z odpowiadaniem przez firefoxa. Mam podstawowy edytor (mimo zmieniania w opcjach). W Chrome jest zaawansowany.
 
witam! czy ktos ma tez problem z "Oko Nehaleni"?
Gram na PS4, skonczylem gre i w zadaniu "Wiedzminska kuznia" musze w pewnym momencie uzyc tego artefaktu ale nie da sie go zalozyc w wolne miejsce w ekwipunku...
 
Last edited by a moderator:
Nie wiem czy ten problem był już*opisywany (nie chce mi się*czytać 150 stron), ale nie mogę zalogować się*na forum na moim domowym komputerze. Po prostu wyskakuje mi to okienko do logowania, wpisuję*dane (poprawne), klikam "OK", okienko na chwilę*znika, po czym pojawia się*znowu i tak cały czas. Z ciekawości wybrałem opcję założenia nowego konta - dokładnie ta sama sytuacja. Nie jest to problem przeglądarki, bo sprawdzałem na FF i IE, czyściłem ciasteczka i co tylko się*dało - nic nie pomaga. System to Win7 Pro 64-bit. Na drugim komputerze, w innej lokalizacji, wszystko działa jak należy. System - Debian Testing 64-bit, najnowszy FF.
 
kolejny błąd - zaawansowany edytor posta - brak jakichkolwiek opcji, znaczników itp. czyste pole do wpisania tekstu.
Twoja przeglądarka albo niepoprawnie zaciągnęła plik js, albo wcale nie masz ustawionego zaawansowanego edytora w swoim profilu.
 
Twoja przeglądarka albo niepoprawnie zaciągnęła plik js, albo wcale nie masz ustawionego zaawansowanego edytora w swoim profilu.

Tak, tutaj to była moja wina. Mam nadzieję że pierwszy problem z jakim tutaj napisałem też zostanie w końcu naprawiony, albo podane rozwiązanie.
 
Ponawiam zapytanie - czy istnieje możliwość naprawienia błędu z brakiem możliwości zalogowania się na forum?
 
Nie wiem, czy coś takiego się już pojawiło - nie mogę otwierać spoilerów, a strona chyba cały czas nie doczytuje się do końca (nie mam panelu z profilem i powiadomieniami na górze).

Na pewno jest to wina przeglądarki - na innych wszystko działa poprawnie.
 
Mam dokładnie to samo co Falandar
Problem występuje u mnie na Operze 30.0 (wersja aktualna), sprawdzałem na Chrome 43.0 i na tej przeglądarce z kolei wszystko jest w porządku. Przed przerwą techniczną wszystko działało bez zarzutu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom