Pixel Heaven 7-9 czerwca 2024 Warszawa

+
Podtrzymuję swoją krótką tradycję zakładania tematów o imprezach dla graczy.

Jako, że byłem uczestnikiem wszystkich edycji w latach 2015-2023 mogę z czystym sumieniem polecić tę imprezę fanom gier retro, indyków i rozmów o grach w luźnej atmosferze, zdecydowanie innej od tych na olbrzymich targach pokroju PGA.
Sama lokalizacja - dobrze skomunikowany (przy metrze) budynek przy ul. Włościańskiej również pomaga tworzyć unikalny klimat tej imprezy (stara zajezdnia autobusowa).

W tym roku jednym z gości będzie twórca Deluxe asky Jump. Kto się w to nie zagrywał przeszło dwadzieścia lat temu? A jak ktoś byl dobry to będzie turniej i może się sprawdzić.

Polecam zajrzeć na stronę wydarzenia:

To co? Widzimy się ?!?
 
Last edited:
Z tego co widzę zapowiedziany został nowy gość - Daniel Vavra, przedstawiany jako główny scenarzysta gier Mafia1 i Mafia2 oraz Kingdom Come: Deliverance.
 

Yngh

Forum veteran
Mogliby by już zrobić KDC 2, bo ta cisza przeciąga się od lat ;). Swego czasu postać Vavry była dość kontrowersyjna w mediach, ale obecnie to już chyba mało kto o tym pamięta.
 
Trzeba się zabrać kiedyś za jedynkę ;-)
Chodzi o wypowiedzi odnośnie remastera?
 
I jak wrażenia? ;)
Ta, i podobno to jedna wielka katastrofa.

Była to moja 9 impreza tej serii na której się pojawiłem. Często były jakieś mankamenty, ale co do zasady umiłowanie retro i klimat imprezy wygrywały. przyznam, że dotychczas zawsze tę imprezę reklamowałem i do niej zachęcałem, ale podkreślam, że nie miałem w tym interesu - jestem zwykłym odwiedzającym.

Chyba różne kanały i osoby zdąrzyły powiedzieć co się mniej więcej wydarzyło na tej edycji i nie chcę dolewać w tym miejscu, a jednocześnie jestem trochę wyczerpany, gdyż starałem się wycisnąć coś w każdy z trzech dni, a jeszcze pędziłem w sobotę na koncert muzyki filmowej i epickiej.
Jestem jedną z osób, które spędziły w kolejce godzinę w piątek i 2godziny w sobotę na słońcu i mocno mnie to zmęczyło na dzień dobry.

Ludzie jak zwykle dowieźli - wiele fajnych rozmów z youtuberamu, graczami, geekami, dziennikarzami, developerami, wystawcami... aż do samego wieczora.

W konkursach miałem trochę szczęścia, więc jakieś pocieszenie w tym wszystkim jest.

Pytanie co przyniesie przyszłość...

Swoją drogą posłuchajcie Starego Gracza:

 
Last edited:


Jest już też oświadczenie organizatora:

1718112686233.png
 
Last edited:
Ludzie jak zwykle dowieźli - wiele fajnych rozmów z youtuberamu, graczami, geekami, dziennikarzami, developerami, wystawcami... aż do samego wieczora.
O Arhonie miałem właśnie pisać. Biorąc pod uwagę to co pokazuje tym bardziej trudno mi uwierzyć że to co piszesz w ogóle mogło mieć miejsce. To w ogóle któregoś z tych youtuberów, graczy, geeków itd wpuścili?
 
Mam dobrą kondycję i byłem zdeterminowany więc zaliczyłem wszystkie 3 dni imprezy, w kolejce trafiłem natomiast kilka sympatycznych osób więc czas płynąl szybciej.

Natomiast ze zwykłej ludzkiej empatii jest mi niezwykle szkoda osób z dziećmi, z problemami zdrowotnymi, tych, którzy nie zaopatrzyli się wcześniej w bilet. Złość, zawód, rozgoryczenie rozumiem w 100%.

Co do youtuberów widziałem, że kręcili się NRGeek, Bonkol, Rysław czy Archon, ale miałem okazję wymieniać uwagi głównie z mniejszymi twórcami.

Z mojej perspektywy fajnie było również spotkać twórcę kultowego Deluxe Sky Jump, rodzinną firmę produkującą kasety magnetofonowe od kilkudziesięciu lat czy też ludzi od Cobi i wiele wiele innych.
 
Last edited:
Top Bottom