Search results

+
  1. szef501

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Hm. Jakiś tam potencjał serialu jest - nie obliczam ile zasługa książkowego uroku a ile serialu jako takiego. Ale jeśli kogoś interesuje daje 7/10. Masa rzeczy do poprawki. Nie wymieniam, ponieważ nic nowego nie dodam, wszystko już opisano w sumie. Natomiast jedno też boli bardziej niż kop w...
  2. szef501

    Poszukiwani do przekładu "Nowej Powieści na podstawie Planescape: Torment"

    Dzięki! Gdy, (lub jeśli) KIEDYŚ zakończy się powodzeniem to dam tutaj znać! :D
  3. szef501

    Poszukiwani do przekładu "Nowej Powieści na podstawie Planescape: Torment"

    Witam! Poszukiwani żywi lub martwi, byle chętni w pomocy tłumaczenia powieści na podstawie gry Planescape: Torment, chodzi dokładnie o : http://discogenie.dyndns.org/planescape/ Jest to nowa (stosunkowo) powieść na podstawie let's play z PST, plus dodane odautorsko, fanowskie przerywniki...
  4. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie wiem, związane z tematem serialu - a może i nie https://mennica-gdanska.pl/en/world-coins/1948-thelastwish-thewitcher-1kg.html ;).
  5. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Bardzo fajny trailer. Dopiero teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten konkretny serial mnie naprawdę zachęcił ;). Muzyka do zwiastuna dobrana niestety nadal ekhem... - trochę szkoda.
  6. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Raczej tak :P. Podejrzewam że ani dziś ani jutro oficjalnie nie będzie transmisji? W każdym razie nie widzę, żeby ktoś, coś, gdzieś o tym wspomniał ;/.
  7. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Dobre pytanie. Na yt zaplanowane tylko takie nieoficjalne cuś jest:
  8. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Nie widziałem tego filmu, ale trailer jest... dziwny, aż nawet mnie zaciekawił. Ciekawe czy nowy trailer wiedźmina pobudzi we mnie choć podobne wrażenia. A cały serial? Naprawdę nie dali mi szans żebym się napalił jakoś na to netflixowe dzieło, jedynie jak wielu czekam dlatego bo to wiedzmin...
  9. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak były to wtedy zdjęcia takie nietypowe fakt. Jednak tutaj dla mnie wygląda jakby chcieli pokazać np. Geralta, a reszta zdjęcia olewka. Może to celowe, może taki jest koncept, sprawia to wrażenie ubogie raczej.
  10. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ja nie wiem, nie wiem jak to określić, ale niemal wszystkie zdjęcia z tego serialu są jakieś nienormalne :P, tzn. najzwyklejsze zdjęcie wg. mnie to to ze szponem kikimory. Gó*** tam widać i dlatego chyba jest jako tako. Nie rozumiem. Ktoś się zabawia PS czy co. Jak nie filtr to tło, jak nie tło...
  11. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tym razem porobię nieco za adwokata diaboła. Myslę tak sobie że (oprócz zbroi) to niektórzy przesadzają z... pesymizmem. To znaczy: na co wy nadal liczycie widząc to co zostało pokazane?? Na coś super ultra wyjątkowego? Pisałem tu parę razy że ten serial zapowiada się na (w moim odczuciu)...
  12. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jak również Tim Aslam (projektant kostiumów) oraz Andrew Laws (scenograf). https://www.smartworld.it/streaming/netflix-lucca-comics-e-games-the-witcher-trailer-la-casa-di-carta-stand.html
  13. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ta, no akurat nadzieja to napewno w tym konkretnym przypadku :p jedyne co można mieć... w moim rozumieniu, że jakoś to moooże przerobią.
  14. szef501

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Cześć. Ostatnio znalazłem na yt: Eternal Champion - I am the Hammer. Ciekawy, conanowaty power dla naładowania wyimaginowanych mięsni pokroju arnolda. A tak naprawdę pragnę tu polecić clip i (kanał) zdecydowanie, NIE dla każdego. :D
  15. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ja nie wiem... - chociaż w trailerze jest wiele tropów wskazujących - ...nie wiem czy i jak bardzo będzie to wyeksponowane, jednakże bardziej od "mrocznych driad" ;) wkurzać będzie mnie feminizm wciskany na grubą siłę nie tam, gdzie trzeba :p. Już widzę te soczyste wtręty. I nie będzie w tym...
  16. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ktoś wcześniej pisał, że w serialu za kilka milionów $ raczej zostało wiele rzeczy dogłębnie przemyślanych. Fajny byłby świat gdyby naprawdę tak to działało ;P. Mogę się mylić - ale w gęstym Brokilońskim lesie, dwu metrowe drągi to służą chyba jako podpórka niż broń do walki... I jeśli to są...
  17. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ciężko się z tym nie zgodzić, naprawdę. Mam nadzieję że serial jednak będzie troszkę lepszy niż ten trailer, który kompozycyjnie jest do dupy na potęgę ;). Koszmarna muzyka, trochę władca pierścieni, trochę got, trochę wiedzmin - więc ogólnie wyszło nijak. Stracili szansę na unikalność. Ja...
  18. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    No daj "Borze". Na yt ktoś tam już snuje teorie że (te driady) to elfy i jako represjonowane są czarnoskóre :p. Taaakże czasami nawet jest jakby wesoło(?).
  19. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Od deski do deski sagę czytałem z 20 lat temu ;P, ale coś mi tu właśnie nie pasowało. https://wiedzmin.fandom.com/wiki/Magia "Ludzkość nauczyła się magii od elfów. Kilka Źródeł - osób o szczególnych talentach magicznych - zabrał do Loc Muinne mag powietrza Geoffrey Monck. Prawdopodobnie to...
  20. szef501

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Naprawdę, ale naprawdę większość łudziła się że obecne mody, poprawności, twórcy z usa, netflix itd. nie będą mieć wpływu na serial. Jak już pisałem: biorąc poprawkę na to wszystko nie wyszło źle ;). A że ogólna wizja to amerykańskie fantasy? Cóż: "...tak być musi, już zmienić nie może...
Top Bottom