Search results

+
  1. Vistula77

    Geforce Now - RTX 4080 już dostępne dla graczy z Polski

    Witam, Nie wiem czy wiecie ale już można grać w Wiedźmina NextGen na 4080 dzięki usłudze Geforce Now. Dwa serwery : we Frankfurcie i jakiś w Europie północno-wschodniej obsługuje graczy z Polski. Są to jak na razie jedyne serwery w Europie udostępniające RTX 4080 - czyli z obsługą DLSS 3...
  2. Vistula77

    Adaptacja Pamiętnej Nocy

    Rewelacyjna adaptacja przedpremierowego intra "Pamiętna Noc" na YouTube wykonanej przez francuską grupę :
  3. Vistula77

    Wojna Krwi - rozdzielczość ultra wide, 21:9 ?

    Widzę, że Wojna Krwi nie obsługuje panoramicznych monitorów ultra wide o współczynniku proporcji ekranu 21:9. Czy będzie można liczyć na wsparcie w tym zakresie ?
  4. Vistula77

    Wiedźmin - Weird Puzzles

    Zauważyłem, że ktoś na ebay sprzedaje w formie preorderu ( 20 grudzień 2018 ) zestaw super puzzli w dwóch seriach w których pojawią się m.in. Vesemir, Eskel, Geralt, Yennefer, Ciri, Triss, Regis, Jaskier, a nawet Płotka. Ktoś coś wie, jakieś szczegóły gdzie można je nabyć, kto jest producentem ...
  5. Vistula77

    Muzyka z gier Wiedźmin w wersji koncertowej

    Witam, Nie wiem czy istnieje podobny wątek. Szukałem, nie odnalazłem. Chciałbym poruszyć kwestię muzyki, która powstała na przestrzeni tych ponad 11 lat w grach Wiedźmin. Nie chcę tutaj rozpisywać się, która jest lepsza, bo to kwestia indywidualna. Chciałbym poruszyć temat jakości nagrań...
  6. Vistula77

    Problem z Hairworks po ostatnich aktualizacjach sterowników

    Witam, Zauważyłem, że od mniej więcej miesiąca jest jakiś błąd w sterownikach Nvidii dotyczący wyświetlania włosów Hairworks w konfiguracji kart graficznych SLI. Włosy po około minucie zaczynają się deformować : Wygląda to jeszcze gorzej w przypadku innych fryzur. Wyłączenie SLI powoduje...
  7. Vistula77

    Nieśmiertelny Czart - kara za zabijanie krów w Białym Sadzie

    Nieśmiertelny Czart - kara za zabijanie krów w Białym Sadzie Ktoś pewnego pamiętnego dnia w CDPR wpadł na żenujący pomysł aby ukrócić dorabianie się na krowach w białym sadzie i tym samym zniszczył całą grę bo trzeba się cofnąć o jakieś 10 godzin gry, czyli praktycznie zagrać w nią od nowa...
  8. Vistula77

    Letho - Królobójca - dlaczego ?

    Letho - Królobójca - dlaczego ? Nadal nie wiem dlaczego... co kierowało Letho aby zabić Dethmolda i Foltesta ? W zależności jak się przechodzi grę - niby z winy Nilfgaardu, niby z winy Loży, niby pod wpływem Elfów, niby pod wpływem ratowania szkoły żmiji lub też z własnego widzi misię... Każda...
  9. Vistula77

    Granie ze znajomym nie działa ?

    Granie ze znajomym nie działa ? Witam, Czy nie ma możliwości grania z przyjacielem z GOG'a ? Instalacja poprzez sklep Windows daje taką możliwość poprzez konto xbox. Wciśnięcie "wyzwanie" na liście znajomych powoduje tylko to, że nie działają żadne przyciski, nie można wyjść z gry i pozostaje...
  10. Vistula77

    Dwa Miecze i Amulet - fanfilm

    Dwa Miecze i Amulet - fanfilm Relacja z planu filmu wiedźmińskiego "Dwa Miecze i Amulet " :) - https://www.youtube.com/watch?v=R5b4VUkcn8c&feature=share
  11. Vistula77

    Demon's Bridge - fan film

    Demon's Bridge - fan film Bardzo brutalny, krwawy i profesjonalnie nakręcony wiedźmiński fan film - https://www.youtube.com/watch?v=c7uxhvK9_zc
  12. Vistula77

    Edycje kolekcjonerskie - ile ich było ?

    Edycje kolekcjonerskie - ile ich było ? Witam, Czy ktoś orientuje się ile było edycji kolekcjonerskich poszczególnych Wiedźminów i co oznacza napis "Red Team" zamiast numeru na edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 1 ? W edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 były ekskluzywne DLC - Kurtka oddziałów...
  13. Vistula77

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze Wyjątkowa edycja limitowana gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem - produkt wydany jednorazowo w bardzo ograniczonym nakładzie - dostępny w preorderze m. in. na muve.pl...
  14. Vistula77

    Wiedźmin - edycja kolekcjonerska - numeracja

    Wiedźmin - edycja kolekcjonerska - numeracja Witam, Udało mi się zakupić Wiedźmina w edycji kolekcjonerskiej, lecz zamiast numeru na kartonie mam napis "RED TEAM". Czy ktoś się orientuje co on oznacza ? Czy jest to dodatkowa pula edycji czy może edycja na specjalne okazje, targi ( dla...
  15. Vistula77

    Czy Geralt odczarował Duny'ego ?

    Czy Geralt odczarował Duny'ego ? Dlaczego powszechnie uważa się, że to Geralt odczarował Duny'ego, jeża z Eerlenwaldu ? Sapkowski w Czasie Pogardy tak pisze, lecz w Kwestii Ceny pisze z kolei, iż uczyniła to Calanthe zgadzając się na ślub Duny'ego z Pavettą. Przecież Geralt "tylko" uchronił...
  16. Vistula77

    Mod na rozdzielczości ultra-wide 16:9 ?

    Mod na rozdzielczości ultra-wide 16:9 ? Witam, czy istnieje mod pozwalajacy grać w Wiedźmina 1 na monitorach w szerokich rozdzielczościach o proporcjach 16:9 np. 3840x1440 ? Ostatnio wyszedł podobny mod do Wiedźmina 3 dopasowujący do takich rozdzielczości "wąskie" cut-scenki.
  17. Vistula77

    Kalendarz Wiedźmin 3

    Kalendarz Wiedźmin 3 Nie wiem czy wiecie ale jest już dostępny do zakupu kalendarz wiedźmiński na rok 2017 z cosplayerem Maulem w roli głównej : http://maulcosplay.storenvy.com/products/18598228-the-witcher-cosplay-calendar-2017 Info ...
  18. Vistula77

    Walk Mod by J_Slash

    Walk Mod by J_Slash Witajcie, ​Poszukuję w rozmaitych zakątkach świata składnika do pobrania w postaci moda "Walk Mod" stworzonego przez znamienitego J_Slash'a wieki temu. Składniki zostały albo usunięte z serwisów albo zostały ukryte przed ciekawskimi śmiertelnikami. Są mi one niezmiernie...
  19. Vistula77

    Dwie oficjalne wersje gry

    Dwie oficjalne wersje gry Mamy obecnie dwie oficjalne wersje gry Wiedźmin 3 - wersja 1.30 i wersja 1.31 dostępna dla użytkowników GOTY. Już zaczynają się dzięki temu problemy z modami, nie wspomnę już o braku losowego tła w wersji 1.30. Trochę to dyskryminujące bo takiej różnorodności nie było...
  20. Vistula77

    Rozmyty Geralt w panelu ekwipunku - 4K

    Rozmyty Geralt w panelu ekwipunku - 4K Podczas grania w rozdzielczości 4K, obraz Geralta w panelu ekwipuinku jak i tym w którym możemy go obracać, przybliżać ( po wciśnięciu klawisza C ) jest bardzo nieostry, jakby rozmazany, nawet po włączeniu antyaliasingu. Problem występuje tylko w...
Top Bottom