Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

+
Ludu tu przybyło sporo, nie ma co, ale co się dziwić. REDzi ogłaszają konkurs, jest ruch xD Ale fakt, faktem już ponad roczek liczy sobie moja śliczna EK W2 :)
 
Cóż, przeżyłem na tym forum już prawie 6 lat, co stanowi 1/4 mojego życia.

Byłem przy pierwszym padnięciu serwerów kiedy zamawialiśmy EK Wiedźmina pierwszego. Byłem w domu, kiedy kurier przyniósł mi pierwszą część zamówienia, czyli grę. Razem z tysiącami użtkowników forum pisałem listy do Świętego Mikołaja : "Kochany Święty Mikołaju, w tym roku pod choinkę chcę resztę mojej EK". Mikołaj okazał się niezwykle skrupulatny i gadżety dotarły do nas już w listopadzie razem z bonem o wartości 100 zł na dowolne zamówienie w sklepie gram.pl. Potem przeżyłem kolejne padnięcie serwerów przy pobieraniu EE W1. Patcha 1.4 ciągłem przez jakieś 11 godzin. Potem przez następne 2 aktualizowałem grę, a to wszystko przy radosnym krzyku mózgu ZOSTAW TEGO WIEDŹMINA PRACA LICENCJACKA SAMA SIĘ NIE NAPISZE. Nastało kilka lat spokoju, a ja nadal tu siedziałem. Nocną premierę EK niestety przespałem, potem siedziałem w pracy więc po powrocie bez problememu zagrałem w Wiedźmina II. O dziwo nawet powiersie Geralta dotarło w idealnym stanie, a do tego dostałem koszulkę :p A do tego przez te 6 lat poznałem grupkę świetnych ludzi, z którymi relację przeniosły się poza forum :)

Wszystko wskazuje na to, że za kilkadziesiąt lat nadal tu będę i zostanę nasjstarszym użtykownikiem tego forum, który w wieku 80 lat cały czas wypisuje jakieś durnowate posty na temat łażenia w kilcie i machania gruszką :p


Cholera, miałem tylko napisać, GRATULACJE i że chciałbym taki medalion, a naszło mnie na grafomańskie wspominki.

Wsztstkich, którzy to przeczytali przepraszam i uprzejmie informuję, że nie ponoszę odpowiedzialności za straty psychiczne powstałe podczas przebijanie się przez beton mojego posta :p
 
http://www.youtube.com/watch?v=vazvrwacJpM Nie wiem czemu ale mi się skojarzyło :D
"A później będę po wulkanie na bosaka ganiał"
Przydałby się medalion przyozdobił by mą szyje :D
 
CDP Wszystkiego Naj dla CAAAŁEJ EKIPY, samych sukcesów i dla Was i dla Nas tak samo świetnych tytułów jak obchodzacy właśnie tego dnia roczek "Wiesław Drugi Wielki"! Jesteście wyjątkowi - miliony fanów się nie mylą! Żadne Euro'12, żadne zabytki czy "krucjata internetowa" przeciw ACTA - nie podniosą mojej dumy z bycia Polakiem bardziej niż fakt, iż Wy też jestescie z kraju znad Wisły!

A dlaczego tak bardzo chcialbym medalion Białego Wilka? Bo.. jest...a raczej byłoby to spełnienie marzeń dużego dziecka, czyli moich :) Od kiedy wiele lat temu przeczytalem cały siedmioksiąg, potem zasluchiwałem się audiobookami, a ostatnio zadurzyłem się w obydwu częściach gry, zawsze o tym marzyłem. No i wydaje mi się że ten medalion nr. 17 (w szkole prawie zawsze miałem nr. 17 w dzienniku) wibruje gdy o nim pomyślę... :D Czujecie to?
 
Najlepszego dla zespołu CD PROJEKT RED za stworzenie dzieła sztuki ,które otworzyło oczy i uświadomiło wielu ludziom na całym świecie kim i czym jest Wiedźmin.Niezapomniana noc z 16 na 17 maja przy 4 piwach.3 kawach i soku pomarańczowym wcale nie wydawała się straszna ;)
 
Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy.
Jeśli dobrze sięgam pamięciom rok temu o tej porze zarywałem drugą, albo trzecią nockę z rzędu. Naprawdę miłe wspomnienie. Dzięki za tą wspaniałą grę, oby tak dalej.
 
Bez wartości, bydło głupie, czym ja wasze łzy odkupię.
Tak rzekł Chrystus do ludzkości, zajadając własne kości.
4/5 I 1936 + pyffko
 
Hmm... 17 medalionów bo dziś 17 maja, to oczywista sprawa - taka symbolika :p, ciekawe czy co roku będzie taki konkurs, ja bym proponował zrobić dzień wolny od pracy - rocznice :) ja będe świętował wtedy potrójnie bo 17 maja co roku jest dla mnie wyjątkowym dniem, mam urodziny :) Nawet nie wiecie jak się cieszyłem i dziwiłem że to będzie akurat 17 maja :). Prezent sobie sprawiłem naprawde super :)

btw. nie ma co tutaj przekonywać kto powinien dostać medalion, w 1 poście pisze wyraźnie że będą to osoby LOSOWE.. ;)
 
Cóż... wszystkiego najlepszego. Dużo strzyg do ubicia i mało wrzodów na rzyci.
No i poza tym - żeby wam się udało uzyskać renomę Blizzarda, ale nie popełnili takich błędów jak oni ostatnio.
No i... powodzenia w dalszej pracy.
 
Życzenia składać Redom czy raczej Geraltowi? Czas szybko leci, ale Wiedźmin nie postarzał się ani trochę wręcz przeciwnie :). Pamiętam jak z niecierpliwością czekałem na nocną premierę składając papierowe figurki Geralta i Triss, a to już rok... ehhh
 
Któż z was, nicponie, choć raz zasmakował prawdziwej walki na śmierć i życie z Całką nieoznaczoną?! Kto chociaż raz obrócił macierz w parterze? Kto, no kto na codzień podróżował z De L'Hospitalem po gościńcach? Kto stawał ramię w ramię ze stałą Plancka? Widział ktoś kiedyś moment gnący na własne oczy? Stanął któryś oko w oko z martenzytem, troostytem czy bainitem w jaskini pełnej fali gamma?!
Jeśli nie, to odsuńcie się bo przybywam po ten oto medalion, który sprawi, że będę mógł stawić czoło tym wszystkim wyzwaniom.

Tak, tak... sesja mi się zara zaczyna i muszę się zmotywować, póki co tylko piję i podziwiam laski z zarządzania.

Życzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=yULgwFa7zQ0
 
Top Bottom