Aktualizacje tak zwane offline

+
Witam mam pytanie odnośnie wszystkich nowych aktualizacji otóż mam w domu internet mobilny z średnią prędkością i limitami danych, jak pobierałem grę musiałem pobrać prawie 70gb ok ale teraz żeby zaktualizować wersje gry z 1.04 na 1.11 na gog Galaxy pokazuje 60gb i nie mogę tego zabardzo pobrać bo wyczerpie limit danych. Pytanie czy jest możliwość pobierania hotfix z innego pc np w pracy mam światłowodowy internet. Czy jestem wstanie pobrać jakiś plik exe a potem przenieść go na dysku i odpalić w domu oczywiście przez Galaxy połączony z internetem tylko żebym nie musiał w domu pobierać aż tak dużych plików? Z Góry dziękuję i pozdrawiam :)
 
Możesz "zatargać" zainstalowaną grę do pracy i tam zaktualizować.
Pomocny będzie dysk przenośny.
 
Problem mam taki że grę zainstalowana mam na dysku M2 za każdą aktualizacja musiał bym wyjmować dysk to dosyć czasochłonne dodatkowo bym musiał kupić jakąś obudowę do dysku M2 na USB bo w pracy raczej nie będę rozbebeszal komputera. Za to mam dysk przenośny SSD 250gb na USB. Zastanawiam się czy jak skopiuje na niego grę a następnie w pracy zainstaluje Galaxy i wskaże katalog gry na dysku zewnętrznym to czy zaktualizuje tą grę i czy jak potem podmienie pliki na komputerze w domu czy wszystko będzie działać?
 
Po zalogowaniu na stronie gog.com wybierz cp2077 i pobierz patche tzw. do instalacji offline.

edit
Rozwiń "download offline backup game installers"
1612303987182.png

Powinieneś znaleźć to co chcesz :)
 
Last edited:
Top Bottom