Search results

+
  1. DeckCard_Cain

    Czytał ktoś aktualizację Umowy licencyjnej Gwinta w związku z Gwentfinity?

    Po pojawieniu się zakładki dotyczącej zmian w Umowie w "Co nowego?" w menu gry zajrzałem do tekstu. I oto na starcie mamy ciekawy passus: chociaż REDzi zarzekają się, że nie chcą kiedykolwiek zamykać serwerów to już wiedzą jak będzie przebiegać informowanie graczy o tym :coolstory: Tu właściwy...
  2. DeckCard_Cain

    To już pięć roczków

    Trochę to przykre, że nasz solenizant już w takim wieku przestał rokować co do jakiegokolwiek rozwoju i pozostaje tylko cieszyć się, gdy drepta bez potknięć i gaworzy "za Temelię, chlopy!". Innymi słowy - trzeba kochać go takim, jakim jest, na oddanie do okna życia już trochę za późno. Co...
  3. DeckCard_Cain

    TWiG z Vladem, z dnia 21.04

    GWENT: The Witcher Card Game | This Week in GWENT with Game Director Vlad 21.04.2023 Może to przez to, że majówka dała się żołądkowi we znaki i nie wychylam dziś nosa za drzwi, a może przez przypadek natknąłem się na kolejny film z Vladem. Za opóźnienie przepraszam, czas szybko leci...
  4. DeckCard_Cain

    Roadmap Gwinta na 2023 (i 2024) rok

    Cześć, po Gwent Masters opublikowano nagranie z Vladem i Burzą, które we wstępie przedstawiono jako roadmap dla 2023 roku . Okazało się jednak, że REDzi myslą o grze długoterminowo i uchylili rąbka tajemnicy co do 2024 roku. Link do nagrania: Na początku było podsumowanie roadmapy z 2022...
  5. DeckCard_Cain

    Divination Challenge, czyli pył za hazard

    Cześć, z racji tego, że REDzi nigdzie o tym nie informują (ani na playgwent.com, ani bezpośrednio w grze) podaję linka do strony, na której możemy obstawiać wyniki nadchodzącego Gwent World Masters https://masters.playgwent.com/en/divination-challenge Za przewidzenie dokładnego wyniku...
  6. DeckCard_Cain

    To już cztery roczki

    Wstyd przyznać, ale zapomniałem o urodzinach - może przez to, że przestałem pisywać na forum, może przez to, że przestałem się na nie logować, a może przez to, że przestałem w ogóle na nie zaglądać? Niezależnie od tego tort i sto lat się należą, w końcu to urodziny...
  7. DeckCard_Cain

    The first experience in Gwent

    Natrafiłem na podejście do Gwinta po angielsku - samouczek, dla sporej widowni (nie pamiętam kiedy filmik z Gwintem zrobiłby tyle wyświetleń): Co rzuciło mi się w oczy w nagraniu: - Najwięcej zachwytów było nad animacjami i grafikami, - Samouczek się zbugował, - Błąd w treści samouczka –...
  8. DeckCard_Cain

    Relacja z rocznicowego streama REDów o Gwincie

    Relacja (trochę spóźniona) z 20 years of CD PROJEKT RED: Anniversary Streams z Vladem i Jeanem na backstage’u (to on grał). Była możliwość zadawania pytań, niestety wszystkie moje zostały pominięte :sad: Zanim przejdę do wypowiedzi Vlada podam, że były problemy z wyszukaniem przeciwników (na 4...
  9. DeckCard_Cain

    This week in Rogue Mage z Vladem

    TWiG z Vladem, który koniec końców okazał się być tylko o Magu Renegacie. Poniżej macie wypunktowanie głównych wątków rozmowy, cytaty oddają treść konkretnych wypowiedzi Vlada: - Pochwalili się oceną 8 na IGN, to dla nich świetna wiadomość, resztę ocen (Metacritic, Steam, GOG) pominęli...
  10. DeckCard_Cain

    Relacja z rozmowy z Vladem, Game Directorem Gwinta

    Merchants of Novigrad #33 feat. Vlad Tortsov (Gwent Podcast) Wypowiedzi w cytatach nie są dokładne, są parafrazy zachowujące znaczenie/treść. Wszelkie niejasności trzeba zrzucić na mój polglish. - Vlad nie został rozpoznany Sycylii (wakacjował tam), czyli REDzi nie współpracują z mafią ;), -...
  11. DeckCard_Cain

    Opisy kart małym druczkiem - co was zaskoczyło?

    Od jakiegoś czasu miałem pomysł na taki wątek, a ostatnia wtopa w FAQ Lexora https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/faq-gwint-bledy-pytania-porady-gracze-pytaja-lexor-odpowiada.11030912/post-13442359 tylko utwierdziła mnie w tym, że temat może być ciekawy i przydatny. Tak więc - z...
  12. DeckCard_Cain

    Porównajmy swoje... poziomy

    Jak wygląda u was maniaczenie w Gwinta? Dzięki nowemu UX w zakładce Podróż można - jak to faceci mają w zwyczaju - porównać co nieco :coolstory: Na zachętę sam zacznę: Geralt oczywiście na stówce, przy jego premierze nie dało się levelować ponad. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak...
  13. DeckCard_Cain

    Relacja z TWIGa z Jeanem

    Sezon ma się ku końcowi i czekając na zmiany zamiast grać po raz kolejny na mill, posłuchałem rozmowy z Jeanem Auguier, Gameplay Designerem Gwinta. Poniżej macie wypiski z tejże rozmowy, która w praktyce była Q&A z widzami: - Wzmacnianie kart dla samego ich wzmacniania mija się z celem ...
  14. DeckCard_Cain

    To już trzy roczki

    *Ewentualnie pięć, licząc lata w becie Tort typu fast food, podobnie jak sama gra (choć jakość fast fooda wprowadzana jest w slow food-owym tempie). 1634843063 Po takiej odpowiedzi mam pomysł na niekupienie kolejnej podróży.
  15. DeckCard_Cain

    Solucje, poradniki i inne czytadła dotyczące Wiedźmina 3

    Cześć wszystkim, przejrzałem tematy z listy 10 stron forum i nie znalazłem żadnego dotyczącego tytułowych tekstów o trzeciej części gry. Z chęcią zapoznałbym się z grą od podszewki, stąd z chęcią poczytałbym wszelkiego rodzaju rozprawki na temat mechanizmów gry i jej "bebechów". Czy istnieje w...
  16. DeckCard_Cain

    Spoiler w kliencie GOG

    Może ktoś się załapał na ujrzenie najpewniej grafiki firmującej najbliższy dodatek - wisiała przez kilka minut w zakładce Gwinta na GOGu, teraz zmieniono ją na Triss z podróży. Uprzedzam, że nie zrobiłem screena, na Reddicie też jej nie widać.
  17. DeckCard_Cain

    Spadki FPS

    Może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Gram sobie w Wiedźmina 3 na nowym komputerze, mam ponad 40 godzin na liczniku. Wszystko śmigało idealnie aż do momentu natrafienia na teren między obozem Nilfgaardu a Szepczącym Wzgórzem. Tam po raz pierwszy zauważyłem spadki FPS (z 60 do 50, a nawet...
  18. DeckCard_Cain

    To już dwa roczki

    Jako, że CDPR nie lubi świętować rocznic trzeba wziąć sprawy we własne ręce. Rok temu była jedna świeczka (https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/to-juz-roczek.11016749/), dziś pora na dwójeczke Czego życzymy Gwintowi w ten piękny, przedturniejowy i przedroadmapowy dzień? :beer:
  19. DeckCard_Cain

    Połyskiwanie tarcz, łańcuchy, co by tu jeszcze..

    Pisząc dla odmiany o miłych zmianach jakimi są nowe animacje (głupie łańcuchy przy blokowaniu dają frajdę i zwiększają immersje - faktycznie czujesz, że robisz coś z wycelowaną jednostką) chciałbym stworzyć wątek poświęcony proponowanym i oczekiwanym tego typu małym dodatkom/usprawnieniom. Sam...
  20. DeckCard_Cain

    Forum Gwinta - Wiedźmińskiej gry karcianej?

    Hej wszystkim, w oczekiwaniu na roadmapę i towarzyszącą temu lekką posuchę (boom premiery na IOS już minął) chciałbym się pochylić się nad kondycją tego forum - niby jest to podforum poświęcone karciance, a na pierwszej stronie (liczącej 17 tematów, w tym dwa przypięte - Pytania do twórców oraz...
Top Bottom