Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

+
Status
Not open for further replies.
Zainstaluj paczkę kodeków np k-lite codecs pack ja tam mialem w stalkerze, tekstury znikały i takie tam to kodeki pomogły, a jak nie to przeinstaluj stery od grafy, defragmentacja, zainstaluj na innej partycji, próbuj na kazdym innym patchu, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
 
fronczykw said:
Założyłem temat tutaj ogólny bo sam nie wiem w jakim dziale go umieścić czy z winy lunchera czy grafyy czy patchy więc proszę o nie banowanie.
A może wystarczyłoby zapytać moderatora, albo napisać w którymkolwiek z powyższych? Na pewno byłoby to lepsze rozwiązanie niż zakładanie nowego tematu. A w zasadzie dwóch :p

Scalam.
 
sluchajcie gra już mi odpala ale mam zanikające tekstury, np nie mogę wybrać jakejś decyzji w grze we wstępie bo nie wiem co jest tam napisane gdyż mi się nie wyswietla. Co robić> k-lite pack zainstalowany
 
pobrałem te 36 linków do ręcznej instalki e.r. i w jaki sposób je zanstalować? skompresować winrarem czy jak? nie bardzo wiem jak je otworzyć :/
 
To skąd pobierałeś? Patrz, tutaj masz wszystkie pliki:
http://pl.thewitcher.com/ee_manual/
Pierwszy z nich to setup.exe, który uruchamia instalację patcha.

Zresztą, masz to napisane:
Po skończeniu pobierania upewnij się, że wszystkie pliki instalacji znajdują się w jednym katalogu. Wtedy uruchom plik setup.exe
 
już mam ten setup.exe problem w tym że wszystko te całe 10 gb mam w c/downloads wiedzmin 2 i jak zaznaczam ten katalog podczas instalacji to ona dalej nie następuje. Jest napisane " TWEE patch 3 nie został znaleziony na dyskietce C:downloads wiedzmin 2. Proszę włożyć właściwą dyskietkę lub wybrać inny folder. " a ja wybieram ten właśnie folder gdzie mam to całe pobrane e.r. i patche :/
 
Nie wiem, skąd i jak pobrałeś, że najpierw nie miałeś pliku setup, a teraz nie może znaleźć ci plików z patchem. Może lepiej nie wnikajmy, bo tak będziemy dziubać do rana.
Wejdź na GOG.com, dodaj swój klucz z pudełka Wieśka, pobierz za darmo już spachowaną do 3.0 (Edycja Rozszerzona) instalkę W2 - także po polsku. Mniej kombinowania.
http://www.gog.com/en/witcher2/backup/
 
fronczykw said:
już mam ten setup.exe problem w tym że wszystko te całe 10 gb mam w c/downloads wiedzmin 2 i jak zaznaczam ten katalog podczas instalacji to ona dalej nie następuje. Jest napisane " TWEE patch 3 nie został znaleziony na dyskietce C:downloads wiedzmin 2. Proszę włożyć właściwą dyskietkę lub wybrać inny folder. " a ja wybieram ten właśnie folder gdzie mam to całe pobrane e.r. i patche :/

Z tego co zrozumiałem to robisz na odwyrtkę niż powinieneś.
Plik setup.exe powinien być w folderze z resztą plików do instalacji ER a folder wybierasz taki, w którym masz zainstalowanego Podstawowego Drugiego Wieśka (a nie folder z patchami). :)
 
Cześć, mam pewien problem. Dopiero dzisiaj zabrałam się za instalację Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Przy próbie instalacji wyskakuje mi błąd:

D:\Program Files\Wiedźmin 2\bin\Configurator.exe

Wystąpił błąd podczas próby zamiany istniejącego pliku:
Błąd podczas wykonywania DeleteFile; code 5.
Odmowa dostępu.

Możesz ominąć daną czynność, zignorować ją, aby ominąć ten plik (nie zalecane), lub przerwać instalacje.


Czy ktoś mógłby mi pomóc? Byłabym bardzo zobowiązana.
 
Uruchom instalator z prawami administratora. Np. prawym przyciskiem myszy na ikonie instalatora i wybierz uruchom jako administrator.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom