Oglądajcie REDstreams aby dowiedzieć się więcej o Aktualizacji 2.1!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


5 grudnia, czyli wtedy kiedy Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zawita na sklepowych półkach, wypuścimy darmową Aktualizację 2.1 na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC, która wprowadza nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki do Cyberpunka 2077 i Widma wolności.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aktualizacji, to dołączcie do nas 1 grudnia o godzinie 16:00 na REDstreams na naszym kanale Twitch. Stream poprowadzą Amelia Kołat i Alicja Kozera (Starsze menadżerki ds. kontaktów ze społecznością), które wraz z gośćmi: Pawłem Sasko (Dyrektor ds. zadań) i Moniką Janowską (Producentka), porozmawiają o nowych funkcjach i zmianach.

W aktualizacji znajdzie się kilka miłych niespodzianek, więc nie przegapcie streama!
 
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aktualizacji, to dołączcie do nas 1 grudnia o godzinie 16:00 na REDstreams na naszym kanale Twitch.
Kurczę, nie dam rady obejrzeć, bo akurat będzie się rozpoczynać firmowa uroczystość z okazji 95-lecia istnienia mojego zakładu pracy. Mam nadzieję, że będzie gdzieś można obejrzeć zapis :).
 
Przypominam o streamie o 16:00.

Trzymajmy również kciuki za Yankina, ponieważ z doświadczenia wiem, że imprezy firmowe potrafią być wymagające ;-)
 
Top Bottom