Search results

+
  1. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Masz rację, przesadziłem. W studiu nie słyszałem żadnych głosów zwątpienia czy protestów odnośnie twarzy Vesemira, dlatego dziwią mnie te opinie. A może do mnie nie dotarły :) W każdym razie mam nadzieję, że model wybroni się w tej roli. Voice acting jest świetny i na pewno pomaga w budowaniu...
  2. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Rozumiem, że już grałeś w hands-on'a i stąd ta ugruntowana opinia? Czy może oceniasz postać, jej charakter, czy charyzmę po jednym niemym ujęciu?
  3. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Po prostu dostaliśmy ten model z PI i zachwycił nas realizm tej głowy :) Triss, Lambert i wszystkie inne postaci były rzeźbione z ręki. Yennefer przeszła bardzo dużo poprawek i Vesemir pozostał jedyną naprawdę skanowaną twarzą w grze.
  4. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Tego nie napisałem.. szukaliśmy aktorów ponad pół roku. O 'ogólnopolskim konkursie na Vesemira' pisałem nieco z przekąsem. Jakiej by nie miał twarzy i tak budziłby wasz sprzeciw ;)
  5. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Ale to tak jakby starać się wyrzeźbić realistyczną wersję Mario i oczekiwać 'tego samego klimatu'. Aktorem był Henryk Dąbrowski: http://www.skene.pl/media/picture/2323/pic/110923092212.jpg http://www.platige.com/pl/page/476-The_Witcher_3_The_Trail
  6. B

    Wiedźmin 3: postacie

    No można wyciągnąć modelu z 8 letniej gry i wpakować go od tak do nowej produkcji.
  7. B

    Wiedźmin 3: postacie

    Bardzo interesujące teorie. Prawda jest niestety o wiele prostsza. Do Intra gry tworzonego przez Platige Image zdecydowaliśmy się wykorzystać technologię skanowania twarzy, którą pierwszy raz PI zastosowało w trailerze do Cyberpunka. Model Geralta został zapożyczony z gry, jednak dla Yennefer...
  8. B

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Takie spoilery zostawię Marcinowi ;)
  9. B

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    adventus - też chciałbym, żeby Djikstra był nieco grubszy i trochę wyższy ale niestety było to niemożliwe. Ale naprawdę nie jest źle :) tebarpl - tak, mamy swoją technologię do symulacji włosów poligonowych, działa tak samo na wszystkich platformach i ustawieniach. Włosy są poruszane...
  10. B

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie mogę się zgodzić. Staraliśmy się jak najwierniej trzymać opisu książkowego. Djikstra jest najgrubszą i największą ludzką postacią w grze. Większy być nie mógł, bo nie pasowały by na niego animacje. Gębę ma pokrytą szczeciną, a kiedy w dialogu krzyżuje ręce, skojarzenia z morskimi ssakami są...
  11. B

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Fabuła i towarzyszące jej emocje na każdym ustawieniu prezentują się w jednakowo wyśmienicie - w jakości Ultra :)
  12. B

    Wiedźmin 3: potwory

    Jak tanie retoryczne to musze odpowiedzieć :] Wersje mocno zmienione mają na przykład dodatkowe lub inne specjalne ataki. Jedną z odmian modelu wiwerny jest widłogon, który atakuje kolcami na końcu ogona.
  13. B

    Wiedźmin 3: potwory

    Tak. W W2 także były wersje kolorystyczne potworów oraz nieznaczne różnice budowy. Endriagi były małymi Arachasami, Erynie były dużymi harpiami z kryształami przyczepionymi do rąk, Zgnilec miał większa wersję z dredami itd. W W3 pchneliśmy to trochę dalej wprowadzając większe różnice w modelach...
  14. B

    Wiedźmin 3: potwory

    Spokojnie. To Wiverna królewska, która jest wersją specjalną stwora, nie ma ogona i posiada futro na brzuchu. W oryginalnym zamyśle ta wersja nie miała latać a jedynie biegać po ziemi jak nielot, niestety nie udało sie przepchnąć tej koncepcji przez gameplay bo wymagałaby dodatkowego setu...
  15. B

    Wiedźmin 3: świat

    dowiem się ;)
  16. B

    Wiedźmin 3: świat

    Tablica jest jak najbardziej aktualna. Powstała na początku produkcji i służy nam jako wyznacznik nastroju oświetlenia oraz dominanty kolorystycznej w najważniejszych regionach świata. Ma to na celu podkreślenie odrębności i różnorodności każdej z nich. Jeśli komuś nie odpowiada kolorowy i pełen...
  17. B

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    No dobra... zdradzę, że wersja Wieśka bez spodni też jest w grze ;)
  18. B

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Parowanie w momencie ataku przeciwnika to najskuteczniejszy sposób na ubicie tarczownika - wytrąca go an chwile z równowagi. Bez parowania tarczownik i ciężki rycerz są bardzo trudni do przejścia. Podczas walki z 2 przeciwnikami na raz (na niskim poziomie ) bardzo często używam takiej kombinacji...
  19. B

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Wolałbyś, żeby zamiast gaci miał listek klonowy? :) Pamiętajcie, że cenzura nadal istnieje.
Top Bottom