Amatorska galeria WilLa :P

+
Ja jeszcze do poprzednich prac-szkiców. Iron Man jak zwykle wymiata :peace: Uwagę zwróciłam też na anioła-pomysł był ciekawy, tylko (czysto subiektywnie) uważam, iż lepiej byłoby mu z większymi, bardziej jakby to powiedzieć, upierzonymi skrzydłami.Niecierpliwie czekam na arty rodem z tabletu. ;)
 
http://i33.tinypic.com/34xl45d.jpg
Argh! Co się stało tym kartkom które jakimś cudem opierają się grawitacji? I dlaczemu podłoga jest płaska jak stół bez jakiegokolwiek bumpa? :pModel komórki i oświetlenie ala słabe zdjęcie ujdzie tylko podłoże jakoś takie nierealistyczne. Rysunki są płaskie i połamane perspektywicznie i anatomicznie. Nie mówiąc o światłocieniu i wyczuciu brył. Zatem do pracy! :teeth:
 
Sorrka że mnie nie było długo ale zapomniałem hasła xD No a teraz do rzeczy :p Wkońcu otrzymałem tablet i oto pokazuje wam te badziewia na nim stworzone :pP
No i modelik 3d na pocieszenie :whatthe:
Zapraszam do komentowania :p :witchmas:
 
Art numer 1 - fajne kolorki, żywe takie i w ogóle motywik - odrzucenie ukochanego miśka, czuć w tym jakąś głębie, a tak po za tym... to jest, nie no... xD. Wiem, że trzeba się troszkę przyzwyczaić na początku do tebletu, tak więc spodziewam się znacznie ciekawszych prac :). Patrząc na ten rysunek podejrzewam oczywiście, że było to robione na szybko, tak jak to czasem z nudów rysuje się w zeszycie... Przeszkadza mi troszkę te czerwone tło na tle ludka, jakoś źle dobrane, no i do 2 największego minusa, to te odbicie miska w szybie - troszkę wielkie.Art numer 2 i 3 - tu mnie zastanawia jedynie to czemu ten samochód wygląda jakby był w powietrzu i czy to coś za drzewkiem to słońce. Rysunek ogólnie podoba mi się bardziej, ale jeszcze musisz popracować by warsztacik był super :)Sam nie jestem specem w grafice i staram się krytycznie oceniać swoje prace, a niektóre luki zauważam dopiero po pokazaniu prac. Wiem, że wtedy dobre jest również spojrzenie innej osoby, która dopowie coś, co daje lepsze efekty na przyszłość. Jeśli więc pociąga cie grafika, to musisz ćwiczyć i obserwować jak rysują inni, czasem coś poczytać o tym jak w danej technice się udoskonalać. Na razie nic mądrzejszego mi do głowy nie przychodzi, może przez to, że jestem już trochę wymęczony. Czekam na to co pokażesz w następnych rysunkach.Modelik 3d jest natomiast całkiem, całkiem
 
Skoro jest tablet to i coś pocwiczyc trzeba :) I tak oto przedstawiam małe postepy w organice :) Wiem że twarze takie do d**y ale ucze sie i mam nqadzieje że bedą jeszcze lepsze :p1- pierwsza twarz
2 twarz niestety nieudana i najgorsza
3 i zarazem najbardziej dopracowana acz nieskonczona
Narazie tyle i zapraszam do komentowania :p
 
Jestem pod wrażeniem. Skoro dopiero się uczysz, to jakie arcydzieła będziesz tworzył w przyszłości :beer: . Najbardziej podoba mi się ta z Afro ;)
 
Top Bottom