Displate Lumino — nowe limitowane metalowe plakaty OLED

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpromieńcie się!

Światła Night City biją z nowych, podświetlanych plakatów od Displate. Naciesz się wyjątkowym widokiem Corpo Plaza podświetlonym ultracienkimi panelami OLED. Limitowane plakaty Displate Lumino będą dostępne tylko przez kolejne 3 miesiące!

Ten ekskluzywny plakat Cyberpunka 2077 na oficjalnej licencji CD PROJEKT RED stanowi pierwszy element najnowszej kolekcji od Displate. Tym razem twórcy mocowanych na magnesy metalowych grafik prezentują Displate Lumino – plakaty ścienne z nowatorską technologią wykorzystującą selektywne podświetlenie i wielowarstwowe wzmocnienie druku, a wszystko to w unikalnej, bezprzewodowej konstrukcji.

Wpadnijcie na stronę Displate, żeby zgarnąć to niesamowite, chromowane dzieło sztuki. Nie przegapcie też kolejnych ograniczonych czasowo plakatów, które będą się pojawiać co dwa tygodnie.
 
Żebyś wiedział...

Weź jednak pod uwagę jak to wygląda i jaki żmudny proces produkcyjny za tym stoi.

Poza tym nie jest to produkt (tak jak inne blaszki od Displate, a zwłaszcza te "prenium" ) zorientowany na polskiego odbiorcę, więc ...

Jak dla mnie pass i wystarczy, że się napatrzę.
 
Ja oczywiście rozumiem, że proces produkcji czegoś takiego jest skomplikowany i drogi, ale to przekłada się niestety na to, że dla przeciętnego polskiego gracza coś takiego jest nieosiągalne finansowo.
 
Z jednej strony wygląda mega ciekawie, ale z drugiej 350 USD (z przesyłką) to dość mocne przegięcie za tego typu "art piece" imo.
 
Ja oczywiście rozumiem, że proces produkcji czegoś takiego jest skomplikowany i drogi, ale to przekłada się niestety na to, że dla przeciętnego polskiego gracza coś takiego jest nieosiągalne finansowo.


Bo i produkt nie jest adresowany dla "polskiego gracza", a na zagraniczny rynek.

I wiem dokładnie, co mówię (w obu przypadkach) :beer: ...
 
Nawet biorąc pod uwagę głównie rynek zagraniczny cena dalej jest zaporowa

Kwota jest zauważalna, ale na pewno nie zaporowa.
Dla nas to ponad 1 600 PLN, co stanowi niemal 1/3 średniej pensji, a dla Francuza mniej niż 1/9 średniego miesięcznego wynagrodzenia, a dla Niemca już 1/12 średniej wypłaty. Niestety, wypadamy dość blado na tle innych krajów europejskich (zwłaszcza tych starych unijnych) jeśli chodzi o zarobki.

Poza tym to produkt kolekcjonerski i nie masowa ozdoba na ścianę.
 
Top Bottom