Search results

+
  1. W

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    25 razy i właśnie kończę 26 - kto da więcej?
  2. W

    Uaktualnienie 3.1 już dostępne!

    Wolisz płatne, do tego mizerne DLC po premierze od Bioware? Pakiet kilku mapek do CoDa też pewnie chętnie łykasz? :p Wyobraź sobie że większość studiów miałaby gdzieś wersję PCtową, bądź wydałaby ów Content jako DLC bądź nawet pudełkowy dodatek. Ciesz się, że CDPR dba o graczy a nie tylko o...
  3. W

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Najlepszego Geralt ;DD Spijcie się z kompania do upadłego
  4. W

    Tapetki by n3k

    A ja własnie wolałbym Oświetlenie z targów E3. Takie jakieś za bardzo ziarniste te w grze jest ;/
  5. W

    CD Projekt RED S.A. zaprasza na wiosenną konferencję 5 kwietnia o 19.00

    Powrót Białego Wilka na REDEngine?:p
  6. W

    Nowe screeny

    Oby był tam Mod Toolkit :)
  7. W

    W2 na X360 a wydarzenia w W1

    1. To byłoby moim zdaniem nudne, głupie i niegrywalne 2. Dałbyś kolejny powód hejterom mówiącym, że Wiedźmin 2 od początku powstawał z myślą o konsolach
  8. W

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Pomysł zacny, ale nie do realizacji na tak archaicznym silniku, jakim jest BioWare Aurora Engine :(
  9. W

    Wiedźmin 2 XBOX 360 na 2 DVD

    Wiesz, tak jest w przypadku wersji PC, ale nie wiemy jak będzie z Xboxową...
  10. W

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Rzućcie okiem na listę bugów z tematu o patchu 1.4 - duuuża większość z nich jest nierozwiązana Może jakieś nowe Areny...? A i niech gra wykrywa gdy ktoś już uruchamiał arenę, i rozpoczynał ją bez dialogu. Gadanie enty raz z tym pacanem zaczyna mnie wkurzać...
  11. W

    Wyniki Areny

    Dzidek75; wynik - 99999999 Ktoś jeszcze wątpi w wysyłanie wyników na cheatach?
  12. W

    Optymalizacja

    Mi na przykład nie działa format 4:3. Czarne pasy wróciły :/ Tak, w opcjach mam ustawiony format obrazu na 4:3...
  13. W

    Zgadnijcie kto odnalazł się w City Interactive ?

    Tak wiemy - Tomasz Gop. Bomba jak nic, co?
  14. W

    Patch 2.0

    I tak chyba będzie, vide zwiastun na X360 :) Hercules Poirot znalazł poszlakę
  15. W

    Wiedźmin 2 na GC

    Powiedzcie chociaż, czy będzie Mod Toolkit :)
  16. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Zoltan, Roche, Yarpen muszą wrócić. Może w 3 dodać drużynę w stopniu znakomitego Star Wars: Knights of the Old Republic albo chociaż Mass Effect (tylko wydawanie komend) :) Chociaż w sumie odwalacie kawał dobrej roboty. Wasza oryginalność oraz sposób kontynuowaniu fabuły przebija to co dotąd...
  17. W

    Patch 2.0

    Kto wie, np. Deszcz przy oblężeniu Zamku La Valettów, jak w teledysku Riverside?
  18. W

    Muzyka w grze

    Temerian Castle Theme jest dla mnie najbardziej epickim kawałkiem z gier komputerowych EVER! :) Podpisuję się pod wnioskiem :)
  19. W

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 1.4 - błędy w grze, propozycje zmian

    Tych zgłaszających najwięcej błędów, a w szczególności MbHuntera dodajcie do Creditsów :p (JOKE) :)
  20. W

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 1.4 - błędy w grze, propozycje zmian

    W sumie to raczej Wiedźmin 2 2.0 albo Wiedźmin 2: ER 3 dni do Gamescom (w chwili pisania posta to już 2 :p ). Tam wszystko będzie jasne. Ale gdzieś pan Adam Kiciński napisał, iż pod koniec września :)
Top Bottom