Poszukuję zapisu z gry...

+
potrzebowałbym save z samego początku Aktu I (oczywiscie z W2) jak najwiecej talentów do alchemika, zbroja kruka, z wczytanym savem z W1 po stronie zakonu, poziom najlepiej mroczny
 
visniask8 said:
potrzebowałbym save z samego początku Aktu I (oczywiscie z W2) jak najwiecej talentów do alchemika, zbroja kruka, z wczytanym savem z W1 po stronie zakonu, poziom najlepiej mroczny

Przed pierwszym aktem nie masz jeszcze możliwości przydzielania talentów w jakiekolwiek inne drzewka niż... trening. Po prostu nie wyrobisz takiego poziomu postaci podczas prologu, chociażbyś tańczył na rzęsach pośród żołnierzy La Valettów i tych kilku potworów . Poza tym co za problem przejść (krótki) prolog?Widzę, że bardziej chodzi ci o save z "jedynki" ze zbroją kruka i walką po stronie zakonu.

Niestety takim zapisem nie dysponuje.
 
Jeśli chodzi o save z W1 to łap http://www.sendspace.com/file/s0f9s5
Prolog to góra godzina gry, może trochę dłużej. Także szybko się uwiniesz i będziesz w I Akcie :)
 
cześć, poszukuje save'a do importu w2 dla neutralnej strony

Runiczny Sihil
Neutralna Zbroja Kruka
Księżycowe ostrze
Oreny bez wiekszego znaczenia, im wiecej, tym lepiej

Romans z Triss
Abigail żyje
Wilkołak żyje
Adda żyje
Yeavinn/Zygfryd żyją
Gon nie żyje
Północnica odczarowana
Vetala żyje

jestem świadomy, że może chciałbym jeszcze "frytki do tego", ale nóż akurat ktoś ma właśnie taki ^^ im więcej zbieżności z tym co podałem tym większe piwo postawie :D Istotniejsze są decyzje, ekwipunek mniej.
 
Masz tu takie coś:
- Sihill
- Aerondight (miałbym ostatnio księżycowe ostrze ale pod koniec gry zapomniałem zrobić save :D, a przechodzić końcówki już mi się nie chciało drugi raz)
- Neutralna zbroja Kruka
- Orenów chyba ~12000 (ale to i tak bez znaczenia bo w W2 nawet 1/3 z tego nie będzie)
- Romans z Triss
- Abigail żyje
- Vincent żyje
- Adda żyje
- Yeavinn/Zygfryd nie żyją (chyba nie da rady inaczej, jedynie wybierając jedną ze stron zakonną czy elfią ocalimy jednego albo drugiego, w neutralnej obaj giną)
- Gon zabity
- Północnica Celina odczarowana wiankiem z nieśmiertelników
- Vetala żyje

http://www.sendspace.com/file/05a5d3
 
Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni post. Proszę o save'y z edycji rozszerzonej Wiedźmin 1.

5 akt:
-Wilkołak zabity
-Strzyga zabita
-Ewentualnie Gon zabity
-Pani jeziora, najlepiej neutralnie, chociaż niekoniecznie
-Abigail bez różnicy
-Romans bez różnicy
-Zbroja Kruka(Najlepiej Elfia, ale inne też mogą być)
-Runiczny Sihil z Mahakamu lub Księżycowe Ostrze

Skromne wymagania, więc raczej nie będzie kłopotów ze znalezieniem save'a. A przynajmniej mam taką nadzieję.
Będę wdzięczny za pomoc
 
Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni post. Proszę o save'y z edycji rozszerzonej Wiedźmin 1.

5 akt:
-Wilkołak zabity/odczarowany
-Strzyga zabita/odczarowana
-Ewentualnie Gon zabity
-Zbroja Kruka(Elfia lub neutralna)
-Runiczny Sihil z Mahakamu lub Księżycowe Ostrze

Skromne wymagania, więc raczej nie będzie kłopotów ze znalezieniem save'a. A przynajmniej mam taką nadzieję.
Będę wdzięczny za pomoc
 
Wybaczcie, że znów zawracam wam głowy, ale potrzebny mi jeszcze jeden zapis na import do Wiedźmina 2. Chciałbym mieć od razu oba zapisy(pro-eficki i neutralny, nie cierpię zakonu) i sprawdzić co dadzą podczas rozgrywki, prócz sprzętu. Swój zapis ze scoyatel już dawno utraciłem.

-strzyga odczarowana
-wilkołak zabity/odczarowany
-gon ewentualnie zabity
-sihil/księżycowe ostrze
-gra zakończona po stronie elfów, czyli zdobyta elficka wersja kruka oraz Yeavinn żyje

Mam zamiar pierwszy raz odpalić grę. Zacząć zupełnie od nowa czy z zapisem neutralnego? Co lepiej? Uważam, że elfom, a następnie...zakonnym pomogę później, by mieć porówanie
 
Proszę o przejście tego QTE w Vergen (mam problem z kołem, kiedy klikam LPM pasek wcale się nie ładuje) :(

Save tutaj:
http://przeklej.net/down/511820653001641385720724170842339887d383772db800909824d7a/QuickSave.sav.html
 
Witam... Problem tego rodzaju, że... posiadałem mnóstwo saveów o różnej charakterystyce- pomogłem paru osobom udostępniając savy podczas premiery Drugiej Części gry... Dzisiaj to ja się zwracam z prośbą... zapisy stanów gier miałem gdzieś skopiowane, byly na jakiejś płytce czy pendrive'ie... Niestety, szukałem długo i takich już nie posiadam... Planuję właśnie pierwszy raz zagrać w wiedźmina2: Zabójcy Królów (w końcu akurat teraz mam troszku czasu i możliwości:)). Prosiłbym więć o save, podobny do preferowanych przezemnie decyzji z pierwszej części gry - o charakterystyce jak najbardziej zbliżonej do poniższej:

Gra zakończona po stronie nieludzi oraz:

- pójście do laboratorium z Triss
- zabicie elfów w quescie Harena
- ocalenie Abigail i wyrżnięcie wieśniaków (nie chcialem zabijac nikogo, ale nie godzili sie na to)
- Dziadek z bagien ubity
- Javed rozpracowany (sekcja a później zwłoki detektywa)
- sprzymierzenie się ze Scoia'tael w walce na bagnach
- oddanie Alvina pod opiekę Triss
- zabicie Pani Nocy (jedna z najtrudniejszych decyzji, nie mam nic do tego, że jest wampirem- oceniam czyny- a te są takie- że wypija krew ludzi bez ich zgody to 1- 2.. nie chciała wydać młodej nieobliczalnej Panny, która potrzebuje jeszcze zwierzchnictwa i pomocy rodziny)

- uratowanie Talara (obowiązkowo)
- wilkołak żyje, LUB odczarowanie Vincenta
- pomoc elfom w napadzie na bank
- pogodzenie ludzi i vodyanoi
- najlepiej gdyby Berengar żył
- po stronie elfów w quescie Wolne Elfy
- odczarowanie Addy lub zabicie Addy (w sumie wali mnie to jak będzie... może nie żyć- ta Panna to zagrożenie dla całego swiata przedstawionego w historii i uosobienie próżności oraz głupoty)
- Król Gonu pokonany
- Alvin oddany tris + pierscionek (dwa razy karta miłości)
- Kręgi na Wodzie po stronie Pani Jeziora - pogodzenie stron
- Alina, Celina odczarowana
- pomoc elfom i toruviel w IV Akcie
- Nemanja otrzymuje od nas pomoc


Tożsamość:

Scoia'tael - Współpracuję z Wiewiórkami, bo sprawiedliwość i wolność to wartości o które warto walczyć (czy jakos tak)

Potwory - Nie każdy potwór zasługuje na śmierć
Tożsamość - Nie lubię zabijać ludzi, robię to tylko w ostateczności
Przeznaczenie - Nie wierzę w przeznaczenie, sam odpowiadam za swoje sukcesy i porażki
Miłość - Zrozumiałem, że kocham Triss

I tyle... z góry dzięki...


Ja wam niegdyś savey przesyłałem, liczę teraz na podobną pomoc

[PS. Nie pisać, że mam szukać po innych tematach bo po 1- trudno znaleźć wogóle jakiegokolwiek savea który raz - działa na najnowszej wersji, a dwa, juz takiego by był chociazby z 50proc moimi decyzjami to już wogole...[!]]


NR GG: 4129160
 
Panowie i Pani potrzebuję save'a z EE na mrocznym najlepiej pod koniec 1 aktu lub II po stronie wiewiórek. Ktoś taki posiada? z góry dzieki ;)
 
Jak chcesz to masz tu save "Na rozstajach", przed ostatecznym wyborem ścieżki.
http://www.sendspace.com/file/odej3z
Mam jeszcze save w elfickich ruinach przed walką z Letho, jak chcesz to pisz.
 
rafal12322 super dzięki, właśnie oto mi chodziło :)

wgrałem Twojego save i wszystko super do chwili gdy nie idę z Stenissem i Saskią a w około mnie w promieniu może 3-4 metrów dodają się same mocno żółte trawy w każdym miejscu gdzie tylko jakaś roślinność jest. Jak temu zaradzić? Modów graficznych nie mam żadnych :/

Scaliłam. Opcja "edytuj" jest bardzo miłą opcją. Nie wahaj się jej używać, tym bardziej że pisanie postów pod rząd to straszliwe wykroczenie, karane wizytą u dentysty. Znaczy nie robimy tego, no.
A tu Samouczek, którego przeczytanie serdecznie zalecamy. Regulaminu zresztą też.
zi3lona
 
Top Bottom