Search results

+
  1. F

    Patch 1.05 z dlc a jakby ich brak

    Patch 1.05 z dlc a jakby ich brak Witam, mam zainstalowanego wieśka 1.05 z dlc np dla Yen i albo nie wiem gdzie jej przykładowo strój uaktywnić albo mi to nie działa. Ustawia się to gdzieś ręcznie?
  2. F

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    jak nie wyrabia jak prócz uber-czegoś tam mam +/- 40-50 fpsów. ale ok zobaczę co da się zrobić
  3. F

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    full hd, 1920x1080
  4. F

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    gtx 560ti, msi z77 gd55, 2500k 4,7 ghz, 8gb ramu adata gaming, wszystkie sterowniki do mobo i grafy najnowsze, win 7 professional
  5. F

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    Mam od zawsze chyba taki problem iż mimo wszystkich łatek w promieniu kilku metrów od postaci Geralta samo zmienia się otoczenie tzn trawy i nagle wyrastają czy znikają kamienie lub jakieś rzeczy na ziemi, kwiaty zmieniają kolor lub stają się inne niż były na początku. Jak temu zapobiec...
  6. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Moment, mozliwe że to jakiś bluescreen. sprawdzę to. edit. tak to bluescreen. Z końcówką 116 więc najprawdopodobniej to wina sterowników. Odinstalowałem 306 i wgrałem 296 nvidii i chociaż nie pojawia sięc zarny ekran to po jakimś czasie mam 70% mniej klatek :/ edit2. Ten bluescreen robi mi się...
  7. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    cześć, właśnie staram się przejść misję obrona vergen ale nagle robi mi się czarny ekran, tikanie w słuchawkach i muszę restart systemu zrobić, po czym komunikat że sys. windows odzyskał sprawność po nieoczekiwanym błędzie. Co mam z tym zrobić? :/
  8. F

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Podczas grania jeżeli mi się na chwile wiesiek 2 e.e. przytnie to później działa w klatkach 10-15. Natomiast średnio mam przedział 40-50 klatek no ale jak się na chwile przytnie to później jakiś błąd mimo że gra dalej ruszy ale w ilości 15 klatek max :\ ma to ktoś jeszcze prócz mnie? Dodam że...
  9. F

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    co dalej z tym bugiem? na mojej 2500K 4,1 i gtx 560 Ti 950 MHZ jest to samo więc nie wina sprzętu
  10. F

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Panowie co poradzić z tym bugiem? na pewno nie jest to wina procka ani grafy tylko może faktycznie programu. Na edycji Nie ER tego problemu nie było.
  11. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    ta faktycznie to samo mam, podepnę się pod tamten temat, dzięki
  12. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Reinstalka nic nie dała. Nie mam żadnych modów a trawy w akcie II same sie dodają i znikają. Problem w tym też że nie wiem czy to błąd gry czy coś z mojej strony
  13. F

    Poszukuję zapisu z gry...

    rafal12322 super dzięki, właśnie oto mi chodziło :) wgrałem Twojego save i wszystko super do chwili gdy nie idę z Stenissem i Saskią a w około mnie w promieniu może 3-4 metrów dodają się same mocno żółte trawy w każdym miejscu gdzie tylko jakaś roślinność jest. Jak temu zaradzić? Modów...
  14. F

    Poszukuję zapisu z gry...

    Panowie i Pani potrzebuję save'a z EE na mrocznym najlepiej pod koniec 1 aktu lub II po stronie wiewiórek. Ktoś taki posiada? z góry dzieki ;)
  15. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    ktoś mi odpowie na moje pytanie powyżej?
  16. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    cześć, wgrałem sobie mody graficzne do wieśka lecz nie byłem pewien czy się wgrały bo nie widziałem różnicy to je z tego samego miejsca usunąłem. Teraz w misji preludium do wojny: aedirn idąc Stennisem za Saskią w polu 3-4 metrów w okół mnie dodają się same żółte trawy po czym znikają jak...
  17. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    wszystko gra, dziękuję za pomoc :)
  18. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    tffuuu jak mogłem tego nie zauważyć :/ skasujcie ten komentarz. dzięki
  19. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    tak czy siak z goga ściągnąłem i już wszystko gra :) jak tylko z ang na polski grę zamienić?
  20. F

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    pobrałem z tego linku co mi podałeś ale fakt lepiej będzie z goga. dam znać czy sie udało ;)
Top Bottom